Skocz do zawartości


Zdjęcie

Allegro, Jak Dostawać Na Maila Propozycje Aukcji?


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 wiktor24

wiktor24
  • Użytkownik
  • 1727 postów
  • SkądDolnośląskie

Napisano 24 maj 2014 - 18:17

Witam! może nie na temat, ale mam pytanie do bardziej zorientowanych w allegro  czy mogę sobie jakoś to ustawić żeby dostawać powiedzmy na maila propozycje aukcji (wszystkie nowo wystawione które mają określone tagi) powiedzmy codziennie? Dużo części szukam i rowerków a tak łatwiej byłoby mi polować a nie co kilka dni siedzieć i klepać 150 słów w wyszukiwarke bo można szału dostać ... może aukcjoner ma coś takiego? dziekuję i pozdrawiam

 



#2 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8554 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 24 maj 2014 - 18:29

Podczas przeglądania listy wyszukań masz w górnym prawym rogu listy przycisk "dodaj do ulubionych zapytań", a po rozwinięciu listy masz możliwość dodania kanału RSS. W tym momencie wystarczy Tobie dowolny czytnik RSS (np. Thunderbird albo on-line, np. Feedly), żeby zaprenumerować te wyniki.


  • wiktor24 lubi to

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#3 danek

danek
  • Użytkownik
  • 608 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 26 maj 2014 - 15:39

albo szukaj przez funkcje wystawione przez ostatnie np .24h 12h 5 h czy tam ile jest.


ROSE XEON CRS 5000 Campagnolo Chorus :D http://szosa.org/top...00/#entry261183

 

 


#4 czmiel

czmiel
  • Użytkownik
  • 471 postów
  • SkądWlkp

Napisano 26 maj 2014 - 17:27

Ja robię tak. Otwieram allegro i kategorię produktów, które mnie interesują. Następnie ustawiam filtr na "wystawione w przeciągu 24" godzin. Taką stronę dodaję do zakładek/ulubionych i za każdym razem, jak ją otworzę, pojawiają mi się aukcje właśnie z ostatniej doby. Mogę otwierać raz dziennie, np. wieczorem, i nie przegapię żadnej nowej aukcji.





Dodaj odpowiedź