Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wspólna Jazda Trasą Pętli Beskidzkiej


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 morning bell

morning bell
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 22 lipiec 2014 - 21:02

Czy ktoś z B-B, okolic lub nawet z dalsza jest chętny na wspólny trening po trasie Pętli Beskidzkiej 2013 w najbliższą sobotę tj. 26/07?

 

Jestem średnio wytrenowany. Pokonuję tą trasę ze śr. 24-25 km/h. Zwykle robię jedną przerwę w okolicach Węgierskiej Górki i drugą krótszą w Porąbce.

 

Tak, jechałem w tym roku i mam mało :-D



#2 bynon

bynon
  • Użytkownik
  • 68 postów
  • SkądKraków, Bielsko-B.

Napisano 23 lipiec 2014 - 10:03

Cześć, mógłbyś zalinkować tą trase? (znalazlem tylko 2010 i 14) . Mieszkam w Krakowie ale jestem z Bielska i kusi mnie zeby sie przejechac, jednak boje się czy dam rade tylu podjazdom na jednej trasie...

#3 morning bell

morning bell
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 23 lipiec 2014 - 11:32

Link do trasy: http://www.gpsies.co...cckcvvsbvgcgrbj

 

Tegoroczna trasa była niemal identyczna jak ta w 2013r. Minimalne zmiany były w okolicach (o ile dobrze pamiętam miejscowości) Lalików oraz w Istebnej po skręcie z głównej drogi w lewo, po ostrym zjeździe z charakterystycznymi 90 st. zakrętami, trasa przebiegała prosto zamiast skręcić w lewo przez mosteczek do ciężkiego kilkusetmetrowego podjazdu.

 

Podjeżdżania trochę jest to fakt :-D Jakieś tam wytrenowanie trzeba mieć, żeby przejechać to ciągiem i w sensownym, acz nie zabójczym tempie. Plan jest taki, żeby się zmęczyć. To ma być dobry trening :-D


  • Koniunl lubi to

#4 Koniunl

Koniunl
  • Użytkownik
  • 685 postów
  • SkądHolandia

Napisano 23 lipiec 2014 - 14:25

Dzięki za tą trasę! Od 9 do 16 sierpnia bede spedzal wakacje w Malince, biore rower i zastanawialem sie gdzie by tu pojechac, a tu widze istnieje juz sprawdzona opcja. Jakie tam sa drogi - duzy ruch samochodowy czy jedzie sie wygodnie? 



#5 morning bell

morning bell
  • Użytkownik
  • 101 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 23 lipiec 2014 - 20:12

Koniunl, trasa Pętli przebiega częściowo drogami o niewielkim natężeniu ruchu - rejon Koniakowa, Istebnej, Lalików, Żywiecczyzna. Większy ruch panuje w okolicach Milówki, Węgierskiej Górki, Międzybrodzia, czasem w Szczyrku. Zasadniczo da się przeżyć. Niemniej w PL jazda na szosie wymaga dużej czujności. Stan asfaltów jest bardzo dobry (nówka na podjeździe pod Przełęcz Kocierksą), jest zaledwie kilka miejsc gdzie trzęsie.


  • Koniunl lubi to

#6 Koniunl

Koniunl
  • Użytkownik
  • 685 postów
  • SkądHolandia

Napisano 23 lipiec 2014 - 20:44

Dzięki! Trzeba bedzie bardziej uważać niż w Holandii, ale na to juz byłem wcześniej przygotowany.



Dodaj odpowiedź