Skocz do zawartości


Wytrzymała rama do 1200zł.


126 odpowiedzi w tym temacie

#81 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 25 luty 2010 - 17:57

ale podkładka nie musi być? można dać "goły" mostek?

#82 Travis199

Travis199
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • SkądRadomsko

Napisano 25 luty 2010 - 17:59

nie ma problemu chociaż pamiętaj że mostek powinien wystawać około 1-2mm ponad rure sterową wtedy łatwiej jest zlikwidować luz na sterach.

#83 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 25 luty 2010 - 18:04

no zobaczymy :)

#84 jarek996

jarek996
  • Użytkownik
  • 645 postów
  • SkądMALM�

Napisano 25 luty 2010 - 18:12

Deadhorse, moim zdaniem to dales dupy. Ta Bottecchia jest niewiele drozsza , ale czynnik"kultowosci" bezcenny ( Greg Lemond kiedys ujezdzal + sam Pan Bottecchia byl kims ) . A tu juz kombinacje ; za krotka rura sterowa ITP , ITD.
Pomimo , ze ta Bottecchia TYLKO alu , ale rower nawet na najskromniejszej Campie mialby jakis styl i klase.
2danger nie ma i nie bedzie mial nawet z DA
( przpraszam wszystkich posiadaczy Poisonow 2dangerow i innych niemieckich wynalazkow , ale dla mnie to jakies nieporozumienie "manie" takich sprzetow )

P.S. Kim byl 2danger , albo kto na tym jezdzi ???
P.S 2 Nawet majac skromne fundusze mozna zbudowac PIEKNY i rasowy rower
( Tobie sie nie udalo .........)

#85 fan911

fan911
  • Użytkownik
  • 280 postów
  • SkądŁódź / Łowicz

Napisano 25 luty 2010 - 18:25

Deadhorse, moim zdaniem to dales dupy.


fakt.


Bottecchia TYLKO alu , ale rower nawet na najskromniejszej Campie mialby jakis styl i klase.


kolejny fakt. Ale do roweru ze "stylem i klasą" potrzebne są jeszcze KLAMKOMANETKI :-P


Kim byl 2danger?


Ryśka 2Danger'a nie znasz? A może chcesz poznać :?: 8-)

Nawet majac skromne fundusze mozna zbudowac PIEKNY i rasowy rower
( Tobie sie nie udalo .........)



Jarek, kolejny raz to napiszę... Całkowicie się z Tobą zgadzam. Szkoda, że siedzisz zagramanicą, bo bym Ci normalnie postawił bezalkoholowe. Po Twoich postach nie mam co pisać "od siebie".

A Deadhorse pewnie za tydzień sprzeda tą ramę i będzie szukał nowej...

#86 jarek996

jarek996
  • Użytkownik
  • 645 postów
  • SkądMALM�

Napisano 25 luty 2010 - 18:28

fan911, walniemy nawet %-owe jak sie spotkamy .......
A Deadhorse postapuje wbrew starej maksymie : CHYTRY DWA RAZY TRACI........

P.S. A moze Deadi mysli , ze go chcemy na mine wrzucic naszymi poradami i wietrzac spisek kupuje rzeczy nawet SOBIE na zlosc ????

A final bedzie taki jak w starym dowcipie :

Zrobilem konduktora w ch*** : kupilem bilet i nie pojechalem :-D

#87 fan911

fan911
  • Użytkownik
  • 280 postów
  • SkądŁódź / Łowicz

Napisano 25 luty 2010 - 18:38

hehe, Jarek... jednego mu zarzucić nie można. Chyba nikt nie będzie miał takiego roweru jak ON z taką polityką zakupową :lol:

+10 za oryginaloność zakupową :lol:

#88 jarek996

jarek996
  • Użytkownik
  • 645 postów
  • SkądMALM�

Napisano 25 luty 2010 - 18:43

Przyklady ( chyba ) tanich rowerow ( nowych )

Na SORZE :
http://lnx.cavaliere...roducts_id=1830

Na ULTEGRZE ( CARBON !!! ) :

http://lnx.cavaliere...products_id=946

Na CENTAURZE ( CARBON !!!!!!!! )

http://lnx.cavaliere...roducts_id=1459

Na VELOCE ( BIANCHI ! )

http://lnx.cavaliere...roducts_id=2367


Zawsze to "wloskie " ;-)

#89 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 25 luty 2010 - 19:23

Ja znazlalem cos takiego , dosc ciekawa opcja do leekiej , wymiany osprzetu http://allegro.pl/it...d_race_880.html


http://allegro.pl/it..._de_france.html




Moze to cie zainteresuje deadhorse :roll:Giant

SPT_20130518_SOT_053_27640268_I1.jpg


#90 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 25 luty 2010 - 19:29

Jarek, jakbym miał kasy jak lodu to bym se kupił rower, który by jeździł i wyglądał. Jak sie ma kasy tyle co nic, to priorytetem jest mieć rower, który jeździ. Niestety na kwestie estetyczne mnie nie stać, choć powiem, szczerze, że ta ramka wcale nie jest taka brzydka. Dołoże do niej czarny widelec z białymi wstawkami, do tego białe kółka, biała owijka i będzie wystarczająco stylowo i fajnie.

Dorzuce do niej całkiem niezły napęd, musze jeszcze jakąś FD dokupić i będzie cacy. Może niewykluczone, że za rok, może szybciej kupie klamkomanetki Tiagry i wtedy będzie totalnie cacy.

Wiem, że to nie jest szczyt moich marzeń, ale czy można mieć coś wiecej za 300-500 zł? sami widzicie, że dopiero jakaś sensowna rama zaczyna sie od 700 zł, ale tak naprawde wybór jest dopiero od 1000zł za samą ramę, choć i to nie jest jakiś fajny sprzęt, a kasa już konkretna.

Niewykluczone, że złoże rower i go sprzedam za sensowną cene i kupię gotowy na 105, choć jesli bedzie wszystko cacy to na 100% go zostawie.

#91 jarek996

jarek996
  • Użytkownik
  • 645 postów
  • SkądMALM�

Napisano 25 luty 2010 - 19:55

Deadhorse, No to sorry , ale to jest temat : DO 1200 ZL !

#92 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 luty 2010 - 20:14

Może zmieńcie temat panowie magowie na :
" Deadhorse, jego wzloty i upadki "

Wydaj książke, całość dochodu przeznacz na głodujace dzieci na jakieś sp... wsi na Ukrainie, ogól głowe i zostań buddyjskim mnichem wcinającum haszysz, ale co do szosek to porażka.
Choćby Ci Papież doradzał dobrze i tak sp... cały temat, ale w sumie można się pośmiać do woli, chłopaki zyły wyprówaja a Ty i tak po swojemu :lol:

Bez obrazy ale fajnie jest, jakbym miał używke ładną to bym Ci spylił po kosztach, ale na razie posucha, może coś za tydzień przyjedzie ciekawego.

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#93 Gosc_Dominik_*

Gosc_Dominik_*
  • Gość

Napisano 25 luty 2010 - 21:11

Nie wyrażam zgody na przemianowanie mojego starego tematu :-P Jak już to wytnijcie i wklejcie tą dyskusję gdzie indziej :-D

#94 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 25 luty 2010 - 21:35

No ale co złego jest w moim zakupie?

Tanio, solidnie, dobry widelec, zaoszczędziłem jakieś 80 zł na wycieczce do Opola po nabicie sterów, rura pozioma jest tylko 16mm dłuższa niż via montana 56, a 6mm od 58, wiec rozmiar dobry, wiec jarku, spajku i inne mądrale powiedz co zj****łem? Ja lubie żarty, docinki, ale wasze mądrości zaczynają męczyć i wkurzać.

#95 jarek996

jarek996
  • Użytkownik
  • 645 postów
  • SkądMALM�

Napisano 25 luty 2010 - 21:56

Deadhorse, alez my tylko chcemy , abys mial LADNY , DOBRY rower , a Ty sie gniewasz :-(

#96 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 25 luty 2010 - 22:08

oj ja wiem, że wy chcecie dobrze, ale zdajesz sobie sprawę, że jakbym miał 1500zł to raczej problemu bym nie miał i nie zadawałbym setek cięzkich i męczących pytań. Fajnie, że mi doradzacie, naprawde doceniam to, ale wiecie, że ja bidok jestem i chce kupić w miare najtaniej i jak najlepiej. :-|

#97 p

p
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • SkądWadowice

Napisano 25 luty 2010 - 22:13

i nie zadawałbym setek cięzkich i męczących pytań


Czy ja wiem...? ;)

#98 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 luty 2010 - 22:14

Nie jesteś bidok bo masz kase co miesiąc choć piszesz raz że tyle a drugi raz inna kwote.
Kupujesz na chybił trafił robiac gafy .

Rama to podstawa, no moze reszte dobierzesz jakoś w czasie

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#99 men behind

men behind
  • Użytkownik
  • 22 postów
  • SkądRadom

Napisano 25 luty 2010 - 22:22

Witam wszystkich,odbiegając trochę od tematu chciałbym zapytać-jeździ ktoś na takiej ramie? http://2009.feltraci...9-fa-frame.aspx Ramę już zakupiłem,więc nic już mi nie pomoże w razie złego wyboru :roll: .Obecnie jestem w U.K.Tłukę szmal na dura ace,kółka już też mam fulcrum racing...7,łapy 7800 i korba 7800.P.S. osprzęt tu wcale nie jest tańszy,chyba,że okazja na e-bay.Dzięki za odpowiedź ;-) Pozdrawiam-Michał.

#100 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 25 luty 2010 - 22:27

Pisze, że raz tyle ,a raz tyle, bo ciągle kombinuje by ją zdobywać. Nawet nie wiesz ile czas spędzam na przeglądaniu i analizowaniu, tylko od tego wszystkiego juz dosłownie głupieje. Corratec za 950 zł nie, bo shit, tamto za 800 shit, skoro za 950 shit, to niewiele gorszy shit będzie za 300. A ja mam zestaw za 750 zł z b. dobrym wiedelcem, wiec nie wiem dlaczego miałbym nie byc zadowolony z zakupu.



Dodaj odpowiedź