Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prędkości Średnie


143 odpowiedzi w tym temacie

#141 mess

mess

    tłuścioszek

  • Użytkownik
  • 2692 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 lipiec 2015 - 07:13

a nie pomyślałeś, ze średnią jest wynikiem wysiłku który robisz?

jak idę pojeździć to nie nastawiam się na jakaś średnią, tylko bardziej na odpowiednia intensywność. Średnia jest wynikiem tej intensywności. Bieleń to koleś który został tutaj skomentowany, bo zrobił 2 paki ze średnią 36 mając w tym kilka godzin przerwy. Że niby nie jest to wynik imponujący...

 

Widząc jak ktoś prostuje w mój dzisiejszy trening, wklejajac srednia i dystans nie mowi mi nic. Jak dorzuci srednie tetno w % to juz mowi mi naprawde sporo.



#142 gucio

gucio
  • Użytkownik
  • 244 postów
  • Skądśląsk

Napisano 24 lipiec 2015 - 08:41

Dokładnie tak jak pisze mess, sama średnia i dystans niewiele mówi.

Jedynie w zestawieniu z % Hr i ja bym jeszcze dodał z profilem (suma podjazdów), daje jako takie pojęcie o wytrenowaniu.



#143 czach

czach
  • Użytkownik
  • 521 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 sierpień 2015 - 21:23

ehlo,

Bijecie pianę o średnie. ;-)

http://www.minitourd...wyniki=warszawa

 

 


-- 

Marcin Trzaska


#144 astronom

astronom
  • Użytkownik
  • 1366 postów
  • SkądBurzyn

Napisano 02 sierpień 2015 - 22:46

a nie pomyślałeś, ze średnią jest wynikiem wysiłku który robisz?

jak idę pojeździć to nie nastawiam się na jakaś średnią, tylko bardziej na odpowiednia intensywność. Średnia jest wynikiem tej intensywności. Bieleń to koleś który został tutaj skomentowany, bo zrobił 2 paki ze średnią 36 mając w tym kilka godzin przerwy. Że niby nie jest to wynik imponujący...

 

Widząc jak ktoś prostuje w mój dzisiejszy trening, wklejajac srednia i dystans nie mowi mi nic. Jak dorzuci srednie tetno w % to juz mowi mi naprawde sporo.

O widzisz, to dodam że swoje trasy jakie wklejam w "MDzT" robię na średnim hr 130-140. Czyli na około 70-75% max.


www.youtube.com/user/AstronomzBurzyna

 

"Myślę też, że podatek paliwowy powinien być też od rowerów pobierany. Bo jak jedziesz rowerem, to nie jedziesz autem. A jakbyś jechał autem, to byś go zapłacił, czyli oszukujesz państwo nie jadąc autem. Czyli ergo powinieneś płacić na rowerze ekwiwalent mediany spalanego paliwa na 100km po cenach PKN Orlen..."




Dodaj odpowiedź