Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zamówienia Z Niemieckich Sklepów

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 kolare

kolare
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • SkądBolesławiec

Napisano 11 kwiecień 2014 - 07:34

Witam

Tak się składa że z racji wykonywanej pracy co dziennie jestem w niemczech ,aby nadawać przesyłki w UPS i DP .

Dysponuję adresem niemieckiej spedycji , do której przysyłane są paczki adresowane na firmę , w której pracuję.

Ja lub mój zmiennik je odbieramy i jest możliwość aby w ten sposób zmniejszyć koszty przesyłek.

Sam w ten sposób kupiłem wiele rzeczy na niemieckim e-bay-u , a poza tym wielu niemców nie chce wysyłać nic poza granice.

Wiem że mój staż na tym forum jest niewielki i ktoś może mieć obawy , ale jestem uczciwy i proponuję swoją pomoc w tym zakresie.

Na PW podam adres tej niemieckiej spedycji i mój telefon , a następnie prześlę paczkę już w polsce w paczkomatem, pocztą lub kurierem jak kto woli.

Przesyłka w niemczech kosztuje 6,90 euro i u nas w paczkomacie max 13zł.

Razem jakieś 11 Euro , a najtańsza wysyłka z niemiec do polski to 16,90 Euro.

Jak by nie było 20zł zostaje w kieszeni.

Pozdrawiam

#2 Solar

Solar
  • Użytkownik
  • 115 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 11 kwiecień 2014 - 10:27

Pierwszy z brzegu bike-discount.de w którym ostatnio zakupy robiłem, ma przesyłkę za 5,95 €. Paczka jest na max 3 dni po złożeniu zamówienia.

#3 TheStyl

TheStyl
  • Użytkownik
  • 74 postów
  • SkądNisko

Napisano 11 kwiecień 2014 - 11:07

Duże sklepy a indywidualni sprzedawcy to zupełnie co innego.

Może będzie ktoś chciał kupić coś na niemieckim ebayu, gdzie normalni sprzedawcy rzadko chcą wysyłać przesyłki poza Niemcy i ewentualnie Austrię lub Szwajcarię. Wtedy taka pomoc może się okazać nieodzowna. Sam miałem kiedyś ochotę na rower z Niemiec no, ale właśnie przez problem z wysyłką zrezygnowałem.

#4 shmoo

shmoo
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądBrzeg, Wrocław, Bytom

Napisano 11 kwiecień 2014 - 12:02

Polecam http://www.mailboxde.com
Wirtualna skrzynka z której możemy wysłac paczki z niemiec za granice.

#5 kolare

kolare
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • SkądBolesławiec

Napisano 11 kwiecień 2014 - 14:13

Nikogo nie zmuszam ;-)

Niskie ceny przesyłek na bike-discount.de wynikają z tego że sklep do tego dopłaca.

Mała przesyłka Hermesem do polski to 9,9 Euro i z tego co wiem nie jest to przesyłka rejestrowana.

Ceny które podałem dotyczyły DeutchePost .

#6 tobo

tobo
  • Użytkownik
  • 1627 postów
  • SkądWałbrzych

Napisano 11 kwiecień 2014 - 18:47

Skąd takie informacje że sklep robi dobrze nabywcy?

#7 kolare

kolare
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • SkądBolesławiec

Napisano 11 kwiecień 2014 - 20:38

Wystarczy porównać ceny.

Najtańszy Hermes na niemcy kosztuje 3,80 ,a sklep http://www.bike-disc...ersandkosten-15 wysyła za 3,95 , więc niemcy sponsorują wysyłki do innych krajów.

Za zakupy powyżej 100 euro przesyłka darmowa.

Teraz porównajmy jak to wygląda z przesyłką do polski.

Najtańsza przesyłka w https://www.myhermes...ivatkunden/home do polski to 9,90 euro ,a www.bike-discount.de wysyłają za 5,95 ,a żeby było za free to trzeba wydać u nich powyżej 250 eurasów.

Nie chce mi się sprawdzać DPD ,ale taniej niż w hermesie nie będzie.

#8 Rosebikes.pl

Rosebikes.pl
  • Użytkownik
  • 442 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 kwiecień 2014 - 20:38

My wysyłamy za 8,95 e do Polski, DHL z trackingiem do klienta, max 3-4 dni robocze. Kilka razy w promocji robimy promocje z wysyłką za darmo do krajów UE. 

#9 kolare

kolare
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • SkądBolesławiec

Napisano 16 kwiecień 2014 - 09:18

Faktycznie DHL do polski ma w ofercie przesyłkę do 2 kg i wymiarach do  60x30x15 za 8,60 Euro.

Na niemcy ta sama przesyłka kosztuje 3,99 euro.

#10 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 16 kwiecień 2014 - 15:51

Właśnie jestem po pierwszym zakupach w bike-discount. Zobaczymy...

Ceny tego co potrzebowałem rewelacyjne (w porównaniu do Alledrogo).

#11 tobo

tobo
  • Użytkownik
  • 1627 postów
  • SkądWałbrzych

Napisano 16 kwiecień 2014 - 16:08

Kolega kupił u nich rower.

Realizacja zamówienia kulawa (tłumaczenie o nadmiarze pracy).

Denny kontakt mailowy - jedynie telefoniczny.

Towar przyszedł w dwóch osobnych przesyłkach - akcesoria osobno, rower osobno.

Akcesoria były zapakowane w wątpliwy sposób - wrzucone luzem do pudła i niespecjalnie zabezpieczone.

Rower miał uszkodzone opakowanie już na pierwszej stacji przerzutowej Dhl w Niemczech - pytanie czy nie powstało ono jeszcze u sprzedawcy.

Rower przyszedł źle skonfigurowany: do napędu 2x10 miał manetkę przednią 3x do tego koła ze sporymi centrami oraz uszkodzenia na lakierze na widelcu. 

Byłem bardzo zdziwiony bo opinie o tym sklepie były zdecydowanie pozytywne, tymczasem jak dla mnie i dla nabywcy sklep poległ na całej linii.

#12 severall

severall
  • Użytkownik
  • 687 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 18:00

Z Bike-discount jestem bardzo zadowolony, a ceny mają rewelacyjne.

#13 tobo

tobo
  • Użytkownik
  • 1627 postów
  • SkądWałbrzych

Napisano 16 kwiecień 2014 - 22:36

Ja również czytałem pozytywne opinie na ich temat dlatego gdy zostałem zapytany o nich to poleciłem. Wiem że nie ja byłem odpowiedzialny za realizację transakcji ale czułem się głupio. Nie odpisywali na maile, realizacja zamówienia odbywała się z dużym opóźnieniem a sposób realizacji zupełnie nie na poziomie sklepu z dobrą opinią. Na pytania dotyczące kulawo zrealizowanego zamówienia też nie odpowiedzieli.

#14 Kwidyna

Kwidyna
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 sierpień 2014 - 07:55

Przy zakupach w Niemczech polecam firmę www.send-2.com przeżucają paczki z Niemiec do Polski za jedyne 2€ rewelacja żadnej prowizji od wartości towaru szczerze polecam...
  • Prozor lubi to

#15 mazaki

mazaki
  • Użytkownik
  • 322 postów
  • Skądbełchatów

Napisano 27 wrzesień 2014 - 08:25

Nie potrzebuje nikt nic z hibike.com ??

Sent from my iPhone using Tapatalk

#16 berski

berski
  • Użytkownik
  • 332 postów
  • SkądMałopolska

Napisano 15 luty 2016 - 18:15

Trochę obok tematu głównego - czy zna ktoś firmę, świadczącą usługi podobne jak www.send-2.com na terenie UK - adres wysyłkowy w uK i przepakowywanie paczek do Polski?

Dodaj odpowiedź