Skocz do zawartości


Zdjęcie

Indywidualne Plany Treningowe! Oferta.

Plany Treningowe Pomiar mocy Trening Rozwój Trener

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 zzzzztzz

zzzzztzz
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 28 marzec 2014 - 13:36

Witam.

 

Nazywam się Kamil Tokarczyk i oferuję indywidualne plany treningowe. Treningi analizuję oraz rozpisuję za pomocą Traning Peaks.

 

Zapraszam do zapoznania się ze stroną : www.facebook.com/progression.cycling

 

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt ,najlepiej na e-mail:[email protected] lub pod numerem 508175950. 

 

Udziele wszelkich potrzebnych informacji.

 

 

 

 

Pozdrawiam zakręconych!



#2 sum

sum
  • Użytkownik
  • 723 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 28 marzec 2014 - 13:55

ok zareklamowałeś się ale jak widzę po formie "reklamy" i "strony" na FB to jakoś raczej marnie

na FB kilka linków i nic więcej

tutaj jeszcze mniej

 

chcesz się reklamować w tej dziedzinie to przedstaw się, jakie masz doświadczenia ze sportem i jakie masz doświadczenie z bycia trenerem 

 

po tym co przeczytałem tu i na FB to strzelam, że ze 20 % tego forum ma większą wiedzę od Ciebie ...



#3 zzzzztzz

zzzzztzz
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 28 marzec 2014 - 14:52

Już piszę... 

 

Kamil Tokarczyk

 

Jestem byłym zawodnikiem w kolarstwie szosowym ,wykluczonym przez kontuzje . Reprezentant Polski podczas Pucharu Świata Juniorów. Niedoszły zawodnik Cotswold Veldrijden.

2 lata nauki licealnej spędziłem w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Świdnicy. d

Mam doświadczenie z pracy na pomiarze mocy power2max i SRM. Dopiero rozpoczynam na poważnie trenowanie.. Na ten moment współpracuje z 2 osobami ,amatorami.

Ciągle pogłebiam swoją wiedzę,ponieważ sam posiadam przykre doświadczenie z poziomem trenowania np. na poziomie klubowym i nie tylko. Jeśli kogoś uraziłem ,to przepraszam. 

 

Posiadam także doświadczenie jako zawodnik narciarstwa alpejskiego. Wielokrotny mistrz Polski,mistrz Słowacji oraz czterokrotny,brązowy medalista międzynarodowych zawodów FIS (puchar świata dla najmłodszych). Lecz z pasji do kolartstwa i zdrowego rozsądku wybrałem właśnie ten niesamowity sport. :-)

 

Nie oczekuję szybkich pieniędzy i ogromnych kwot !

 

 

 



#4 sum

sum
  • Użytkownik
  • 723 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 28 marzec 2014 - 17:23

no i teraz to czyta się rozsądnie i można brać poważnie pod uwagę Twoją ofertę :)





Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Plany Treningowe, Pomiar mocy, Trening, Rozwój, Trener