Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ważne Pytania


35 odpowiedzi w tym temacie

#21 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 23 październik 2014 - 23:05

Siara, co to za nowy bas? Ta piąta struna, to zapasowa?

 

 

Kupuje albo Yamahę RBX 775 (ciężko już zdobyć, bo wyszła z produkcji, ale znalazłem sklep w Londynie, który ma nówkę)

 

YAM-RBX775-FLB.jpg

 

...albo z nowej serii TRBX 305:

 

Yamaha%20TRBX%20305%20CAR.jpg

 

...i nie wiem.


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#22 Ultek

Ultek
  • Użytkownik
  • 1695 postów

Napisano 24 październik 2014 - 08:35

Nick. Noe, to jakiś Twój kolega? Bo chyba nie ten z Biblii? Kim by nie był, niech sobie mówi. Mam sąsiada, który, gdy wypije, łazi po osiedlu i śpiewa na głos: żeby się zabawić, trzeba babę zabić. Ale to nie powód, żeby cytować zaraz każdego idiotę.

Siara, zajrzałem do netu i znalazłem nawet basy sześcio i dwunastostrunowe. Przestałem się już dziwić.



#23 palli

palli
  • Użytkownik
  • 580 postów
  • SkądKonstancin

Napisano 24 październik 2014 - 09:14

RBX774 ma super brzmienie i palce same po nim pływają, przypuszczam więc, że 775 będzie równie dobry. Jeżeli znalazłeś nowy egzemplarz, to masz niesamowite szczęście.

TRBX305 nie widziałem ani nie słyszałem na żywo, ale ten przełącznik EQ jest.... dziwny i wygląda trochę zabawkowo :) .



#24 Tomaszos

Tomaszos
  • Użytkownik
  • 19 postów
  • SkądTrójmiasto

Napisano 24 październik 2014 - 10:20

@Ultek, @System,sami jesteście sobie wini. Jak ktoś się decyduje na zwierzęta domowe, to powinien się poświęcić i je wytresować odpowiednio. 8-)

 

Hahah Padłem  :-D



#25 Tomaszos

Tomaszos
  • Użytkownik
  • 19 postów
  • SkądTrójmiasto

Napisano 24 październik 2014 - 10:26

Popieram. W ostatnich tygodniach wkręciłem się przeokrutnie w bieganie i wszystko wskazuje na to, że ten szał nie minie zbyt prędko :D

 

Ja też mam zamiar zacząć przygodę z bieganiem, acz jak na tę chwilę, jeszcze jest to faza planów, a przecież mówią że wystarczy zacząć biegać.



#26 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8554 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 24 październik 2014 - 10:38

Faktycznie najtrudniej jest zacząć, a dokładniej mówiąc: zacząć i nie spalić się pierwszego dnia, bo dużo bieganie dużo bardziej obciąża nogi, przez co łatwiej je przeciążyć nawet przy stosunkowo niewysokim HR.

Tak czy inaczej, trzymam kciuki!

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#27 Koniunl

Koniunl
  • Użytkownik
  • 685 postów
  • SkądHolandia

Napisano 24 październik 2014 - 12:14

Zgadza się – dwa tygodnie temu po długiej przerwie poszedłem sobie pobiegać. Było tak fajnie, że zamiast zaplanowanych 10 km dorzuciłem sobie rundkę i zrobiłem łącznie 16 km. Typowy błąd i niby wiedziałem, a i tak go z własnej głupoty popełniłem (mam kumpla biegacza i chciałem przebić jego PR na 10 mil tak dla jaj po prostu) – przez kolejne kilka dni kulałem na prawą nogę, bo coś mi przeskoczyło w śródstopiu.  Wniosek – zaczynać powoli, krótkie dystanse lub marszobieg, bo dobrze wytrenowany rowerzysta ma mocny silnik aerobowy, ale nogi nie przyzwyczajone do obciążeń powstających podczas biegu.

 

Tak czy inaczej bieganie (z głową!), to bardzo fajny sport uzupełniający.  Wiatr czy deszcz też mniej przeszkadza no i nie trzeba myć roweru po jesiennym/zimowym treningu.



#28 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 24 październik 2014 - 14:59

Basik za miesiąc, tymczasem mam:

 

 

271803.jpg

 

Ten przełącznik na 305 jest nawet chwalony w recenzjach i ludzie żałują, że w modelach serii 500 go nie ma.


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#29 Gosc_krystianzach_*

Gosc_krystianzach_*
  • Gość

Napisano 24 październik 2014 - 16:20

Siara a kiedy ty rower poskładasz :?: 8-) 8-)



#30 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 24 październik 2014 - 17:00

Powolutku, powolutku, do maja daleko ;) Dodatkowo po nowym roku będę na dwa miesiące zwolniony z council taxu i opłat za wodę, więc będzie w kieszeni jakieś 120 funtów więcej.


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#31 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 październik 2014 - 18:38

(mam kumpla biegacza i chciałem przebić jego PR na 10 mil tak dla jaj po prostu)

A tak z ciekawości - udało się? :)


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#32 Koniunl

Koniunl
  • Użytkownik
  • 685 postów
  • SkądHolandia

Napisano 24 październik 2014 - 18:52

A tak z ciekawości - udało się? :)

He he, no pewnie że się udało. Nie była to wielka sztuka, bo jego PR na tym dystansie to 1:28 z groszami i to pomimo rzekomo częstego treningu. Moje tempo było raczej spokojne, dopiero te ostatnie 6 km przyspieszyłem trochę, gdy już podjąłem decyzję o biciu "rekordu". Kawał ch... ze mnie nie kolega, wiem ;).



#33 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 październik 2014 - 20:01

Jednak co kolarz to kolarz ^^

"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#34 nick

nick
  • Użytkownik
  • 2246 postów
  • Skądkrakow

Napisano 24 październik 2014 - 21:12

Sorry Ultek, że nie napisałem dokładnie. Byłem przekonany, że wszyscy o tym wiedzą. Noe to mój pies. Sweter irlandzki zresztą. Trochę filozof, jak minister Sawicki. Niby filozof, a okazuje się, że frajer. Za kare przez parę dni zabronię mu gadać. Niech nie myśli, cwaniak, że sobie będzie dworował z kobiet. Tak myślę, że Twoja nie ma lekko. Podsyłam uśmiechy /zniknęły mi emotikony, może coś poradzisz/ i pozdrowienia.

#35 Ultek

Ultek
  • Użytkownik
  • 1695 postów

Napisano 24 październik 2014 - 22:00

Ja nic nie poradzę. To raczej robota dla psychiatry :D

Uśmiechy i pozdrowienia.



#36 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 19 listopad 2014 - 17:58

Wiggle dziś po raz pierwszy mnie zawiódł. Odżywka przyszła z zerwaną plombą pod wieczkiem. To się nie mogło stać w pudełku. Ktoś rozerwał ją, po czym bezczelnie zakręcił pokrywkę. Nieładnie.


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman




Dodaj odpowiedź