Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wrocław - Wspólne Treningi Na Szosie


2845 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gosc_Castor Troy_*

Gosc_Castor Troy_*
  • Gość

Napisano 19 marzec 2010 - 19:12

Cześć,

No wreszcie ktoś napisał we wrocławskim wątku szosowym... hehe słoneczko przyświeciło we Wrocławiu i chłopaki się przebudzili z zimowego snu. :-)

no co tam?
coś się dzieje?
ustawka o 10.00 w niedziele na rondzie?


Dzieje, dzieje. Ja od 20 grudnia usilnie buduję formę w TopGym na świeradowskiej w studiu rowerowym (popatrz na mój "baton" w podpisie) i czekam na koniec marca bo od 2 kwietnia "wchodzę" na szosę. Chłopaki też jeszcze czekają aż ulice zmyją deszcze bo teraz wszędzie syf niemiłosierny. Z tego co wiem ktoś ma być w niedzielę na rondzie, o 10:00 ale nie wiem ile osób. Ja i tak odpadam bo mam w sobotę i w niedzielę "dniówki" w pracy. Ale co się odwlecze to nie uciecze Soypolaco.

UWAGA!! UWAGA!!

Czy ktoś z wrocławskich szosowców szykuje się na 24 kwietnia na maraton w Trzebnicy?

Szukam osób, które pojadą w tym maratonie, żeby się "podczepić" pod doświadczonych szosowców (pojechać w jednej grupie) bo to mój pierwszy maraton w życiu. Dodatkowo szukam chętnych do treningów specjalistycznych (służsze jazdy po 100km) między 6, a 21 kwietnia żeby się przed maratonem rozjeździć. Jest ktoś chętny? Może ktoś z Wrocławia tak jak ja będzie startował pierwszy raz w maratonie i też szuka pomocy. :)

Szosowcy wrocałwscy "Łączmy się!" :mrgreen:

#22 czlowiekzdubaju

czlowiekzdubaju
  • Użytkownik
  • 55 postów
  • SkądWrocław/Kraśnik

Napisano 19 marzec 2010 - 20:30

ja chętnie się przejade na rondo w niedziele :-)
mam w sumie kilka pytań: jakie trasy robicie na tych wypadach, jakie tempo, jak duża grupa?

Castor Troy, miedzy 6 a 21 kwietnia codziennie ?

btw. byłby ktoś chętny na jutrzejszy/sobotni wyjazd?? :mrgreen:

#23 Gosc_Castor Troy_*

Gosc_Castor Troy_*
  • Gość

Napisano 19 marzec 2010 - 20:54

Cześć,

ja chętnie się przejade na rondo w niedziele
mam w sumie kilka pytań: jakie trasy robicie na tych wypadach, jakie tempo, jak duża grupa?


Co do niedzieli to tak jak pisałem mnie nie będzie bo muszę w robocie siedzieć... :-?

Ogólnie na rondzie w niedzielę spotykają się szosowcy i MTB-owcy z klubu "Rewor", a my spotykamy się też tam i to już różnie albo jedziemy sami w swojej grupie albo z Nimi. Różnie. Jeśli chodzi, o trasy to też różnie. Przeważnie dogadujemy się przez emaile, privy, GG lub telefonicznie. Czasmi zmieniamy plany na miejscu albo "Rewor" ma jakąś ciekawą trasę to jedziemy z Nimi. Tempo różniaste - do dogadania. Ludzi jest też różnie. od 5 nawet do 20 osób! :D

Wrocławscy zapaleńcy szosowi! Jeżeli nie macie z kim jeździć, a znudziło się Wam samotne połykanie kilometrów to... jeździjmy razem! Pokażmy, że Wrocław też stać na stworzenie koleżeńskiej grupki zapaleńców szosowych! Mam taką chęć od wiosny (od kwietnia) stworzyć jakąś małą namiastkę wrocławskiej koleżeńskiej grupy szosowej na wspólne wyjazdy. Wiadomo, że w grupie zawsze raźniej, no i bezpieczniej.

Zapraszam chętnych. Namiar do mnie jak coś to GG 1934046, email lub priv na forum.


Castor Troy, miedzy 6 a 21 kwietnia codziennie ?


Nie no codziennie to może nie ale co drugi dzień to z chęcią. Tak po 60/80 km. Będe chciał na pewno zrobić tydzień przed maratonem trasę Wrocław - Sobótka - Wrocław i przynajmniej 3 pętle wokół Ślęzy przez Tąpadło. Jest ktoś chętny?

Co do soboty to ja BARDZO bym chciał ale praca... Cały weekend... :cry: A ma być taka piękna pogoda...

#24 czlowiekzdubaju

czlowiekzdubaju
  • Użytkownik
  • 55 postów
  • SkądWrocław/Kraśnik

Napisano 20 marzec 2010 - 16:34

Castor Troy, jak wrócę do Wrocka po świętach (11-12 kwiecień) to mogę z Tobą pomykać, dni i godziny są do dogadania
co do grupy jeżdżącej częściej niż np. w weekendy - byłoby super :-) - dla mnie podwójnie bo nie znam wielu dróg w tych okolicach, gdzie można pojeździć spokojnie nie przeciskając się między autami
moje gg 3179436
pozdrawiam

#25 ziele477

ziele477
  • Użytkownik
  • 192 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 marzec 2010 - 17:04

ja tez bym się pisał, mam prace zmianowa wiec zawsze jakiś wolny dzień się znajdzie. Jak by co dawajcie znać co jak i gdzie Pozdrawiam

#26 Gosc_Castor Troy_*

Gosc_Castor Troy_*
  • Gość

Napisano 20 marzec 2010 - 17:16

Cześć,

Widzę, że temat mocno "odżył", a to cieszy. :-D

Castor Troy, jak wrócę do Wrocka po świętach (11-12 kwiecień) to mogę z Tobą pomykać, dni i godziny są do dogadania.co do grupy jeżdżącej częściej niż np. w weekendy - byłoby super


Super. Ja też zasadniczo aż do świat wielkanocnych "kręcę" na stacjonarce więc mi to pasuje, a po świętach ostro wchodzą na szosę. Pokaże Ci parę fajnych tras, bo piszesz, że nie za bardzo znasz te rejony. Inni też się z pewnośćią dołączą. :-)

Ja tez bym się pisał, mam prace zmianowa wiec zawsze jakiś wolny dzień się znajdzie. Jak by co dawajcie znać co jak i gdzie


Extra. Coraz więcej chętnych. Ja też mam pracę zmianową i bardzo często bedę jeździł w tygodniu. Dogadamy się i po świętach "na rower" Panowie! :-)

Ewentualnie tak teraz popatrzyłem na kalendarz, że można by się wstępnie umówić na 28 marca w niedzielę, jak było by ładnie to można by się wybrać na pierwszy wyjazd w tym roku.

#27 Platon

Platon
  • Użytkownik
  • 558 postów
  • SkądWrocław

Napisano 23 marzec 2010 - 15:00

Chętnie się dołączę do zorganizowanych wyjazdów. Jak będzie coś konkretnego wiadomo zostawcie tu informacje.

#28 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 23 marzec 2010 - 16:42

Jakby co to także reflektuje na coś powazniejszego - wsiadam w pociąg i jestem we WRO :D

#29 Gosc_Castor Troy_*

Gosc_Castor Troy_*
  • Gość

Napisano 24 marzec 2010 - 19:38

Cześć,

Plany, planami ale jak zapowiadają na piątek 19 stopni i pełne słońce we Wrocławiu to jak tu kręcić na "stacjonarce" w studio... :lol:

Podjąłem decyzję: W piątek ruszam pierwszy raz w tym roku na szosę! :-D

Kto ma ochotę pokręcić razem w piątek?

Trasa, długość i tempo do ustalenia.

Preferowany czas, to wydaje mi się najlepiej między 11:00, a 16:00, w tedy będzie najcieplej.

Miejsce spotkania do ustalenia, a jak coś to proponuję stałe miejsce "rondo" na ul. Powstańców Śląskich. Ja zdaję sobie sprawę, że w piątek to z uwagi na dzień pracujący może nie najlepszy termin ale pogoda ma być fantastyczna, a na sobotę, a tym bardziej niedzielę zapowiadali dziś w Faktach deszcze...

To jak, zaczynamy sezon? ;-)

#30 ziele477

ziele477
  • Użytkownik
  • 192 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 marzec 2010 - 23:09

ja jestem za, czyli mówisz ok 11 na powstańców

#31 Gosc_Castor Troy_*

Gosc_Castor Troy_*
  • Gość

Napisano 25 marzec 2010 - 11:00

Cześć,

Wydaje mi się, że, o 11:00 będzie już cieplutko, a jeszcze będzie sporo czasu do popołudnia. :-D Zostawiłem Ci info na priv.

Ktoś jeszcze chętny na wspólne pokręcenie?

#32 Platon

Platon
  • Użytkownik
  • 558 postów
  • SkądWrocław

Napisano 25 marzec 2010 - 18:34

Ja bardzo chętnie się wybiorę. Zbiórkę proponuję uzależnić od kierunku w którym będziemy opuszczać Wrocław. Jadąc np. na Wzgórza Trzebnickie nie chciałbym z Psiego Pola jechać na zbiórkę na Powstańców :D

#33 Gosc_Castor Troy_*

Gosc_Castor Troy_*
  • Gość

Napisano 25 marzec 2010 - 21:09

Hej,

:-/

Dostałem z godzinę temu telefon, że muszę jutro być awaryjnie w pracy bo mój koleś z innej zmiany się rozchorował i jutro nie przyjdzie do pracy. KU...!!!! Co za szajs!!! Przepraszam zainteresowanych jutrzejszym wyjazem ale ja niestety nie pojadę. Pojadę ku... ale za to do roboty na 12 godzin... :cry:

A taka ma być jutro piękna "kolarska" pogoda... i pierwszy wyjazd w tym roku na szosę. KUR...!!! :evil:

#34 Platon

Platon
  • Użytkownik
  • 558 postów
  • SkądWrocław

Napisano 25 marzec 2010 - 21:47

Patrzę na to z dobrej strony. Wstydu nie będę robił i będę miał okazję podciągnąć trochę formę samemu ;D

#35 Pabloszelesto

Pabloszelesto
  • Użytkownik
  • 85 postów
  • SkądWrocław

Napisano 28 marzec 2010 - 20:26

Witam!
Ja również byłbym chętny na jakieś traski. Obecnie rower mam w Oleśnicy, jeżeli byłby jakiś przejazd w okolicy to chętnie bym się dołączył, a może i nawet z Wroca, tylko bym sobie sprzęt na stancję przetransportował. Tyle, że nie wiem jak z moją formą po zimie póki co :)
Może jakieś propozycje na nadchodzące wolne z okazji świąt? Jeżeli oczywiście pogoda dopisze.

#36 kajetan

kajetan
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądWrocław

Napisano 31 marzec 2010 - 16:18

Ok, zachęcony trochę przez Castor'a uaktywnię się trochę.

Normalnie jeżdżę w każdą niedzielę ale ponieważ są Święta i dostałem w nie zakaz trenowania przeniosłem trening rowerowy na piątek. A więc:

Start: piątek 7:00 stacja Orlen naprzeciwko KORONY
Trasa: http://www.mapmyfitn...127004831377177
Tempo szosowe.

Ktoś chętny?

#37 Platon

Platon
  • Użytkownik
  • 558 postów
  • SkądWrocław

Napisano 31 marzec 2010 - 21:19

Trasa ciekawa, tak z 90km z niej mam przejechane. Nie jeździłem tylko nigdy z Oleśnicy na Twardogórę. Niestety ja już się z Wro ewakuowałem na Święta (100km jazdy pod wiatr :P ). Możliwe, że wrócę w okolicy 8-9. Z uwagi na chwilowy brak jakichkolwiek zajęć pasują mi każde terminy wyjazdów ;)

#38 heavy_puchatek

heavy_puchatek
  • Użytkownik
  • 485 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 01 kwiecień 2010 - 07:32

Weźcie tylko pod uwagę aktualną prognozę pogody, piątek 7 rano to podobno taki najbardziej deszczowy okres w tym tygodniu, zakładając przekłamania modelu i przesunięcie w czasie, to i tak zapewne będzie padać, zwłaszcza ciekawie jest podczas deszczu na odcinku Olesnica > Trzebnica, w tych pięknych koleinach na co by nie mówić dość gładkim asfalcie można się wywalić na płaskim na rowerze MTB, wiem co mówię, to jest jakiś wyjątkowy odcinek :)

#39 Gosc_Castor Troy_*

Gosc_Castor Troy_*
  • Gość

Napisano 05 kwiecień 2010 - 13:49

Cześć,

Święta praktycznie minęły, a że akurat tak się składa, że do piątku włącznie mam wolne :-P to od jutra ostro wchodzę na szosę. Pogoda ma dopidać z tego co widziałem i zasłyszałem więc chciałem Was zapytać czy ktoś jest chętny do wspólnego potrenowania w nadchodzącym tygodniu. Wiem, że terminy "w tygodniu" są ciężkie z uwagi na różne zajęcia, szkoły i prace ale zapytać warto.

Chcę objechać środę, czwartek i piątek bo w sobotę i w niedzielę idę do pracy... :-|

Godzina treningu - wydaje mi się najlepsza około 11:00 bo jest już ciepło ale jestem bardzo ugodowy i układny więc z chęcią się dopasuję do Was. Trasa i długość do ustalenia. :-)

Są chętni?

Piszcie tutaj w wątku to dogadamy się co do dnia, miejsca spotkania, godziny i trasy tak aby ewentualne nowe chętne osoby mogły dołaczyć jak mają ochotę. :-D

P.S. Czy ktoś z Was startuje w 24 kwietnia w maratonie w Trzebnicy? Chciałbym podpytać, o ważne dla mnie kwestie kogoś kto już jechał w maratonach! :-D

#40 kajetan

kajetan
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądWrocław

Napisano 05 kwiecień 2010 - 14:59

Dłuższe wyjazdy robię tylko w niedzielę, także w tą i każdą następną.

P.S. Czy ktoś z Was startuje w 24 kwietnia w maratonie w Trzebnicy? Chciałbym podpytać, o ważne dla mnie kwestie kogoś kto już jechał w maratonach!


Jechałem rok temu. W tym roku odpuszczam bo mi nie pasuje w rytmie treningowym. Jak coś chcesz zapytać wal śmiało. Spróbuję odpowiedzieć.

Aaa - a w ostatni piątek rzeczywiście lało. Pojechałem w sobotę po południu. Wyszło ok. 140km.



Dodaj odpowiedź