Skocz do zawartości


Zdjęcie

Huragan 1968R.


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pejteresku

pejteresku
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 11:16

Chce wszystkim zaprezentować ciekawego Huragana w pełni oryginalnego z małym przebiegiem, dodatkowo posiadam pełną dokumentacje zakupu 1968r.smile.gif

 

http://szosa.org/gal.../image/138-bok/

Załączone pliki

  • Załączony plik  dopel.jpg   118,94 KB   4 Ilość pobrań


#2 lubelaczek

lubelaczek
  • Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 12:16

Zacna sztuka :).

Czy powiesz mi jaki masz rozmiar kół (27,28 ?) i jaka jest waga roweru ?



#3 Zweitakter

Zweitakter
  • Użytkownik
  • 166 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 24 marzec 2014 - 12:43

unikatowy okaz

godny prezentacji na poznańskiej Retroweriadzie

gdyby udało sie jakimś cudem dorwać orginalną owijke plaskiową byłby wzorcowy exponat muzealny

 

a co to 27 i 28 !!
27"= 630mm, 28"=622mm
hura miał 630 na co da sie naciągnąć dzisiejsze szytki 622 bez najmniejszych problemów

 

 



#4 koko236

koko236
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 marzec 2014 - 08:40

Bardzo ładny, mój niestety już w 75% nieoryginalny.

Mam pytanie odnośnie siodełka - czy pod skórą jest jakaś inna warstwa materiału? Widziałem trochę tych starorometowskich siodełek na Allegro i zwykle pod spodem jest dodatkowa warstwa z bliżej nieokreślonego czegoś. Takie Brooksy mają zawsze  tylko skórę i się to sprawdza, ciekaw jestem po co te dodatki - czy skóra jest cieńsza i mniej wytrzymała? 



#5 potok

potok
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 15 kwiecień 2014 - 20:44

Witam wszystkich fanów rometów  a zwłaszcza huraganów - to mój pierwszy raz.Niedawno nabyłem od złomiarza rometa - prawdopodobnie, huragan. Niestety cały zamalowany farbą  na złoto (oryginalny kolor niebieski)   . Numer na haku to 00610. Przedniej przerzutki brak a tyna to ZZR na dwie linki.  Koła przód i tył na szytki z zaciskami ZZR. Z tyłu wolnobieg 5-rzędowy TD CHIMANO SIS VIA Czy można ustalić datę produkcji i oryginalny osprzęt? 





Dodaj odpowiedź