Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobór Odpowiednich Sterów I Inne


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 BourBoN

BourBoN
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 25 listopad 2014 - 15:54

Witam, ostatnio udało mi się zakupić ramę Viking XRR Road Race VenTour, mam parę pytań odnośnie sterów do tej ramy i odnośnie samej ramy:

1. Na pierwszym zdjęciu widać łożyska sterów z wymiarami, czy ten komplet sterów z tej aukcji będzie pasował do tej ramy:
http://allegro.pl/no...4809322482.html
2. Rura sterowna ma długość 16 cm, widelec o jakiej długości rury sterownej zakupić 18 cm czy 21 cm ?
3. Ostatnie pytani na zdjęciu z hakiem widać dwa otwory (są po obu stronach widełek) czy są to otwory przystosowane do montażu bagażnika czy służą do czegoś innego.

Za wszystkie odpowiedzi, pomocne rady bardzo dziękuje, nie wiem czy w dobrym dziale założyłem ten temat w razie czegoś edytuje go odpowiednio. Dziękuje i pozdrawiam.

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.jpg   81,83 KB   10 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2.jpg   332,77 KB   11 Ilość pobrań
  • Załączony plik  3.jpg   170,22 KB   11 Ilość pobrań


#2 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 25 listopad 2014 - 19:32

Lozyska beda pasowaly.

Widelec kupujesz z duzo dluzsza rura sterowa ktora sie tnie do odpowiedniej dlugosci - fabrycznie jest chyba 28 lub 30 cm.

W tych otworach jest gwint? Jesli tak to sa przeznaczone do wkrecenia w nie srub.



#3 BourBoN

BourBoN
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 27 listopad 2014 - 22:02

Bardzo dziękuję za odpowiedź, stery kupię co do widelca to będę szukał, jeszcze mam pytanie odnośnie widelców szukać czegoś na aluminium czy raczej na węglu, pozdrawiam.



Dodaj odpowiedź