Skocz do zawartości


Prosze O Pomoc Czy To Dobry Wybór


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc_feuerland_*

Gosc_feuerland_*
  • Gość

Napisano 22 lipiec 2014 - 17:46

Witajcie,

 

Swego czasu bardzo duzo jezdziłem po naszych pięknych szosach, był to MTB przerobiony na moje potrzeby pod szosę. Dystanse 100-150km nie były dla mnie problemem. Czas wrócić na rower!

Jako że nigdy nie kręciło mnie MTB, lesne dukty itd, a rower szosowy był moim niedoścignionym marzeniem, czas to marzenie zrealizować.

 

Od kilku tygodni przeglądam internet, ostatnio jako doping stosuję codzienne dawki Tour de France (swoją drogą doping ten stosuję od wieelu lat) co by się lepiej szukało.

 

Szukałem i podniosłem z czasem mój budżet bo nie chcę kupować podstawy, w której za rok połowę części wymienię.

 

A więc co myślicie o tym:

 

http://rower.com.pl/...Path=6_699_854

 

Mam opcję kupić ten model za 4 100zl.

Wiem że osprzet nie powala na kolana, natomiast plusem jest rama, a rama to podstawa.

Rower raczej nie jest przewidziany do udziału w maratonach póki co, bardziej amatorskie wypady co weekend po 100-150km i jakiś krótki sprint w tygodniu.

 

Proszę o opinie co myslicie o tym Focusie za ta kasę.

Będę wdzięczny za podpowiedzi.

 



#2 bans

bans
  • Użytkownik
  • 464 postów
  • SkądPszczyna

Napisano 22 lipiec 2014 - 18:56

Zanim się napalisz - zadzoeń czy mają ten rower w twoim rozmiarze. Ten sklep słynie z tego, że rzadko ma to, co widać na ich stronie w sieci. Zapewnie się dowiesz, że "tego modelu akurat nie mamy, ale porponujemy inny" (oczywiście droższy...)



#3 Gosc_feuerland_*

Gosc_feuerland_*
  • Gość

Napisano 22 lipiec 2014 - 20:05

Zanim się napalisz - zadzoeń czy mają ten rower w twoim rozmiarze. Ten sklep słynie z tego, że rzadko ma to, co widać na ich stronie w sieci. Zapewnie się dowiesz, że "tego modelu akurat nie mamy, ale porponujemy inny" (oczywiście droższy...)

 

Już dzwoniłem, mają 58 i 60 na sklepie więc mogę się przymierzyć, przejechac i zobaczyć, który rozmiar mi bardziej przypasuje.
 



#4 marcin.

marcin.
  • Użytkownik
  • 325 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 22 lipiec 2014 - 20:21

fajny rower ale w tej cenie chyba lepiej rose 2015 za 999ojro + przesyłka.



#5 Gosc_feuerland_*

Gosc_feuerland_*
  • Gość

Napisano 03 sierpień 2014 - 15:11

Trochę czasu minęło a więc: Kupiłem własnie ten model Focusa rozmiar 60cm tj. XXL za kwotę 4100zł

http://rower.com.pl/...Path=6_699_854

 

Z ciekawostek dodam, że przerzutka z przodu to 105'ka.

Jeżdzi się wysmienicie Mimo, że na rowerze nie siedziałem 8 lat, to już od piątku zrobiłem 163km w tym jednego dnia 64km. Rama sztywna a mimo to fajnie amortyzuje nierówności, ergonomia za kierownicą jest bardzo ok. Generalnie jestem bardzo zadowolony.

Do tego pedałka PD-R540 oraz buty Shimano R078 oraz parę innych pierdółek typu licznik, bidon, koszyk itd, zapasowe detki, łyżki, kask itd.

Jestem bardzo zadowolony z obsługi, poskładano dla mnie rozm. 58 i 60 więc mogłem porównac oba rozmiary.

 

Póki co jest super i pochłaniam kolejne kilometry zwiędzając z nostalgią miejsca, w które kiedyś tak lubiałem jeździć :-D





Dodaj odpowiedź