Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problemiki Małe I Duże


136 odpowiedzi w tym temacie

#21 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 20 sierpień 2014 - 10:47

SPIKE, no szkoda czasu, ale wchodzę tu czasem zaczerpnąć wiedzę na dany temat a widzę tylko jak sobie gadają o piłce, albo pracy to mnie krew zalewa
Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#22 RoadBikeRider

RoadBikeRider
  • Użytkownik
  • 119 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 sierpień 2014 - 08:19

Próbuję się pilnie skontaktować z użytkownikiem "mikroos" - wyskakuje mi taki błąd:

 

 

 

Wystąpiły następujące błędy

Użytkownik mikroos nie może otrzymywać żadnych nowych wiadomości

Wiadomość nie została wysłana

 

komunikacja przez to jest zerwana. 



#23 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 25 sierpień 2014 - 09:50

Ma zawaloną pocztę prawdopodobnie, bo są limity niestety
Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#24 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 sierpień 2014 - 11:13

Tak, miałem problem ze skrzynką - przepraszam. Już odpisałem Ci na FB.

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#25 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 27 sierpień 2014 - 02:15

Jest chyba jakiś desant reklamiarzy. Wszelkie profile z jednym postem i reklamą w sygnaturze typu "najlepsze domy", "najlepsze okna" itp. Banowałbym.

 

 

Poza tym ich kawały w "Na poprawienie humoru" są suche.

 

Polecam sprawdzić strony 70 i 71 tego tematu. Te profile są tylko na potrzeby reklam w sygnie, to ewidentne.


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#26 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 27 sierpień 2014 - 11:09

zgłaszałem to już formularzem "zgłoś" ale niestety żadnych reakcji...
Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#27 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 27 sierpień 2014 - 12:28

Problem polega po prostu na tym, że żaden z moderatorów, o administratorach nie wspominając, nie jest na bieżąco aktywny na forum.

Czy nie można by po prostu wybrać kilku nowych moderatorów?

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#28 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 27 sierpień 2014 - 12:30

Ależ ja z chęcią zrobię trochę porządku na tym forum
Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#29 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 27 sierpień 2014 - 14:26

Też chętnie się zgłaszam na trzymającego władzę. Na forum codziennie.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#30 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 27 sierpień 2014 - 18:40

Każde zgłoszenie jest niemal codziennie ogarniane. Wszyscy "ogłoszeniodawcy" zostali oznaczeni jako spamerzy czyli niby są na forum, ale jakby ich nie było (bezterminowy zakaz pisania). Większość postów takiego typu od razu staram się usuwać, ale niestety czasem coś się krzaczy na linii przeglądarka/serwer czy coś tam i nie jestem w stanie nic zrobić. W kwestii sprzątania na forum nie widzę przeszkód, tylko najlepiej uderzyć z tym do deschka. Ja ostatnio nie mam mózgu do tego typu akcji. Zabity jestem na amen. Dawno nie było takiego sezonu, który trwa od lutego... do dzisiaj niemal bez dnia przerwy. I czort wie kiedy to wsio nieco wyhamuje ;-)

#31 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 27 sierpień 2014 - 19:37

A nie wystarczyłoby po prostu zablokować możliwości tworzenia stopki przez użytkowników ze stażem poniżej np. 20 postów? IPBoard ma taką opcję, o ile dobrze pamiętam. To by wycięło 99% spamu na forum bez utrudniania życia "prawdziwym" użytkownikom.

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#32 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 27 sierpień 2014 - 19:48

To by nieco ograniczyło dział Nasze Rowery, gdzie często zaczynają nowicjusze, albo wszelkie działy gdzie zadaje się pytania, a ludzie chcą szybkiego rozwiązania problemu bez klepania postów. Podpinanie się pod cudze tematy jest niewygodne, bo najczęściej w takich tematach rozmowa idzie już w jednym kierunku. Posty zaczynające się od "podepnę się pod temat" są często ostatnimi i temat zdycha. Istota forum nie pozwala na generowanie dużej ilości treści, więc wszelkie metody ograniczające jej tworzenie mogą sprawić, że ludzie nie będą chcieli wchodzić tylko w celu czytania kilku postów. Muszą tworzyć, żeby forum "żyło". Czy ta twórczość jest warta zostawienia to już decyza moderki/administracji. Wg. mnie w tym szczególnym wypadku zapobieganie ma mniejszą moc niż reagowanie.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#33 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 27 sierpień 2014 - 20:39

@mikroos miał na myśli samą stopkę, czyli to co jest umieszczane pod paskiem w temacie. To miało by jakiś sens, niestety jednak na naszym forum bałagan jest nie tylko w tej materii, lecz w wielu tematach dyskusja prowadzona jest nie na temat.
Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#34 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 27 sierpień 2014 - 22:23

Trzeba osiągnąć pewien balans między treścią i offtopem, bo całkowity brak tego drugiego wyjałowi forum. Czasem rozmowa sama wraca na właściwy tor, a kilka postów nie na temat pozwala na wzięcie oddechu. Oczywiście jak widać, że temat został wyczerpany i idzie spam to trzeba uświadomić.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#35 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 27 sierpień 2014 - 22:26

Osobiście jak widzę jakiś temat, w którym cały post brzmi dokładnie tak: ":D" to mnie szlag jasny trafia, przecież to jest bez sensu, dzięki takim postom coraz trudniej jest odnaleźć istotę rzeczy przez nas poszukiwaną, przez co tworzą się dublowane tematy.
Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#36 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 27 sierpień 2014 - 22:30

No takie coś to usuwanie posta bez tłumaczenia. To nie forum Tibii.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#37 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 29 sierpień 2014 - 22:57

Problem polega po prostu na tym, że żaden z moderatorów, o administratorach nie wspominając, nie jest na bieżąco aktywny na forum.

Czy nie można by po prostu wybrać kilku nowych moderatorów?

Ja myślę, że to bardzo słuszna koncepcja. Gdyby ten wybór zależał od głosu ludu, to kolega mikroos ma mój głos...



#38 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3200 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 sierpień 2014 - 14:07

Załóżcie nowe forum uporządkowane, albo to wyzerujcie, a potem dajcie modów katów, co nie będą się pieprzyć. No i bez działów typu dla przedstawicieli handlowych rose spike luxtech itp. normalna reklama i tyle. Chyba, że chcecie za to utrzymywać modów, bo to jest ciężki kawał roboty.


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#39 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 30 sierpień 2014 - 14:35

Modów-katów? Jedno takie forum już w kraju mamy i szczególnie przyjazne ono nie jest.

Pamiętajmy, że ludzie przychodzą tu dla rozrywki, dobry offtopic jak najbardziej może być wartościowy, a porządek nie musi oznaczać terroru. Na forum z zamordyzmem zamiast moderacji ja się nie piszę.

@przemonr1 - dziękuję za zaufanie, choć szczerze mówiąc wolałbym się nie angażować na tak konfliktogenne stanowisko. Jeżeli są inni chętni i godni zaufania, ja z przyjemnością zrezygnuję.

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#40 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 31 sierpień 2014 - 09:47

Swoją drogą podpisuję się pod, postami wyżej brakuje na tym forum, administracji patrząc na inne dobrze prowadzące się portale fora to tutaj, wygląda dość ubogo może taka jest polityka tego fora ;-)


SPT_20130518_SOT_053_27640268_I1.jpg




Dodaj odpowiedź