Skocz do zawartości


Zdjęcie

Licznik Cy-E112Cw Z Kadencją Bion


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 KsD

KsD
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 24 kwiecień 2014 - 05:59

Witam chciałbym się Was zapytać co sądzicie o tym liczniku Licznik CY-E112CW z kadencją czarny BION, przyjmę wszystkie opinie. Mam jeszcze drugie pytanie czy ten licznik ma możliwość zamontowania go na mostku kierownicy? Pozdrawiam {*^*}

#2 k_stach

k_stach
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • Skądwlkp

Napisano 24 kwiecień 2014 - 13:14

Witam chciałbym się Was zapytać co sądzicie o tym liczniku Licznik CY-E112CW z kadencją czarny BION, przyjmę wszystkie opinie. Mam jeszcze drugie pytanie czy ten licznik ma możliwość zamontowania go na mostku kierownicy? Pozdrawiam {*^*}

Witam, zakupiłem to cudo i wrażenia są takie:

- na zdjęciach wydaje się znacznie większy, niż jest w rzeczywistości

- można montować na mostku

- zestaw zawiera wszystko co potrzebne do montażu, problemem jest tylko trochę gruby kabel i w związku z tym estetyczne poprowadzenie go na rowerze.

Odbyłem na razie tylko jedna jazdę i do samego licznika nie ma się o co przyczepić pokazuje jak powinien więc za tę cenę zakup wydaje się być OK.



#3 sts

sts
  • Użytkownik
  • 290 postów
  • SkądMazowsze

Napisano 24 kwiecień 2014 - 19:02

Temat o tym liczniku znajduje sie tu

http://szosa.org/top...nik-z-kadencją/

moja opinia:

 

Moje obserwacje:

Da sie zamontować na mostku bez problemu (fabrycznie przystosowany) 

Działa jak powinien, montaż nie zbyt skomplikowany, trzeba uważać by nie wyciągnąć kabelka z czujnika kadencji lub sensora prędkości (mnie sie zdarzyło) na szczęście działa sprzęt, czytelny wyświetlacz .

minusy

-1 rok gw

-kiepskiej jakości plastikowy zaczep magnesu prędkości

-ekran licznika nie wyłącza sie (jak w innych po kilku minutach nieużywania) = brak oszczędzania energii, nie wiem jak to przełoży się na żywotność.

 

dodam jescze:

wyświetlacz czytelny jak są nowe baterie  :-P  i jak jest w odpowiednim miejscu zamontowany (u mnie najlepiej jak by był przed mostkiem)

cos jak tu

sram_quickview_computer_mount___bar_setu

- dużym minusem jest kabelek, sztywnawy ciężko go gdzieś ukryc/zamaskować, ciagle sie gdzies plącze ociera o oponę (u mnie przetarł sie do "żywego druta") (plusem (teoretycznie) kabelka jest żywotność baterii)

 

Po za tym działa bez zastrzeżeń, ale jak fundusze pozwolą to zmienię na coś bezprzewodowego.

 


Nie liczy się sprzęt tylko serce.




Dodaj odpowiedź