Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wspólne Zamówienie Z Vitesse

369 odpowiedzi w tym temacie

#21 piotrini

piotrini
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 16 marzec 2014 - 23:08

Spoko spoko, napisałem przecież, że to tylko luźna myśl... Przy takich ilościach kolorowych wstawek nie ma raczej problemu, że coś nie pasuje; ponad sam kolor o którym można dyskutować chciałem też pokazać jaki wzór może mieć taki komplet tzn. w których miejscach mają być akcenty. Bo chyba ma być w większości czarny, tak?

#22 impa

impa
  • Użytkownik
  • 934 postów
  • SkądŚREM

Napisano 16 marzec 2014 - 23:47

Witam. Wstępnie jestem chętny na komplet spodenki proline+koszulka ultimate.Istnieje mozliwość wyboru wkładki? Użytkuje wkladkę ergo plus gel i właśnie taka bym chciał ;-) Piotrini-jeśli chodzi i kit black and fluo to vitesse planuje go wprowadzić do sprzedaży w ciągu kilku tygodni(jak i nową kolekcje)..też chciałbym zakupić coś w tym stylu więc pozostaje tylko czekać.

#23 uraz

uraz
  • Użytkownik
  • 699 postów
  • SkądLublin

Napisano 16 marzec 2014 - 23:51

@GoscNiedzielny Chętnie skorzystam z pomocy tylko jeszcze powiedz jaki typ pomocy oferujesz :)

@piotrini Widziałem ten kit i w sumie też mi się podoba. Z szymonbajkiem jest bardzo dobry kontakt więc jeśli się wszystkim coś takiego podoba to mogę go zapytać czy nie miał by nic przeciwko żebyśmy się nieco zainspirowali. Z tego co widzę najwięcej głosów jest za zestawieniem czarny kit z białymi wstawkami i ja mogę na taką propozycję przystać.

Zainteresowanie jest duże więc nie powinno być problemów z uzyskaniem minimum potrzebnego do realizacji zamówienia. Można zacząć się zastanawiać nad projektem. Proponuję tą kwestię rozwiązać tak, żeby każdy kto ma jakiś pomysł, własny projekt albo zdjęcie, podesłał mi to na priv. Wszystko co będzie się nadawało umieszczę w jednym publicznie dostępnym miejscu do którego link będzie jest w pierwszym poście. W następny weekend wybierzemy wspólnymi siłami faworyta i ewentualnie ja go dostosuje kolorystycznie czy jakkolwiek. 

@impa Kwestia wkładki jest do ustalenia pod koniec tygodnia. Ja chcę żeby była dobra na długie dystanse 100 km+ Każdy może wybrać taką wkładkę jaka mu odpowiada. Więcej informacji na ten temat jest w pierwszym poście. 

Cycling Order ★ Black is the new Fluo ★ Don't feed the troll

#24 Mikip

Mikip
  • Użytkownik
  • 323 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 17 marzec 2014 - 01:24

Moim zdaniem wersja czarny + biały brzmi najbardziej ciekawie i uniwersalnie :)

Spróbuję coś zdziałać w paincie i pokazać Wam jak ja to widzę.

A jeszcze jak już ktoś zauważył to ja również byłbym chętny jeżeli będzie taka możliwość na spodenki ultimate i koszulke ultimate oraz bluzę z długim rękawem :)

#25 Mikip

Mikip
  • Użytkownik
  • 323 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 17 marzec 2014 - 01:41

Dobra, sorry za double posta ale zrobiłem moją wersję w paincie i wrzucę dla poglądu (wygląda gównianie ale każdy zobaczy co mam na myśli a w końcu to TYLKO paint) 

Spodenki : całe czarne, białe wykończenie nogawek oraz biały pasek z tyłu(gdzie można nawet wrzucić logo szosa.org czy coś podobnego ;) ) i białe szwy 

Koszulka : Cała czarna, biały kołnierzyk, białe wykończenie końca koszulki oraz rękawków do tego biały pas na wysokości klatki piersiowej, z tyłu również pas jak z przodu oraz białe pasy po bokach koszulki na całej długości pod pachami i jak w spodenkach białe szwy. 

"projekt" w załącznikach, coś nie udało mi się dodać zdjęć nie wiem czemu :(

Załączone pliki

#26 severall

severall
  • Użytkownik
  • 687 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 17 marzec 2014 - 06:23

Jeśli o mnie chodzi to wywaliłbym ten biały pas na środku oraz po bokach na koszulce. A spodenki bardzo ok, i na białym pasie logo szosa.org i będzie pięknie.

#27 GoscNiedzielny

GoscNiedzielny
  • Użytkownik
  • 539 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 marzec 2014 - 07:13

Ja tam inspirowalbym się kolekcją Raphy dla Team Sky.
Sama czerń i biały pasek na jednej nogawce i jednym rekawku, bez żadnych logotypow, napisów itp.

#28 sum

sum
  • Użytkownik
  • 682 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 17 marzec 2014 - 09:20

drobne info - vitesse do kosztu strojów dolicza jednorazową opłatę za projekt - ok 500 zł brutto

#29 shmoo

shmoo
  • Użytkownik
  • 693 postów
  • SkądBrzeg, Wrocław, Bytom

Napisano 17 marzec 2014 - 09:49

Jak te białe wstawki będą wyglądać po X praniach? Mam złe doświadczenia z nadrukami. Może ktoś tutaj miał od nich już takie kity? U mnie w przypadku Crafta wygląda to tak. http://www.fotosik.p...58f56af0dc.html. Chyba że to będzie czarny-czarny

#30 severall

severall
  • Użytkownik
  • 687 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 17 marzec 2014 - 10:09

Mam komplety od Vitesse prane już pewnie setki razy. Nie ma najmnijeszego problemu. Nic się nie dzieje po praniu

#31 Mikip

Mikip
  • Użytkownik
  • 323 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 17 marzec 2014 - 10:35

No to jak spodenki pasuja(?) to te moglyby zostac a z koszulki usunac pasy pod pachami na klatce i plecach jezeli Wam sie nie podobaja i zostawic bialy kolnierz, wykonczenie rekawkow i konca koszulki

#32 shmoo

shmoo
  • Użytkownik
  • 693 postów
  • SkądBrzeg, Wrocław, Bytom

Napisano 17 marzec 2014 - 12:18

No to jak spodenki pasuja(?) to te moglyby zostac a z koszulki usunac pasy pod pachami na klatce i plecach jezeli Wam sie nie podobaja i zostawic bialy kolnierz, wykonczenie rekawkow i konca koszulki

Jestem za. Może być nawet bez pasa z tylu na spodenkach.

#33 severall

severall
  • Użytkownik
  • 687 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 17 marzec 2014 - 12:37

Ja też. Wszystko całe czarne z białymi wykończeniami i jakimś małym logiem Vitesse które jest wymagane. Przydałaby się cena za takie zestawy.

#34 pike

pike
  • Użytkownik
  • 59 postów
  • Skądmazowsze

Napisano 17 marzec 2014 - 13:17

Piszę się na spodenki, zastanawiam nad koszulką.

#35 uraz

uraz
  • Użytkownik
  • 699 postów
  • SkądLublin

Napisano 17 marzec 2014 - 15:36

Wrzuciłem trochę nowych informacji w pierwszym poście i kilka odpowiedzi do pytań przewijających się w temacie.

Co do projektów to będę wdzięczny jeśli każdy kto ma swoją wizję zrobi nawet prowizoryczny rysunek i podeśle mi na priv albo wrzuci w poście. Dyskusją i wyborem zajmiemy się w następny weekend. Z góry dzięki.

#36 piotrini

piotrini
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 17 marzec 2014 - 15:45

Witam. Wstępnie jestem chętny na komplet spodenki proline+koszulka ultimate.Istnieje mozliwość wyboru wkładki? Użytkuje wkladkę ergo plus gel i właśnie taka bym chciał ;-) Piotrini-jeśli chodzi i kit black and fluo to vitesse planuje go wprowadzić do sprzedaży w ciągu kilku tygodni(jak i nową kolekcje)..też chciałbym zakupić coś w tym stylu więc pozostaje tylko czekać.

Genialna wiadomość  :-D  Nie mogę się w takim razie doczekać, w związku z tym zawieszam mój udział w tym zamówieniu chociaż jestem ciekawy na jaki projekt przystaniecie, powodzenia  ;-)

#37 d8wid

d8wid
  • Użytkownik
  • 261 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 17 marzec 2014 - 16:42

. Cena za komplet przy 10 szt. wyniosłaby ok. 140 zł za spodenki proline i ok 140 za koszulkę ultimate czyli biorąc pod uwagę jakość nie jest źle (podane są ceny netto, należy doliczyć 23% podatku oraz ewentualne koszty wysyłki).

, cena prac przygotowawczych spadnie poniżej 50% standardowej opłaty. Ostateczną kwotę podam dopiero po przesłaniu projektu do wyceny. 

Czyli ta podana cena będzie jeszcze powiększona o 50 euro rozbite na ilość chętnych? czy to 140 jest już z wliczonym projektem... Bo mi np na wyglądzie jakoś wyjątkowo nie zależy, czarny z białym jest zawsze bezpieczny. 

#38 Mikip

Mikip
  • Użytkownik
  • 323 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 17 marzec 2014 - 16:50

Nawet przy 10 zamowieniach to wyjdzie 5euro na osobe wiec mysle ze male pieniadze. Mnie sie bardzo podoba czarno bialy komplet minimalistyczny, dla niektorych wyszczuplajacy ;) i pasujacy do wszystkiego :)

#39 uraz

uraz
  • Użytkownik
  • 699 postów
  • SkądLublin

Napisano 17 marzec 2014 - 17:47

@d8wid Koszt przygotowania naszego projektu dostanie doliczony i podzielony równo na wszystkich zamawiających. Rozmawiałem dzisiaj z przedstawicielką Vitesse i mówiła, że jeśli projekt będzie prosty (a będzie) to koszt tych prac nie przekroczy 50 EUR (najprawdopodobniej będzie mniejszy). Ostateczną cenę podam na początku przyszłego tygodnia i wtedy każdy będzie się mógł zdecydować na zakup lub nie. Tak jak pisze Mikip w najgorszym z najgorszych wypadków, czyli zamówienie tylko 10 kompletów i max. koszt przygotowania to + 5 EUR do każdego kompletu.

#40 Mikip

Mikip
  • Użytkownik
  • 323 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 17 marzec 2014 - 18:02

Uraz - powiedz mi czy bylaby mozliwosc zamowienia do spodenek i koszulki jeszcze bluzy?

Dodaj odpowiedź