Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bagażnik Dachowy


70 odpowiedzi w tym temacie

#61 pajaks

pajaks
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 14 lipiec 2014 - 15:52

Już wiem :) Wszystko jest optymalnie dopasowane. Tak, obowiązuje normalna gwarancja - dlatego kupowałem nowy zestaw. Przecież używany bagażnik może rozwalić się po jednym kursie. Na ten weekend ma być ciepło, chcemy się wybrać w góry. Dwa rowery na uchwyt i jedziemy. Może i rzucamy się od razu na głęboką wodę, ale co tam, postaramy się dobrać sensownie trasy i przy okazji sprawdzimy bagażnik.



#62 barthas

barthas
  • Użytkownik
  • 439 postów
  • Skądwziąć na nowy rower?

Napisano 15 lipiec 2014 - 21:18

Thule 5 lat gwarancji. 



#63 pajaks

pajaks
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 16 lipiec 2014 - 15:55

Zerknąłem w papiery i faktycznie jest 5 lat. hehe... nawet bym nie wiedział.

No to w takim razie tym bardziej opłacało się kupować Thule, mam na 5 lat spokój z wydatkami.

Jak się coś rozpadnie to pokryje to gwarancja, ale skoro dają tak długą to pewnie do awarii nie dochodzi.



#64 gibber

gibber
  • Użytkownik
  • 1204 postów
  • SkądN. Tomyśl

Napisano 18 lipiec 2014 - 10:45

Nie wiem, kogo całować, że 4 lata temu kupiłem Thule. Przy zmianie auta wydałem 140 PLN na nowy zestaw dopasowujący na relingi zintegrowane. Nawet nie musiałem demontować uchwytów rowerowych z belek. 30 minut i zamontowane.

 

Przy okazji, jakby ktoś potrzebował łap montażowych Thule do Focusa IIg (od 2008) hatchback to proszę pisać na PW.



#65 barthas

barthas
  • Użytkownik
  • 439 postów
  • Skądwziąć na nowy rower?

Napisano 24 lipiec 2014 - 21:53

www.tourysta.com  -> tam kilka zdań na temat bagażniów ich plusów i minusów wg moich przemyśleń, nie każdy może sie zgadzać. Używałem, ja to widzę tak a nie inaczej. Opisałem te które użytkowałem.



#66 anika2

anika2
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 06 sierpień 2014 - 17:36

Nie masz nad czy się zastanawiać jak chcesz mieć dobry bagażnik i pewność że przetrwa parę lat to warto zainwestować w bagażnik .Wiele osób posiadających ich produkty bardzo sobie chwali i jak do tej pory nie zawiedli się .



#67 barthas

barthas
  • Użytkownik
  • 439 postów
  • Skądwziąć na nowy rower?

Napisano 08 sierpień 2014 - 11:24

Fajnie ze podalas link do sklepu robiac tylko po prostu reklame, bo handluja niczym innym jak Thule itp.



#68 Robert74

Robert74
  • Użytkownik
  • 543 postów
  • SkądSANOK

Napisano 23 styczeń 2015 - 20:28

Takie cuś mi się spodobało,teraz pytanie czy można gdzieś w PL to dostać? 

 



#69 barthas

barthas
  • Użytkownik
  • 439 postów
  • Skądwziąć na nowy rower?

Napisano 31 styczeń 2015 - 16:53

Nie szedłbym tą drogą. Magnetyczne bagażniki nie są polecane przez sprzedawców, a użytkownicy mają często mieszane uczucia.



#70 luki99

luki99
  • Użytkownik
  • 426 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 19 maj 2016 - 14:11

Najlepszym zestawem wydaje się Thule Wingbar + Proride , wszyscy polecają Thule.

Pytanie - a co sądzicie o włoskiej firmie Camcar? Ktoś może go ma. Pytam bo auto po czasie się zmieni więc i bazę by też trzeba.

http://sklep.cubik.p..._fix_aluminiowy

Sprzedawca je polecił (ale wiadomo może zależy im żeby je wypchnąć ;) ).

 

Drugie pytanie to czy ktoś z Was używa uchwytu dedykowanego do ram karbonowych na cały rower?

http://sklep.cubik.p...Whispbar_WB_201



#71 Gosc_brot_*

Gosc_brot_*
  • Gość

Napisano 16 czerwiec 2016 - 05:45

Uchwyty dachowe z perspektywy kierowcy są wygodniejsze, ale hakowe praktyczniejsze, bo nie trzeba dźwigać rowerów na dach. A dla kogoś o wątłej posturze czy dla kobiet poprawne zamieszczenie roweru na dachu może stanowić pewien problem. Poza tym w przypadku uchwytów dachowych odpadają wszelkie próby wjazdu do parkingów podziemnych itd. Uchwyty dachowe są za to popularniejsze, bo są tańsze. Taurus BikeUp czy BikeUp Pro można mieć w przedziale cenowym 150-250 zł: https://jx.pl/produk...achu/index.html





Dodaj odpowiedź