Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wrocław - Wspólne Treningi Na Szosie


2845 odpowiedzi w tym temacie

#41 Kescho

Kescho
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • SkądWrocław

Napisano 05 kwiecień 2010 - 15:53

W odpowiedzi na zapytanie chętnie się sprawdzę... :D

Dostępny jestem:
środa po 14
czwartek po 13
piątek po 11

Nie ukrywam, że najbardziej pasuje mi czwartek/piątek ;)

Zatem mieli byśmy 1 MTB i 1 Mercedesa :o

#42 Mati213

Mati213
  • Użytkownik
  • 153 postów
  • SkądWrocław

Napisano 05 kwiecień 2010 - 16:19

BYĆ MOŻE (ale to nie jest pewne) i ja bym się pojawił, ale w środę czas miałbym dopiero po 16, w czwartek po 14:30 a w piątek po 15:30. Całkiem prawdopodobne, że przyjadę (o ile przyjadę) z kolegami.

#43 ziele477

ziele477
  • Użytkownik
  • 192 postów
  • SkądWrocław

Napisano 05 kwiecień 2010 - 17:54

ja w środę mam wolne a trening sekcji dopiero na 18, we czwartek do pracy mam na 15 więc wcześniejsze godziny jak najbardziej pasują. Z kolei w piątek również jestem wolny do 18, weekend po 15 również mogę pokręcić

#44 Gosc_Castor Troy_*

Gosc_Castor Troy_*
  • Gość

Napisano 06 kwiecień 2010 - 19:15

Cześć,

Koleżanki :-D i koledzy,

Jutro czyli w środę 07 kwietnia, o 12:00 spotykamy się na rogu ul. Hallera i ul. Grabiszyńskiej, na tym rogu gdzie jest ten taki jedno piętrowy, biały dom towarowy, stojący na takiej górce. Jadąc grabiszyńską od pl. Legionów, dojeżdząjąc do krzyżówki hallera/grabiszyńska, mamy go po lewej stronie, a jadąc ul. Hallera od ul. Powstańców Śląskich, dojeżdżając do krzyżówki hallera/grabiszyńska, mamy go po prawej stronie.

Ekipa: ziele477 i Castor Troy. Jeżeli ktoś chętny to ZAPRASZAMY. W grupie zawsze raźniej.

Trasa planowana to około 70km, kierunek m/w: Skałka, Sadków, Kąty Wr., Gniechowice, Kobierzyce, Wysoka. Tempo do dogadania.

Jeżeli będzie padał deszcz lub EWIDENTNIE będzie się na niego zanosić, to ja raczej odpadam bo w deszczu nie jeżdżę.

Dłuższe wyjazdy robię tylko w niedzielę, także w tą i każdą następną.


Kajetan, nie ma sprawy, zgadamy się napewno, zresztą zostawiłem Ci info na priv.

W odpowiedzi na zapytanie chętnie się sprawdzę... :D
Dostępny jestem: środa po 14 czwartek po 13 piątek po 11


BYĆ MOŻE (ale to nie jest pewne) i ja bym się pojawił, ale w środę czas miałbym dopiero po 16, w czwartek po 14:30 a w piątek po 15:30


Kescho i Mati. Dziś byłem na "rozjeździe". Wyjechałem, o 16:00 z domu. Korki i zatory na wylotach z miasta na południu były takie, że poprostu jestem w szoku. Osobiście tak późno raczej nie będę już wyjeżdżał bo zanim się przebiłem za tablicę "Wrocław" minęło 56 minut, a mam do tej tablicy raptem 4 km... Szok. Po drugie jednak już tak koło 17/18 jest dość chłodno. Sensownie jest wyjeżdżać raczej dużo wcześniej i z tąd ta 12:00 na jutro,

Kescho w piątek po 11:00 to jak najbardziej. Domówimy się. :-D

#45 Mati213

Mati213
  • Użytkownik
  • 153 postów
  • SkądWrocław

Napisano 06 kwiecień 2010 - 19:38

W piątek mogę tak, jak napisałem, a w czwartek uwinąłbym się do 13:30-14, więc jeszcze nie tak późno. Rower mam już zrobiony, więc jestem na 100% gotowy :-). Jakby co, to w sobotę jestem przez cały dzień, a w niedzielę od 12 do 19.

#46 soypolaco

soypolaco
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • SkądWrocław

Napisano 07 kwiecień 2010 - 09:30

hej

co do mnie, to jakoś ozdrowiałem i wróciłem do biegania, co mi z uwagi na miejsce zamieszkania dość pasuje, bo w tygodniu z rowerem miałem problem (mieszkam w centrum i zanim wyjechałem w spokojne miejsce to już musiałem wracać) z jazdą.

stąd - uprawiając jakby po trosze triathlon (duothlon? duathlon?) - jeżdże jedynie na razie w weekendy. Może wielkiej formy więc nie będzie, ale tlenowo z biegania jest ok.

Reasumując, jakieś ustawki na sobotę/nd chętnie przyjmuję. W tygodniu odpadam.

Coś się na weekend szykuje?

#47 kajetan

kajetan
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 kwiecień 2010 - 08:31

stąd - uprawiając jakby po trosze triathlon (duothlon? duathlon?)


To mam propozycję treningu z triathlonistami (na pewno będę ja ale może ktoś jeszcze):

Niedziela, godz: 7:00-8:00
Trasa: http://www.mapmyfitn...127070944935096
Dystans: 150km
Średnia ok. 30km/h
W miarę możliwości bez draftu.

Oczywiście każdy może dołączyć :)

#48 soypolaco

soypolaco
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 kwiecień 2010 - 09:01

co to znaczy draft?

no i rzeczywiście o 7 wyjazd? czy 8?

rozumiem ze szosą ciągle tak? tzn. ten odcinek z Trzebnicy mnie interesuje, bo nie wiem jak tam asfalt...

Generalnie jestem chętny, ale 150K to dużo i nie wiem czy dam radę (mówię, głównie biegam) przez cały czas ok 30K/h.

Ile osób będzie?

#49 kajetan

kajetan
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 kwiecień 2010 - 14:07

Bez draftu tzn. bez jazdy na kole.
Ja zamierzam tak jechać (o ile wytrzymam), Ty jeśli chcesz możesz mi siedzieć na kole nie widzę problemu.
Wolę jechać o 7:00 ale jak ktoś będzie bardzo chciał ugnę się do najwyżej 8:00
Oczywiście szosa
Odcinek z Trzebnicy jak wszystko w okolicy, trochę ładnego asfaltu, trochę dziur. Ale biegnie tamtędy trasa Maratonu kolarskiego Żądła Szerszenia więc nie jest źle.

#50 Gosc_Castor Troy_*

Gosc_Castor Troy_*
  • Gość

Napisano 08 kwiecień 2010 - 14:19

Cześć,

Wczoraj, w środę, odbył się udany, pierwszy wspólny trening szosowej grupy wrocławskiej. Skład skromniutki bo 2 osobowy w składzie Łukasz (ziele477) + ja ale trening jak najbardziej udany. Trasa jaką przebyliśmy to 76 km, z czego Łukasz miał troszkę więcej bo miał dalej z i do domu.

Jutro czyli w piątek 09 kwietnia, o 12:00 spotykamy się na rogu ul. Hallera i ul. Grabiszyńskiej, na tym rogu gdzie jest ten taki jedno piętrowy, biały dom towarowy, stojący na takiej górce. Jadąc grabiszyńską od pl. Legionów, dojeżdząjąc do krzyżówki hallera/grabiszyńska, mamy go po lewej stronie, a jadąc ul. Hallera od ul. Powstańców Śląskich, dojeżdżając do krzyżówki hallera/grabiszyńska, mamy go po prawej stronie.

Jeżeli ktoś chętny to ZAPRASZAMY. W grupie zawsze raźniej.

Trasa planowana to około 70km, kierunek min: Skałka, Sadków, Kąty Wr., Gniechowice, Kobierzyce, Wysoka. Tempo do dogadania. :-D

Jeżeli będzie padał deszcz lub EWIDENTNIE będzie się na niego zanosić, to ja raczej odpadam bo w deszczu nie jeżdżę.

Reasumując, jakieś ustawki na sobotę/nd chętnie przyjmuję. W tygodniu odpadam.


Cieszę się, że już jesteś w pełni sił. Co do weekendu to nadchodzący niestety spędzę w pracy (2 dniówki) ale na następny weekend (17 i 18 kwietnia) jestem wolny i chętny na wyjazdy! Dogadamy się jeszcze.

To mam propozycję treningu


O, fajnie, że są inne, fajne propozycje treningowe. Widać, że sezon się rozkręca. :-D Kajetan, za tydzień mam wolny weekend to się zgadamy.

#51 Platon

Platon
  • Użytkownik
  • 558 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 kwiecień 2010 - 18:51

No nie mogę się doczekać powrotu do Wro, może w ciągu kilku dni się uda :)

#52 soypolaco

soypolaco
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 kwiecień 2010 - 20:03

kajetan:

no zastanawiam się poważnie, ale wydaje w tym tempie to chyba dla mnie za duzo jak na tę porę roku (za malo treningów na rowerze ze zbyt malym kilometrazem); pewnie moze w koncu dal bym rade, ale jakim kosztem...

wiec zobacze, ewentualnie w trzebnicy odjade sam na zawonie i wrocę przez dalej przez siedlec itp. a jak bedzie dobrze szlo, to kto wie.

jutro tez bym sie wybral, ale mi pasuje nie wczesniej niz 13:00

#53 Gosc_Castor Troy_*

Gosc_Castor Troy_*
  • Gość

Napisano 09 kwiecień 2010 - 01:01

Cześć,

Jutro tez bym sie wybral, ale mi pasuje nie wczesniej niz 13:00.


No dla Ciebie jestem się w stanie przekonać do 13:00. :-D Soypolaco, jeżeli reflektujesz to potwierdź mi proszę rano na komórkę czy będziesz, bo nie będe miał jutro dostępu do komputera, ok?

Ktoś jeszcze chce jutro pokręcić? :-D Proszę pisać i sie nie bać, tylko wyciągać rowery z domów i na szosę! :-P

#54 kajetan

kajetan
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 kwiecień 2010 - 12:28

wiec zobacze, ewentualnie w trzebnicy odjade sam na zawonie i wrocę przez dalej przez siedlec itp. a jak bedzie dobrze szlo, to kto wie.


To ustalamy, że start o 7:00 rano. Będę ja i jeszcze jeden kolega. Jak będziesz się dobrze czuł pojedziesz całą trasę, jak nie to odbijesz.
A ponieważ ma padać deszcz więc wyjazd wisi pod znakiem zapytania, musimy się zgrywać na komórki w sobotę. Wyślij mi na priva swój numer, będę dzwonił i potwierdzał.

K.

[ Dodano: 2010-04-09, 15:12 ]
A poza tym zapewne będę lekko zmęczony bo w sobotę wypada 24km biegania.

[ Dodano: 2010-04-09, 21:53 ]
Ponieważ pogoda się "lekko" psuje to mam jeszcze alternatywną trasę na deszcz i MTB:

http://www.mapmyfitn...127084174742081

Trasa jest tak skonstruowana, że można ją w dowolnym momencie skrócić gdyby 'niebo spadło nam na głowy' :).

Niezmiennie start o godz. 7:00, niedziela.

#55 Gosc_Castor Troy_*

Gosc_Castor Troy_*
  • Gość

Napisano 12 kwiecień 2010 - 11:11

Cześć,

Jest ktoś chętny na jutro tzn. na wtorek około 11/12 w południe na trening? Inna pora też mi pasuje bo mam wolne. :-D

Trasa itd. wszystko do ustalenia. :-)

Odzywać się... ;-)

#56 czlowiekzdubaju

czlowiekzdubaju
  • Użytkownik
  • 55 postów
  • SkądWrocław/Kraśnik

Napisano 12 kwiecień 2010 - 13:43

Castor Troy, jakąś krótką rozgrzewkową trase mogę z Tobą przejechać, bo wróciłem właśnie do Wrocka (nie jeździłem 10 dni bo nie było na czym :roll: ). Mam czas do 15.

#57 Gosc_Castor Troy_*

Gosc_Castor Troy_*
  • Gość

Napisano 12 kwiecień 2010 - 20:39

Cześć,

Koleżanki i koledzy,

Jutro czyli we wtorek 13 kwietnia, o 12:00 spotykamy się na rogu ul. Hallera i ul. Grabiszyńskiej, na tym rogu gdzie jest ten taki jedno piętrowy, biały dom towarowy, stojący na takiej górce. Jadąc grabiszyńską od pl. Legionów, dojeżdząjąc do krzyżówki hallera/grabiszyńska, mamy go po lewej stronie, a jadąc ul. Hallera od ul. Powstańców Śląskich, dojeżdżając do krzyżówki hallera/grabiszyńska, mamy go po prawej stronie.

Ekipa: człowiekzdubaju i Castor Troy. Jeżeli ktoś chętny to ZAPRASZAMY. W grupie zawsze raźniej.

Trasa planowana to około 70km, kierunek m/w: Skałka, Sadków, Kąty Wr., Gniechowice, Kobierzyce, Wysoka. Tempo do dogadania.

Jeżeli będzie padał deszcz lub EWIDENTNIE będzie się na niego zanosić, to ja raczej odpadam bo w deszczu nie jeżdżę.

------------ UWAGA -------------

Chciałem przypomnieć Wam, o planowanym na sobotę 17 kwietnia dłuższym treningu w kierunku Sobótki + 2 lub 3 pętle wokół Ślęzy przez przełęcz Tąpadło.

Start około 10:00 rano z ronda na ul. Powstańców Śląskich.

Z tego co wiem to aktualnie chętni są Kajetan, Christ990 + kolega, PabloSzelesto, Jakub i Ja.

Proszę się zgłaszać kto jest chętny. Tempo itd. wszystko do dogadania.

Jeżeli pogoda nie dopisze to przeniesiemy wyjazd na niedzielę.

#58 czlowiekzdubaju

czlowiekzdubaju
  • Użytkownik
  • 55 postów
  • SkądWrocław/Kraśnik

Napisano 13 kwiecień 2010 - 21:14

Przejechaliśmy się dzisiaj z Castor Troy po okolicy. Wyszło nam tego ponad 60km. Kręciło się baardzo przyjemnie :-D
Jutro prawdopodobnie około godziny 11:00 znowu wyruszymy - w bliżej nieokreślonym kierunku (uczę się dopiero tras :-P ) i pokręcimy może z 3h. Jeżeli ktoś się pisze to zapraszam.

#59 ziele477

ziele477
  • Użytkownik
  • 192 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 kwiecień 2010 - 21:25

kurna pogoda pikna, rajderzy są a ja w pracy jak na złość wolny dopiero piątek grrrrrrr

#60 Gosc_Castor Troy_*

Gosc_Castor Troy_*
  • Gość

Napisano 14 kwiecień 2010 - 18:28

Cześć,

Przejechaliśmy się dzisiaj z Castor Troy po okolicy. Wyszło nam tego ponad 60km. Kręciło się baardzo przyjemnie. :-D


Potwierdzam w pełnej rozciągłości. Bardzo fajny trening. Było bardzo sympatycznie i przyjemnie. Traska to tak jak wspomniał Łukasz (człowiekzdubaju) 62km, a trasa to różne wariacje w okolicach Kątów Wr., Sadkowa i Skałki. Powrót, 15km to totalny "wmordewind", który stawiał naprawdę spory oprór ale uczciwe i solidne zmiany dały mu radę. :-D

kurna pogoda pikna, rajderzy są a ja w pracy jak na złość wolny dopiero piątek grrrrrrr


No fakt, znam ten ból. ;-) Ale spoko do piątku wytrzymasz. W piątek też będzie musowo trening.

-------------------------------------

Koleżanki i koledzy,

W piątek 16 kwietnia, około 11:00 spotykamy się na rogu ul. Hallera i ul. Grabiszyńskiej, na tym rogu gdzie jest ten taki jedno piętrowy, biały dom towarowy, stojący na takiej górce. Jadąc grabiszyńską od pl. Legionów, dojeżdząjąc do krzyżówki hallera/grabiszyńska, mamy go po lewej stronie, a jadąc ul. Hallera od ul. Powstańców Śląskich, dojeżdżając do krzyżówki hallera/grabiszyńska, mamy go po prawej stronie.

Ekipa: człowiekzdubaju, ziele477 i Castor Troy. Jeżeli ktoś chętny to ZAPRASZAMY. W grupie zawsze raźniej.

Trasa planowana to około 70/90km, kierunek do dogadania. Tempo do dogadania.

Jeżeli będzie padał deszcz lub EWIDENTNIE będzie się na niego zanosić, to ja raczej odpadam bo w deszczu nie jeżdżę.

Przy okazji ponawiam pytanie, o trening w sobotę/niedzielę w kierunku Sobótki + pętle wokół Ślęzy - kto chętny, to proszę się odzywać. :-D



Dodaj odpowiedź