Skocz do zawartości


Do użytkowników polara!!!


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc_lolo_*

Gosc_lolo_*
  • Gość

Napisano 10 czerwiec 2007 - 16:57

Witam,czy ktoś wie co to może być,na wyświetlaczu polara pojawił mi się napis MEMORY FAILED i klawisze są zablokowane.Czy może to być bateria???

#2 Gosc_Arek_*

Gosc_Arek_*
  • Gość

Napisano 10 czerwiec 2007 - 20:02

A mi dzisiaj na polarze po wyscigu nie pokazuje sie absolutnie NIC!!! Mysle ze to wina deszczu, ale wymiana wyswietlacza kosztuje ok 200-300zl. U Ciebie sprobowalbym zrobic reset zegarka, czyli wcisnac zapalka ten guziczek pomiedzy dwoma prawymi przyciskami.

#3 Mika

Mika
  • Użytkownik
  • 298 postów
  • SkądGliwice

Napisano 11 czerwiec 2007 - 06:58

Arek, a jesteś pewny, że włączyłeś stoper? Przy deszczu czasem guziki gorzej chodzą i mogłeś nie zauważyć, że nie ruszył :P
co do Ciebie lolo to nie mam pojęcia,ale jak bateria jest śłaba to na wyświetlaczu pojawia się logo bateryjki ;)

#4 wjagus

wjagus
  • Użytkownik
  • 195 postów
  • SkądMysłowice

Napisano 11 czerwiec 2007 - 08:31

Jeżeli ja mam do czyniena z jakimkolwiek "MEMORY FAILED" to na początku zawsze daje mocny strzał z buta. Jeśli zaskoczy to ok, jeśli nie: wymieniam baterię. Jeśli działą to ok, jeżeli nie to ide do brata mówie mu "weź zrób coś z tym" i przewaznie dostaję coś podobnego z allegro... :mrgreen:

#5 Gosc_Arek_*

Gosc_Arek_*
  • Gość

Napisano 11 czerwiec 2007 - 10:22

Mika, zle mnie zrozumialas. Wyswietlacz po wyscigu byl pusty, zadnych znakow. Dzisiaj jednak wszystko sie yjasnilo. Na noc wyciagnalem baterie, a przed chwila wlozylem z powrotem i okazalo sie, ze wszystko chodzi :)

#6 tomacias

tomacias
  • Użytkownik
  • 208 postów
  • Skądopolskie

Napisano 11 czerwiec 2007 - 22:18

Czyli pewno zawilgotniał...

#7 Gosc_Arek_*

Gosc_Arek_*
  • Gość

Napisano 12 czerwiec 2007 - 13:05

A wiec nie jest tak kolorowo jak myslalem :(. Wszystko dziala ok, poza wyswietlaniem aktualnego HR. Pokazuje takie wartosci jak ze 120 na 215, itp. Czyscilem pasek zmywaczem do paznokci, co zazwyczaj pomaga, ale niestety nie tym razem. Nie wiem zbytnio co zrobic, poczekac moze...

#8 Mika

Mika
  • Użytkownik
  • 298 postów
  • SkądGliwice

Napisano 13 czerwiec 2007 - 09:36

zmywaczem? pierwsze słyszę :-/ Może faktycznie masz tą baterie słabą, mi zaczynał świrować zanim się jeszcze wyświetliło, że bateria wyczerpana. Ile już na jednej jeździsz?

#9 Gosc_Arek_*

Gosc_Arek_*
  • Gość

Napisano 13 czerwiec 2007 - 17:02

Chyba niepotrzebnie sie martwilem, bo na dzisiejszym treningu puls wyswietlalo juz bez zadnych przeklaman. A co do zmywacza, to do mycia elektrod paska (mam WearLink) nadaje sie wszystko, co ma czysty alkohol.

#10 Gosc_felipe_*

Gosc_felipe_*
  • Gość

Napisano 13 czerwiec 2007 - 21:17

Polary po deszczu umierają. Spróbujcie je wysuszyć.

#11 Mika

Mika
  • Użytkownik
  • 298 postów
  • SkądGliwice

Napisano 14 czerwiec 2007 - 11:46

przesada z tym umieraniem... mój nie jeden ulewny wyścig przeżył i nic mu nie jest...
Eklektrody wystarczy przemywać czystą wodą jeśli się to robi po każdym treningu :P



Dodaj odpowiedź