Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rajd Rowerowy Hannover-Poznań-Licheń, 4-7.09.2014


1 odpowiedź w tym temacie

#1 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 24 marzec 2014 - 10:25

Hough!

 

Szykuje się kolejna ciekawa inicjatywa do obskoczenia! Z okazji 35-lecia (?) współpracy miast partnerskich Poznania i Hanoweru ekipa z klubu SC Polonia Hannover organizuje rajd w terminie 4-7 września 2014. Będzie to sztafeta, podzielona na odcinki:

04 września 2014, czwartek godz.8:00 Start do  I etapu Ratusz-Hanower Trammplatz 2 (nocleg w okolicy granicy)
05 września 2014, piątek godz.8:00 Start do II etapu
06 września 2014, sobota godz.8:00 Start do III etapu
07 września  2014, niedziela po śniadaniu powrót do Hanoweru (Poznania)

Szef ekipy, Edward Dewucki zaprosił nas do wspólnego przejazdu tej trasy. Możemy wziąć udział w całości, lub tylko na wybranym odcinku. W ubiegłym roku był to odcinek z Radziądza do Poznania, ale w tym fajnie byłoby przejechać całość. Z ich strony pojedzie około 9 osób, z naszej dobrze, jakby pojechały cztery.

 

Jak sprawa wygląda organizacyjnie.

Po stronie niemieckiej dowodzi wszystkim Edward Dewucki (e-mail: [email protected] , tel.05131 44 13 454) i z nim kontaktować się w sprawie. Po naszej stronie miałem mieć nad tym pieczę, ale niestety w terminie mam ważną imprezę rodzinną i odpadam z gry. Rozmawiałem telefonicznie z Wigorem i ponieważ rok temu brał z nami udział w przejeździe jest najlepiej zorientowany jak się sprawy mają, stąd myślę, że on najlepiej to ogarnie. Tutaj też prośba do Macieja - pociągnijcie temat jeśli możecie, przynajmniej tutaj, na forum.

Myślę, że jest spora szansa na uzyskanie dofinansowania tej imprezy z Urzędu Miasta Poznania. W tym celu należy się skontaktować z Panią Agnieszką Sygułą z UM. Ona o tej sprawie już powinna wiedzieć od SC Polonia Hannover. Dofinansowanie byłoby na noclegi (dwa lub trzy). Można się też postarać o transport na miejsce do Hannoveru.

Zatem potrzeba 4 chętnych do przejazdu i udziału w organizacji.

 

W zeszłym roku do rajdu zaprosił nas Urząd Marszałkowski, i zorganizowali nam transport do Radziądza. Cała impreza rewelacja. Super kompani do jazdy, spokojne tempo, świetna atmosfera. Bardzo żałuję, że w tym roku nie dam rady pojechać, tym bardziej, że fajna jest perspektywa noclegów i wspólnego zbierania sił ;-)

 

Jak to było rok temu:

http://szosa.org/top...z-poznań/page-2

http://www.kurek-row...pdgr=72&pr=2526

Załączone pliki



#2 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 09 czerwiec 2014 - 21:19

Otrzymałem pytanie od Edwarda Dewuckiego:

"Witam Was serdecznie,

Drodzy Przyjaciele z Poznania, proszę o potwierdzenie czy przyjedziecie do Granicy i jedziemy wspólnie do Poznania czy jedziemy sami, proszę dajcie znać i ilu by Was przyjechało?
Pozdrawiam serdecznie"

 

Nikt tematu nie podjął, wiec rozumiem, że niestety nie ma nikogo chętnego?





Dodaj odpowiedź