Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ochraniacze Na Bloki

bloki ochraniacze spd spd-sl shimano

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Sirod

Sirod
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • SkądPoznań

Napisano 14 marzec 2014 - 08:29

Jak kupiłem rower to jechałem z pociągu w zwykłych butach na pedałach szosowych i aby jakoś stabilnie trzymać nogę trzeba było pedałować środkową częścią stopy, przez co było niewygodnie i strasznie się wszystko wżynało - także nie polecam do codziennej jazdy



#22 tuandor

tuandor
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • SkądWLKP

Napisano 02 maj 2014 - 10:02

Wczoraj zrobiłem test. 35 km z żoną lajtowym tempem. Nogi miałem na "normalnej" stronie pedałów SPD-SL i halowe adaśki. Jechało się elegancko. I dziś do pracy też już przyjechałem w zwykłych adidasach na pedałach SPD-SL :)

 

Więc, ja jednak nie polecam kupować tych specjalnych nakładek - na dojazdy do pracy oczywiście.



#23 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8554 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 23 czerwiec 2014 - 11:49

Czołem!

Wybaczcie perfidną autoreklamę, ale skoro było tyle pytań o ten produkt, pozwalam sobie odpowiedzieć w tym wątku.

Trochę to trwało i kosztowało mnie sporo użerania się, ale udało mi się sprowadzić do Polski ochraniacze na bloki Shimano SM-SH45. Cena wynosi 52 zł za parę plus wysyłka (8,50 zł za list polecony w gabarycie B, 9 zł za paczkomat, 13 zł za kuriera DPD, koszt wysyłki pozostają takie same przy zamówieniu kilku par). Na ten moment mam na stanie 3 pary (są dostępne od ręki, gotowe do wysyłki w max 1 dzień roboczy), ale w razie zainteresowania sprowadzę więcej.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na priv.

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#24 PiKa

PiKa
  • Użytkownik
  • 388 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 11:15

Szukam ochraniaczy na bloki Time Expresso (iclick). Ktoś coś widział/wie??

#25 PiKa

PiKa
  • Użytkownik
  • 388 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 11:25

Szukałem, szukałem, podobno Cleatskins sprzedawał takie ale już chyba nie ma :(



Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bloki, ochraniacze, spd, spd-sl, shimano