Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sky Cash


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 System

System
  • Użytkownik
  • 643 postów
  • Skądz netu

Napisano 30 wrzesień 2014 - 21:36

Niezła apka na android.

Fajna usługa dla nas, wypłacamy na nasze konto w Sky Cash np. 50 zł i możemy potem podjąć nasze środki z bankomatu euronet, dodatkowo mozemy płacić za bilety miejskie,kolejowe, parkingi i inne.

Mnie najbardziej zainteresowało to, że mogę podjąć gotówkę z bankomatu - często nie biorę w trasę pieniędzy, a one czasem mogą się przydać.
Tutaj jest niestety opłata 4 zł, ale mimo wszysto zawsze lepej mieć świadomość, że możemy mieć gotówkę.

Niezłą rzeczą jest to, że przy parkowaniu możemy wybrać czy płacimy z góry za dany okres czasu czy też płacimy tyle ile auto stoi - czasem trudno określić czas parkowania.


Nie pracuję dla Sky Cash itp.

#2 sum

sum
  • Użytkownik
  • 723 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 01 październik 2014 - 09:25

czy nie prościej do torebki "strunówki" z telefonem włożyć te 50 zł i wozić ?

zawsze to przy ew. potrzebie 8 % taniej niż pobranie kasy z bankomatu [4 zł prowizji] 



#3 System

System
  • Użytkownik
  • 643 postów
  • Skądz netu

Napisano 01 październik 2014 - 11:44

Zawsze można wszystko skrytykować, można też jeździć z kartą bankomatową i w razie, jak się nam rower zepsuje, kupić sobie nowy. :)

Ja telefon na trening zawsze biorę, a pieniądze tylko, jak trochę dalej się wybieram, a czasem zapominam.

 

Ostatnio wyciągając telefon wypadły mi 4 banknoty po 10 zł, na ruchliwej ulicy, dobrze, że wiatru nie było, bo nie miałbym co zbierać - wtedy miałbym "prowizję"  - 100 %. :)

 

Do parkowania auta jest SkyCash jest niezły, można wybrać opcję płacenia za rzeczywisty czas, poza tym i nie muszę latać po parkomatach, i nie muszę gromadzić bilonu lub latać do auta z nowym biletem.

 

Myślę, że komuś się ta aplikacja przyda.

 

 

 



#4 sum

sum
  • Użytkownik
  • 723 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 01 październik 2014 - 11:50

Myślę, że komuś się ta aplikacja przyda.

 

pewno jak setki innych apek komuś się przydadzą tylko jakoś nie widzę uzasadnienia w stosowaniu TEJ na rowerze :)





Dodaj odpowiedź