Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie O Kolarzówkę.


31 odpowiedzi w tym temacie

#21 lubelaczek

lubelaczek
  • Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 20 styczeń 2015 - 22:16

Ten pierwszy - to typowy rower na miasto - świadczą o tym 3 biegi w torpedzie :) Biorąc pod uwagę cenę, może być to dobra inwestycja, ale niekoniecznie do ścigania się czy robienia kondycji.

Ten meteor wygląda na "dobry i tani". Jeśli jest sprawny, to cena 200zł może być uczciwa.

Te rowery za 500zł moim zdaniem nie warte zakupu. Ten ostatni wygląda na zadbany, ale cena 500zł trochę odstrasza. To jednak wiekowe rowery, z nieindeksowanymi przerzutkami na ramie.

Jeśli ten meteor jest nie wymaga wkładu finansowego, jest gotowy do jazdy, to w jego kierunku bym się skłaniał. Błotniki mogą Ci się przydać - jak kupisz sobie kiedyś normalniejszą szosę (może chociaż tribanek 500 ? ) to ten byś miał jako rower miejski - do pracy, szkoły, czy do sklepu po mleko ;)

Single to dość specyficzny rower, nie wiem czy Tobie podpasuje. Cena 400zł stanowczo zbyt duża.

#22 tesshiah

tesshiah
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 20 styczeń 2015 - 22:27

Dzięki za odpowiedź, no właśnie ten meteor mnie najbardziej przekonuje. Na razie chciałbym się oswoić z kolarzówką po prostu - praca/szkoła/wypady za miasto/powroty do domu rodzinnego (85 km) co jakiś czas, małe interwały. Myślę, że wyrobiłbym sobie już jakąś bazę tlenową i formę a na maj właśnie kupiłbym takiego tribana bo z tego co czytam do 2k nie ma konkurencji chyba że wyłowi się jakąś mało zużytą perełkę. 

 

A tu gdyby udało się zejść do 500-550 ? - http://olx.pl/oferta...html#3a11667290



#23 lubelaczek

lubelaczek
  • Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 20 styczeń 2015 - 22:36

Moim zdaniem, nie warto.
Zobacz ten rower : http://www.decathlon...id_8306479.html

#24 tesshiah

tesshiah
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 06:44

Ciekawa opcja jednak troche bez sensu brac teraz fita skoro na maj albo i wczesniej planuje tribana. Dlatego szukam jakiejs budzetowki na ktorej sie oswoje z szosami i wyrobie zalazki formy choc i bez roweru nad nia pracuje

#25 gello1

gello1
  • Użytkownik
  • 150 postów
  • SkądLublin/Kraśniczyn

Napisano 21 styczeń 2015 - 09:21

za  400zł plus wysyłka oddam taki:

 

http://olx.pl/oferta...67-ID5cAWx.html

 

Rower jest kompletny bez kół kasetę dodam. Koła sprzedałem oddzielnie.

 

Zdjęcia framesetu:

 

http://www5.zippysha...VBO5S/file.html

 

332e17182e2bb6e75c75aa08a73.jpg



#26 lubelaczek

lubelaczek
  • Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 10:39

bez sensu brac teraz fita skoro na maj albo i wczesniej planuje tribana. Dlatego szukam jakiejs budzetowk

I dla tego nie warto brać tych starych szos w cenie 500-700zł, skoro w maju chcesz kupić coś innego. Tego fita dałem Ci dla porównania, żebyś zobaczył, że wartość tych szos za 500zł jest przeszacowana.

w/w peugeot z kołami wyszedł by Cię jakieś 600zł, może mniej (zależy jakie koła kupisz). Ma nowszy osprzęt, klamkomanetki, elementy typu siodło, owijka opony są w miarę nowe. Czyli sporo lepszy od np. tego jaguara, a cena niewiele większa.
Nie mówię, że warto brać tego peugeota, skoro chcesz niedługo kupić tribana. Wskazuje tylko, że jest znacznie lepszy, od np. tego roweru : http://olx.pl/oferta...67-ID8aKmD.html

#27 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1383 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 21 styczeń 2015 - 11:04

Mam starego Peugeota Aspina i Tribana. Aspin stary rowerek na 105-tce, rama ma kilka mankamentów ale osprzęt idealny za 300 zł mi wyszedł więc się da, ale o takie okazje bardzo ciężko i raczej nie w sieci. Za szybko się rozchodzą. Kupno dojechanego sprzętu jest bez sensu jeśli w maju masz kupować Tribana. Lepiej jeździj na jakimś starym mtb, kupisz Tribana i zobaczysz ile jesteś szybszy. Alternatywa to karnet na siłownię i trzy miesiące na porządnej stacjonarce. Zrobisz ogólny rozwój i dobrą bazę. A przy lepszej pogodzie jazda na byle czym nawer pierwszokomunijnym sprzęcie.

Wysłano z mojej Xperia Z1 przy użyciu taptalka



#28 tesshiah

tesshiah
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 11:42

Rozumiem, dzis jade zobaczyc tego meteora, gosc nie zbyt sie zna na tych sprawach wiec osprzet nie znany, na co mam zwrocic uwage ? Peugot fajny ale jesli meteor bylby ok to chyba sie nie oplaca

#29 gello1

gello1
  • Użytkownik
  • 150 postów
  • SkądLublin/Kraśniczyn

Napisano 21 styczeń 2015 - 12:29

film mojego peugeota:



#30 tesshiah

tesshiah
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 14:05

Jaki peugot ma rozmiar ramy ?

#31 tesshiah

tesshiah
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 21:08

Zakupilem meteora, na nizszym biegu przeskakuje przerzutka raz na jakis czas ale reszta duzy plus, zadbany, Pierwsze 15 km za sobą - dziwnie mi się jeździ musze obczaić optymalną wysokość siodełka



#32 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 styczeń 2015 - 11:47

@gello1

Spoko 'wintydż stajl' :D


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 




Dodaj odpowiedź