Skocz do zawartości


[Komplet] Do 300Zł Na Wiele Km

komplet spodenki koszulka kolarstwo trasy

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc_Krzysztof122_*

Gosc_Krzysztof122_*
  • Gość

Napisano 19 kwiecień 2014 - 14:11

Witam. Mam 300zł na kupno stroju kolarskiego - spodenki i koszulka. Robię wiele km codziennie i w jeden sezon tak z 10 tys km. Możecie mi coś doradzić ? Waga 62, Wzrost 176 jak to jest znaczne



#2 Beymont

Beymont
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 19 kwiecień 2014 - 14:33

Po pierwsze to nie kupuj chińczyków. Powinieneś czerpać przyjemność z jazdy, dlatego zainwestuj w porządne spodenki z bardzo dobrą wkładką. Pozwoli Ci to na przejechanie wielu kilometrów bez odczuwania bólu tyłka.

www.vitesse.pl
www.danielo.pl
 

Ludzie z tego forum chwalą sobie produkty powyższych firm. Dodatkowo możesz im podesłać własny projekt, ale nie wiem czy to nie generuje dodatkowych kosztów. Niedługo także będę kupował nowy komplet i prawdopodobnie wybór padnie na Vitesse.

Pozdrawiam.



#3 Gosc_Krzysztof122_*

Gosc_Krzysztof122_*
  • Gość

Napisano 19 kwiecień 2014 - 15:05

Dziękuję, pozdrawiam :)

 



#4 Gosc_Krzysztof122_*

Gosc_Krzysztof122_*
  • Gość

Napisano 19 kwiecień 2014 - 15:21

Są jeszcze inne ?  Bo ja bym chciał coś bardziej kolorowego jak Saxo Tinkoff itp. Tylko nie chcę teamowych ciuchów, bo 1 że w nich nie jeżdżę to 2 że bardzo drogo kosztują :D

 



#5 Beymont

Beymont
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 19 kwiecień 2014 - 17:08

http://www.rogelli.pl
http://www.bcmnowatex.com.pl

Znajdą się pewnie jeszcze inne. Jeśli chcesz coś kolorowego, to podeślij im swój projekt ;)



#6 Gosc_Krzysztof122_*

Gosc_Krzysztof122_*
  • Gość

Napisano 19 kwiecień 2014 - 21:18

Ok, najpierw kupię sobie coś ze sklepu w Markach w decathlonie, może doradzisz mi jakieś niedrogie a dobre i wygodne spodenki do jazdy po kilka h dziennie codziennie :D http://www.decathlon.pl/



#7 Beymont

Beymont
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 20 kwiecień 2014 - 09:17

Ciężko mi cokolwiek powiedzieć na temat spodenek z decathlonu, ponieważ nie miałem z nimi styczności.
http://szosa.org/top...-letnie/page-10
Poszukaj w tym temacie. Powinieneś znaleźć coś na ten temat :)

pozdrawiam.



#8 Gosc_Krzysztof122_*

Gosc_Krzysztof122_*
  • Gość

Napisano 20 kwiecień 2014 - 09:22

Mam wielki dylemat, bo nie śpię na forsie, a muszę mieć kask, strój i chcę kupić używane buty i pedały SPD. Chociaż powiedz czy na moje wymagania - codzienna jazda 3 - 5 h będę mógł kupić spodenki do 150zł ?



#9 elcidx

elcidx
  • Użytkownik
  • 662 postów
  • Skądłódzkie, Rawski-Tomaszowski

Napisano 20 kwiecień 2014 - 09:38

Ja cały strój kupiłem za 150 zł :) Ale to akurat szyliśmy na forumrowerowym :) Robione były w łodzi ale nazwy firmy nie pamiętam.
Jak najbardziej kupisz spodenki do 150 zł, nie popadajmy w paranoję, że trzeba wydać 300 na same gatki :)


Mój rower własnej roboty Stealth Cx Homemade :)


#10 Gosc_Krzysztof122_*

Gosc_Krzysztof122_*
  • Gość

Napisano 20 kwiecień 2014 - 09:54

A wkładka jakiego koloru jest najlepsza ?



#11 elcidx

elcidx
  • Użytkownik
  • 662 postów
  • Skądłódzkie, Rawski-Tomaszowski

Napisano 20 kwiecień 2014 - 10:17

Jakość wkładki się liczy, a nie kolor :)


Mój rower własnej roboty Stealth Cx Homemade :)


#12 Gosc_Krzysztof122_*

Gosc_Krzysztof122_*
  • Gość

Napisano 20 kwiecień 2014 - 10:26

Ale często jest tak, że one są klasyfikowane wg koloru. Doradzisz coś z decathlonu ?Musi być na szelkach - siatce



#13 Beymont

Beymont
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 20 kwiecień 2014 - 11:59

Ja swój strój kupiłem za około 150zł, z tym, że był to chińczyk. Spodenki na dłuższe jazdy jak 100km się nie nadają. Muszą być z szelkami. Trzymają je na swoim miejscu, nie spadają. Pełnią też dodatkową funkcję, tj. ochraniają nerki przed wiatrem.
Jak już kolega wyżej napisał, kupisz spodenki do 150zł spokojnie. Musisz tylko zwrócić uwagę na jakość, głównie o dobrą wkładkę chodzi. Jeśli masz gdzieś bliżej Decathlon, to podjedź, przymierz.



#14 Gosc_kubapie_*

Gosc_kubapie_*
  • Gość

Napisano 20 kwiecień 2014 - 13:30

Ale często jest tak, że one są klasyfikowane wg koloru. Doradzisz coś z decathlonu ?Musi być na szelkach - siatce

 

Ja pierwsze gacie miałem z decathlonu. Krótkie miały czerwoną wkładkę i nie były z tej najtańszej grupy. Były ok, długo jeździłem tylko w nich.

Mam jeszcze takie jesienne z długimi nogawkami, z niebieską wkładką. Super ona nie jest, ale daje radę.

 

Jednak im więcej/dłużej zamierzasz jeździć tym więcej wydaj. Przynajmniej na spodenki, bo koszulka to byle jaka obleci.



#15 palli

palli
  • Użytkownik
  • 580 postów
  • SkądKonstancin

Napisano 20 kwiecień 2014 - 16:54

Jak szukasz tanio i na szelkach, to zerknij do sklepu attiq - tanią wersję mam i używam - spokojnie daje radę na 3-4h kręcenie. Żadnych otarć ani innych niedogodności jeszcze nie uświadczyłem.

#16 Gosc_Krzysztof122_*

Gosc_Krzysztof122_*
  • Gość

Napisano 23 kwiecień 2014 - 21:04

Dzięki panowie, ale wybór chyba musi paść na decathlon, bo tam właśnie się udam





Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: komplet, spodenki, koszulka, kolarstwo, trasy