Skocz do zawartości


Zdjęcie

600km w jeden dzień


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 horny

horny
  • Użytkownik
  • 530 postów
  • Skądmazowieckie

Napisano 30 maj 2007 - 06:56

Ciekawa propozycja dla superdługodystansowców,... ale i nie tylko:
http://www.kolarze.info/500km.html


pozdro horny

#2 roolez

roolez
  • Użytkownik
  • 87 postów
  • SkądBrodnica

Napisano 30 maj 2007 - 08:23

Czyżbyś przymierzał się do tego ?

#3 horny

horny
  • Użytkownik
  • 530 postów
  • Skądmazowieckie

Napisano 30 maj 2007 - 11:48

Tydzień wcześniej mam zamiar zrobić Pętlę Beskidzką (277km). Nie wiem, czy dałbym radę zregenerować siły w tak krótkim czasie.
Swoje lata się ma :-P

pozdro horny

#4 Gosc_Urban_*

Gosc_Urban_*
  • Gość

Napisano 07 czerwiec 2007 - 18:54

O moje okolice. Może się skuszę na np. 200 km :D. Byłaby to moja pierwsza okazja do jakiejś odskoczni bo jeszcze nigdy nie brałem udziału w żadnym maratonie czy wyścigu.

#5 horny

horny
  • Użytkownik
  • 530 postów
  • Skądmazowieckie

Napisano 07 czerwiec 2007 - 19:28

Być może i ja skuszę się na jakiś krótszy dystans. Zawsze to mam sporo bliżej niż np na maraton do Świnoujścia czy Kołobrzegu :-P

pozdro horny

#6 Gosc_Urban_*

Gosc_Urban_*
  • Gość

Napisano 09 czerwiec 2007 - 08:11

Postanowiłem. Jadę. Od wczoraj zacząłem się przygotowywać do tego. Tylko do końca nie wiem jak się za to zabrać. Może jakieś rady ? Nie startuję od zera. Do tej pory zrobiłem od połowy kwietnia jakieś 2000 km. Mam nadzieję, że od dziś będę miał pulsometr więc trochę łatwiej będzie kontrolować przygotowania.

#7 Muniek

Muniek
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • SkądPszczyna

Napisano 09 czerwiec 2007 - 14:43

Patrzalem na zdjecia z zeszlych lat...

To przypadek, ze wszyscy na MTB jechali?

#8 josearkadio

josearkadio
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądPuławy

Napisano 01 lipiec 2007 - 15:10

Ze względu, że trasa maratonu przebiegać będzie po drogach publicznych ograniczają nas przepisy o ruchu drogowym, mówiące o 15 osobowej kolumnie, dlatego proszę wszystkie zainteresowane startem osoby o zgłaszanie swojego uczestnictwa Rafałowi Suszkowi pod numerem tel 698-151-072, lub mailem: [email protected]. Obecnie mamy około ośmiu chętnych osób więc jeśli ktoś reflektuje na maraton niech jak najszybciej zadeklaruje chęc uczestnictwa.Jeżeli będziemy mieli komplet to listę startową prawdopodobnie zamkniemy w niedzielę 01.07.2007.

Relacje z maratonu na forum - www.kolarze.info oraz www.bikeholicy.pl

[ Dodano: 2007-09-03, 20:48 ]
Co myślicie o zorganizowaniu w przyszłym roku w tym samym terminie maratonu 24h. Byłby to przejazd w 24h jak najdłuższego dystansu - w zamierzeniu 700km. Forma maratonu by była zachowana - samochód techniczny, odżywki, napoje itp by były zapewnione (oczywiście brak wpisowego). Jedyna zmiana w porównaniu z przejazdem na 600km było by to że maraton odbywał by się na rundach po około 100km. Jesli jesteście zainteresowani i mielibyście jakieś sugestie to napiszcie.



Dodaj odpowiedź