Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ważne Pytania


35 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ultek

Ultek
  • Użytkownik
  • 1695 postów

Napisano 23 październik 2014 - 11:05

A co robić, jak leje i leje? Wczoraj wymieniłem linkę hamulca w samochodzie, dzisiaj zrobię wahacz, a co potem? Moja ślubna, też jakaś rozdrażniona chodzi, patrzy wilkiem i szuka okazji, żeby się wyżyć na mnie. :D Telewizora nie włączam, bo mam dość ciągłych skandali, afer i udawania, że nic się nie stało. Sąsiad pracuje od rana do wieczora, jak jakiś przodownik pracy, więc pożytku  z niego nie ma. Co robić? Jak żyć, się pytam!

Dziwna sprawa. Jak była pogoda, nie ciągnęło mnie pojeździć. Teraz, gdy drugi dzień leje, to mam doła, że pogoda, nie na rower, kurde blade... ;)



#2 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 23 październik 2014 - 11:49

Sorry, mamy taki klimat ;-) .

 

A w rowerze już wszystko zrobione?
Ja wczoraj dzięki takiej pogodzie dłubałem w piaście w góralu, bo wcześniej mi się nie chciało albo nie było czasu.

Jeszcze mam suport do wymiany, a potem coś się znajdzie, bo rowerów kilka w domu jest. 

Może w końcu wezmę się za porządki w garażu, bo już trochę ginę pod stertą opon, łańcuchów (już nie pamiętam, który chodzi w którym rowerze), kierownic itp.

 



#3 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 23 październik 2014 - 12:38

Ja mam dylemat, bo nie wiem co kupić pierwsze - pięciostrunowy bas, czy wzmak do gitary. I to jest problem kawalera z kryzysem wieku średniego.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#4 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 23 październik 2014 - 12:59

Ja mam dylemat, bo nie wiem co kupić pierwsze - pięciostrunowy bas, czy wzmak do gitary. I to jest problem kawalera z kryzysem wieku średniego.

Proste - jak nie kupisz wzmaka to nie pograsz ani na gitarze ani na basie :)

 

 


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#5 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 23 październik 2014 - 13:16

Mam czterostrunowy bas i gitarę oraz wzmak basowy. Ale Yamaha wypuściła nową serię i dostają dobre recenzje. Z drugiej strony gitarę wpinam do PODa i głośniki od kompa, więc chyba będzie jednak piec.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#6 palli

palli
  • Użytkownik
  • 580 postów
  • SkądKonstancin

Napisano 23 październik 2014 - 13:24

[...] Z drugiej strony gitarę wpinam do PODa i głośniki od kompa, więc chyba będzie jednak piec.

Daj spokój i nie rób siary - kup normalny wzmacniacz. Głośniki od kompa (jakie by nie były) nigdy nie dadzą takiego samego efektu.



#7 System

System
  • Użytkownik
  • 643 postów
  • Skądz netu

Napisano 23 październik 2014 - 15:42

U mnie w domu rower to wróg publiczny - ślubna nie lubi rowerów, a przecież ja tak dużo nie jeżdżę rowerem - średnie miesięczne przebiegi to ok. 500-900 km - czyli tylko ok. 20 - 30 rowerogodzin miesięcznie !

A łańcuchów nie szejkuję itp.  i generalnie mój "czas rowerowy" to czysty trening - bez żadnych innych czynności, no dobra czasem umyję rower.

Nie cieszy jej też, jak czasem jakiś puchar przyniosę do domu.

Taka karma...

 

Szkoda, że pasja rowerowa "wybuchła" po 30-stce  - trzeba było szukać rowerowej babki << wskazówka dla młodych.  :)

 

 



#8 EverRestOnTheBike

EverRestOnTheBike
  • Użytkownik
  • 321 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 październik 2014 - 16:35

"A co robić, jak leje i leje?" Jak to co klatę,plecy barki i tak kolejno  ;-)  A tak na serio to polecam karnet na basen. Jak dla mnie to idealne panaceum na kondycję i psychę .

 



#9 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 23 październik 2014 - 18:06

Basen? Brr... Nie cierpię. To jak z deszczu pod rynnę. Nigdy nie mogłem zrozumieć, co fajnego jest w taplaniu się w takiej sztucznej kałuży z dziesiątkami innych osobników. W basenie kąpałem się dwa razy w życiu i nigdy więcej. 



#10 Ultek

Ultek
  • Użytkownik
  • 1695 postów

Napisano 23 październik 2014 - 18:21

Siara, co to za nowy bas? Ta piąta struna, to zapasowa?

Basen, dobra rzecz, ale ja tylko żabką, więc kondycji na tym nie zbuduję :D Nad klata, barkami i nogami warto by popracować, ale to znowu trzeba by jakiś atlas kupić, albo dwa, postawić gdzieś, a miejsca nie ma. ;) No, a poza tym, jakby moja się do tego dorwała i zrobiła se bicepsy, to nie miałbym czego w domu szukać. Już teraz sieje postrach, a gdyby jeszcze nabrała masy, to musiałbym zatrudnić ochroniarza :D



#11 Gosc_Voltek_*

Gosc_Voltek_*
  • Gość

Napisano 23 październik 2014 - 18:35

Jak leje to idę nurkować, z butlą lub bez, a jak wieje to windsurfing, p r o s t e aż prostackie.



#12 Gosc_Voltek_*

Gosc_Voltek_*
  • Gość

Napisano 23 październik 2014 - 18:40

@Ultek, @System,sami jesteście sobie wini. Jak ktoś się decyduje na zwierzęta domowe, to powinien się poświęcić i je wytresować odpowiednio. 8-)



#13 Ultek

Ultek
  • Użytkownik
  • 1695 postów

Napisano 23 październik 2014 - 18:55

Voltek, ja miałem na myśli żonę, nie zwierzę domowe. Chyba mnie nie zrozumiałeś, bo przecież o mojej drugiej połowie, ani kolegi, tak byś się nie wyrażał ;).



#14 Gosc_Voltek_*

Gosc_Voltek_*
  • Gość

Napisano 23 październik 2014 - 19:00

A to wpadłeś na dobry pomysł z tym tresowaniem żony, ja za to w ciebie kamieniem nie rzucę. Ja tylko taki przykład dawałem, że człowiek zwierzęciu się poświęca, to i żonie może.



#15 Ultek

Ultek
  • Użytkownik
  • 1695 postów

Napisano 23 październik 2014 - 19:09

Aha. Więc czytaj ze zrozumieniem, albo daj sobie spokój z komentowaniem.



#16 Koniunl

Koniunl
  • Użytkownik
  • 685 postów
  • SkądHolandia

Napisano 23 październik 2014 - 19:26

I tak lepiej teraz robić sobie przerwę, niż tak jak ja to wymyśliłem - 2 poprzednie tygodnie odpoczywałem od roweru, w tym tygodniu zaczynam ponownie treningi. Akurat jak ze słońca i ciepła zrobiły się huragany i ulewy :)

 

 



#17 nick

nick
  • Użytkownik
  • 2246 postów
  • Skądkrakow

Napisano 23 październik 2014 - 21:33

Ultek - Ty nie wiesz co mówił Noe? Kobita to jest stworzenie Boże, co stało na dworze. Lecz ze względu na kształt d... chłop je zabrał do chałupy. Nie mam emotikon jakby co. pozdr

#18 hqvkamil

hqvkamil
  • Użytkownik
  • 610 postów
  • SkądBieszczady

Napisano 23 październik 2014 - 22:18

"A co robić, jak leje i leje?" Jak to co klatę,plecy barki i tak kolejno  ;-)  A tak na serio to polecam karnet na basen. Jak dla mnie to idealne panaceum na kondycję i psychę .

 

 

Trafiłeś w sedno do  tego jeszcze bieganie i ćwiczenia wzmacniające mięśnie. :P


Focus user! :-P

#19 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8556 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 23 październik 2014 - 22:24

Popieram. W ostatnich tygodniach wkręciłem się przeokrutnie w bieganie i wszystko wskazuje na to, że ten szał nie minie zbyt prędko :D
  • hqvkamil lubi to

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#20 big75

big75
  • Użytkownik
  • 1560 postów
  • Skądpolska

Napisano 23 październik 2014 - 22:34

Pogoda nie pozwala na rower to  zaczynam znowu ostro trenować w szachy- serio.





Dodaj odpowiedź