Skocz do zawartości


Zagraniczne fora


14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc_Mathieo_*

Gosc_Mathieo_*
  • Gość

Napisano 25 maj 2009 - 21:19

Znacie może jakieś niemieckie strony/fora szosowe. Pytam się bo w wakacje będę jechał do rodziny. Do Monchengladbach i chciałem spróbować/ poszukać kolarzy w Niemczech i z nimi potrenować. Może gdybym znalazł jakiś wyścig w okolicy to bym wystartował, bo w Polsce są takie narzucenia, że dopiero od 16 lat można startować. A ja nie mam zamiartu czekać 2 lat żeby sprawdzić swoje możliwości.
pozdro

#2 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 postów
  • Skądrybnik

Napisano 25 maj 2009 - 21:32

Może gdybym znalazł jakiś wyścig w okolicy to bym wystartował, bo w Polsce są takie narzucenia, że dopiero od 16 lat można startować. A ja nie mam zamiartu czekać 2 lat żeby sprawdzić swoje możliwości.
pozdro


Nie ma narzuceń, kategoria młodzik jest dla 13-14latków, a wyścigi są nawet dla żaków ;-)

#3 Gosc_Mathieo_*

Gosc_Mathieo_*
  • Gość

Napisano 26 maj 2009 - 13:37

No tak ale znajdź mi wyścig szosowy w takiej kategori w zachodnipomorskim.

#4 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 27 maj 2009 - 03:31

Mariusz chyba nie zrozumiałes kolegi do końca on jest amator i on szuka wyścigów kolarskich bez licencji.

Młody kolego nie znjadziesz wyścigów kolarskich be zlicencji w wieku do 16 lat. Jak chcesz startowac to musisz iść do klubu gdzie cię przyjma albo nie i tam ci wyriobia licencje np. UCI junior młodszy i jak będziesz dobry to się bedziesz ścigał wklubie.
Kumasz. Zawody dla osób be zlicencji gdzie startuje się na tzw. oświadczenie bez opinii lekarkiej czy w kolarstwie czy bieganiu sa powyżej 16 lat. Co innego w klubie gdy ma się licencje masz wtedy kartę zdrowotna zawodnika i na jej podstawie startujesz nawet wżakach mając 13 lat.

Tompoz

#5 Gosc_cigane_*

Gosc_cigane_*
  • Gość

Napisano 27 maj 2009 - 05:38

No tak ale znajdź mi wyścig szosowy w takiej kategori w zachodnipomorskim.

W samym Szczecinie aż natłok wyścigów rowerowych w tym full dla młodzików, poszperaj w Google

#6 Gosc_Mathieo_*

Gosc_Mathieo_*
  • Gość

Napisano 27 maj 2009 - 20:15

rowerowy ? ja mam tylko szose ; szukałem i nic nie znalazłem

#7 Gosc_cigane_*

Gosc_cigane_*
  • Gość

Napisano 28 maj 2009 - 11:03

http://www.ks.szczecin.pl/page3.html

#8 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 28 maj 2009 - 14:59

rowerowy ? ja mam tylko szose ; szukałem i nic nie znalazłem


młody człowieku twoja indolencja i chedz by ci wszyscy na okołó sami wszystko podstawili jest irytująca

koledze chodziło że full czyli duzó a nie że to zawody na rowerach tzw. fullach

Znajdz sobiue klub i zostań kolarzem wklubie bedziesz maił się zkim sprawdzać.

Jeszcze raz ci napisze bo widzę że nie kumasz

1. W Polsce są zawody powyzej 16 lat bez licecji

2. by startować w zawodach jako żak młodzik junior młodszy i junior musisz naleząęć do klubu mieć licencj UCI i mieć np. badania lekarza sportowego.

Jak tego nie załapiesz to chyba ci przyleje pom dupie

Tompoz

#9 Gosc_Mathieo_*

Gosc_Mathieo_*
  • Gość

Napisano 28 maj 2009 - 19:58

Tompoz wiem ze chodzi full - dużo, dałnem jak Ty nie jestem. Nie chciało mi sie tego szukać w googlach dzięki ze mnie wyręczyłeś :P. We wtorek jadę na spotkanie do szczecina i zapiszę się do klubu.
pozdro lamusie Tompoz

#10 Gosc_@ndy_*

Gosc_@ndy_*
  • Gość

Napisano 29 maj 2009 - 15:24

Tompoz wiem ze chodzi full - dużo, dałnem jak Ty nie jestem.

pozdro lamusie Tompoz

brawo Mathieo... ulżyło?

#11 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 30 maj 2009 - 07:53

Czy ktos mi wytłumaczy ci to jest lanus bo nie za bardoz kumam

z góry dziękuje

Tompoz

#12 ERDE

ERDE
  • Użytkownik
  • 1010 postów
  • SkądLublin

Napisano 30 maj 2009 - 08:07

Proszę bardzo.
Lamus - Klasowy odrzutek, zazwyczaj nie lubiany przez nikogo. Samotnik lub też trzymający się z innymi jego pokroju. Nie umie sam nic zrobić, wszystkiego się boi i jest słaby ze sportu. Dawniej nazywano takiego osobnika kujonem, ofermą, gamoniem, nieudacznikiem, niedojdą, mymłokiem, lalusiem czy też sierotą. Teraz noszą oni miano frajerów, ciot i również lamusów.

BTW. Mathieo, masz 14 lat, Tompoz 34 (jeżeli wierzyć waszym profilom), nie uważasz, że takie słowa do osoby 20 lat starszej są co najmniej niestosowne, żeby nie napisać językiem, którego dzieci nie używają... ups, sorry, młodzież :-/

#13 Gosc_Mathieo_*

Gosc_Mathieo_*
  • Gość

Napisano 30 maj 2009 - 08:17

Ja mam gdzieś ile on ma lat, wyzwał mnie to mu się odegrałem.

#14 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 30 maj 2009 - 09:25

Kolego Mathieo, zastosuj się do uwag, które dostałeś na gg.

#15 Freeq

Freeq
  • Użytkownik
  • 400 postów
  • SkądZ żyta

Napisano 30 maj 2009 - 09:32

Ja mam gdzieś ile on ma lat, wyzwał mnie to mu się odegrałem.

:shock: Pokaż mi gdzie on Cię wyzwał ? :shock:



Dodaj odpowiedź