Skocz do zawartości


Zdjęcie

...


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jakuda

Jakuda
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 18 luty 2014 - 10:38

.



#2 Ultek

Ultek
  • Użytkownik
  • 1695 postów

Napisano 18 luty 2014 - 16:39

Bardzo fajny klasyk. Jest na Forum gościu, który odrestaurował starego Huragana. Jak poszperasz to znajdziesz. Zrobił z niego dzieło sztuki, aż żal jeżdzić i brudzić. Co do mostka to nie wiem, co masz na myśli. Masz mostek wpuszczany do rury sterowej widelca (z tzw. "duszą") i jeśli chciałbyś założyć nowy typ to bez specialnego adaptera się nie obejdzie. Tylko, że to ustrojstwo dodatkowo zwiększa wagę roweru. Mnie osobiście podobają się te wajchy na ramie, tylko gdybym miał ich używać to nie wiem czy też nie chciałbym ich wymienić. Szkoda, że nie można połączyć walorów użytkowych z estetyką.



#3 Jakuda

Jakuda
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 18 luty 2014 - 16:48

Ultek- dzięki za odpowiedź.

No huragan to chyba Romet nie?

 

Tak na prawdę to chciałem kupić rower na zime, brzydką pogodę, do tyrania i zostawiania pod sklepem żeby żal nie było jak ukradną :)

 

Ale ten na prawde jest super utrzymany i już tak sie do niego przywiązałem (po tych 2 jazdach) że wolałbym pod sklepem zostawić Krossa:]

 

Ekhem no chodziło mi o to mocowanie kierownicy- czyli tutaj jest od razu przy osi widelca- a normalnie jest taki mostek dystansujący i wtedy kierownica jest na takim ramieniu. Myślałem, że to sie poprostu nazywa mostek. W każdym razie no to tu by mi sie przydało.

I podobno wystarczy normalny o średnicy 1" i przykręcany na korek. Mam nawet taki jeden- ale waży chyba z 3 kilogramy:)

 

No chyba, że mówisz o manetkach- to one też mnie irytują, szczególnie przez to że nie mają indeksacji. Najchętniej bym zamontował klamkomanetki...tylko nie wiem czy warto do takiego rowera.



#4 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 18 luty 2014 - 19:09

 

Jeśli ktoś ma jakieś zbędne, przechodzone elementy, albo po kosztach- to bardzo proszę o informację (najlepiej z Krakowa).

 

Myślę o wymianie klamek na jakieś z gumką :) bo klamkomanetki już są chyba drogie...

 

Mam fajne klamki z chowanymi linkami i "z gumką" na zbyciu, nawet dwie pary. Jedne to Shimano RX100, drugie Dia Compe Edge.  Z pewnością będzie wygodniej i estetyczniej.



#5 Jakuda

Jakuda
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 18 luty 2014 - 19:48

Oki- odezwię się na priv:)

 

Jeśli ktoś by coś jeszcze miał to prosze o info.

Wszelkie porady dla nowicjusza też mile widziane:)



#6 EverRestOnTheBike

EverRestOnTheBike
  • Użytkownik
  • 321 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 luty 2014 - 20:40

Bardzo podobny do tego http://allegro.pl/ro...3989140191.html :)



#7 Jakuda

Jakuda
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 18 luty 2014 - 20:49

...





Dodaj odpowiedź