Skocz do zawartości


Zdjęcie

Widelec Do Ramy Cr-Mo


22 odpowiedzi w tym temacie

#21 Metal

Metal
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 08 sierpień 2014 - 16:55

Daję znać  :ph34r: 

 

Podpowiedź od gibbera co do widelca cr-mo, chrom 1''.....Na obecną chwilę ......eeeee......750 zł............... :lol:  

 

Jeśli chodzi o accent, ten dostępny np. alle, nie nadaje się pod stery które posiadam...Sprzedawca poradził że to przecież nie problem bo praktycznie każdy serwis rowerowy "zbierze" naddatek z 27 mm na 26.4 .....No nie wiem , nie wiem... :-? 

 

Kończyny górne opadają i to nie tylko przez grawitację ... :-| 

 

 

Metal



#22 gibber

gibber
  • Użytkownik
  • 1204 postów
  • SkądN. Tomyśl

Napisano 08 sierpień 2014 - 17:44

Bierz ten widlacz BLB.

#23 Metal

Metal
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 10 sierpień 2014 - 07:52

No i naczytałem się o tym jak proste widły mogą wpłynąć na większe drżące, niepożądane patatajce na naszych drogach/szosach... :-/ 

 

Oczywiście cały czas biorę BLB pod uwagę natomiast moją uwagę przykuł widelec Nashbar carbon 1'' ze stalową sterówką :!: ( podobny do carbonowego columbusa 1'' z carbonową sterówką ..)

 

Tym bardziej mi się ten pomysł podoba im więcej patrzę na carbonowe klamki, czarne hamy oraz widoczny, czarny fragment kierownicy  :roll: 

 

Wynalazek wydaje się mieć dobre recki (tłumienie, wytrzymałość pod 100 kg jeźdźcami, jako dobra alternatywa zamiast widelca cr-mo do ramy cr-mo vintage ...)  ale wiadomo, najlepiej wydawać osąd na podstawie własnych doświadczeń..

Tyle że kupowanie kilku widelców i wydawanie na cel badawczy  paru tysięcy wykracza poza mój budżet....

 

Ciekawi mnie jakość tych carbonowych goleni...

 

Niestety, z tego co widzę dostępny tylko na amerykańskiej stronie Nashbar.. :wacko: 

 

 

Metal

 





Dodaj odpowiedź