Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie Naprawić Pęknięta Szpryche W Kole Reynoldsa W Warszawie


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szakul23

Szakul23
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 28 lipiec 2014 - 18:55

Witam jak w temacie, gdzie w Warszawie wymienia mi pęknięta szpryche w kole reynolds stratus DV wersja tubular. I czy są wstanie zrobic to od ręki. Przyjechałem tylko na urlop do polski chciałem trochę potrenować a tu po dzisiejszej jeździe 8 km pękła i kicha. Z góry dziękuje za wszelka pomoc i radę. Pozdrawiam
  • Szakul23 lubi to

#2 EverRestOnTheBike

EverRestOnTheBike
  • Użytkownik
  • 321 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 lipiec 2014 - 21:06

W każdym szanującym się serwisie :-P  np. tu   http://airbike.pl/serwis-rowerow-6 



#3 picca

picca
  • Użytkownik
  • 560 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 lipiec 2014 - 10:04

Ja nie polecam Air Bike, ostatnio przejechałem się na świeżo odebranym z serwisu rowerze znajomego. Pacany źle spięły łańcuch i przy pierwszym stanięciu na pedałach ogniwo się zerwało, a ja zaliczyłem solidną glebę. Rower za ponad 30 tysięcy na campie super record zaliczył szlify, a ja musiałem się tłumaczyć. Każdemu zdarzają się wpadki, ale to trochę przeginka. 

 

No i całkiem się cenią. Ze dwa lata temu wymieniałem u nich łożyska w przednim kole Mavic Aksium. Kazali mi dwa dni czekać i zażyczyli sobie 50 zł. Całkiem nieźle, jak na kilka minut roboty. 



#4 EverRestOnTheBike

EverRestOnTheBike
  • Użytkownik
  • 321 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 lipiec 2014 - 22:23

Oki Nie upieram się przy tej sieci, ale zważ że mają kilka serwisów i sklepów  ;-)  Sporo serwisów się ceni, po za tym czas to pieniądz. :-P





Dodaj odpowiedź