Skocz do zawartości


Zdjęcie

T-Shirty O Tematyce Około Rowerowej


129 odpowiedzi w tym temacie

#41 thorian

thorian
  • Użytkownik
  • 858 postów
  • SkądRoztocze

Napisano 09 marzec 2015 - 14:36

Wypraszam sobie porównaniami do szymonbajka. Rozumiem, że tylko on ma patent na czcionkę, zdjęcie i w ogóle wszystko co jakkolwiek ma wyglądać?

Co do wzorów, nigdzie nie pisałem, że wszystkie to moje pomysły. Podrzuciłem tylko propozycje jak mogły by wyglądać koszulki. Oczywiście nie mam żadnych praw do znaków handlowych itp, natomiast zarzuty, że to działalność zarobkowa są niepoważne. Po prostu firma, w której znalazłem taką możliwość robi min 15 sztuk stąd pojawił się ten temat, bo aż 15 koszulek nie potrzebuję. Ma być to jednorazowa akcja na własne potrzeby. 

 

dao... poczytaj ile kosztuje zrobienie pojedynczej koszulki, policz sobie i będziesz wiedział jakie mam z tego "zyski". 

 

Widzę, że to był chyba błąd szukać tu chętnych na forum bo większy ferment się z tego zrobi niż pożytek.... 

 

bajkerone rozmówka jak zwykłych t-shirtów. Nie są to jakieś obcisłe kroje. Fit ma jedynie krótsze rękawki, i lekkie taliowanie. 

 



#42 danek

danek
  • Użytkownik
  • 608 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 09 marzec 2015 - 15:46

Wypraszam sobie porównaniami do szymonbajka. Rozumiem, że tylko on ma patent na czcionkę, zdjęcie i w ogóle wszystko co jakkolwiek ma wyglądać?

a na ironii trochę sie znasz czy niekoniecznie?? to po pierwsze, po drugie to powiedz, że stronka nie jest podobna do szymonbajkowej?? po trzecie to zamówiłem 2 koszulki, ale z takim obrażalskim podejsciem to chyba odechciewa mi sie zaplacic :D pozdro


ROSE XEON CRS 5000 Campagnolo Chorus :D http://szosa.org/top...00/#entry261183

 

 


#43 thorian

thorian
  • Użytkownik
  • 858 postów
  • SkądRoztocze

Napisano 09 marzec 2015 - 17:32

danek no jakoś tej ironii nie wyczułem, bardziej podejrzenie, że ja to on. Nie zaglądam na stronę szymonbajka. Raz coś na forum przeczytałem, odwiedziłem stronę i więcej tam nie zaglądałem... to chyba jakiś blog jeszcze był. Ogólnie jakoś mi pan nie przypadł do gustu... to tyle w kwestii podobieństw  ;-)

Jeśli chodzi o przelewy to chciałbym to zrobić jak już się te minimum 15 nazbiera... o ile się nazbiera. 



#44 bajkerone

bajkerone
  • Użytkownik
  • 86 postów
  • SkądPolska

Napisano 09 marzec 2015 - 19:51

Ludzie co wy się czepiacie chłopaka. Rzucił temat, sam się zajął sprawą,a wy wyjeżdżacie mu z jakimiś logotypami, patentami itd. Jak nie chcecie korzystać to po co siejecie zamęt.

 

Typowo polskie, nie skorzystam, to chociaż nasram, żeby inni nie mieli..

 

Wracając do tematu:

Ta bawełna w wersji "premium" jest jak mniemam "zmelanżowana" o lekko hipsterskim zabarwieniu ?: )

 

Jak oceniłbyś jakość wprasowanki (trwałość) ?

 

pozdro



#45 zerosiedempiec

zerosiedempiec
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • SkądMonachium

Napisano 09 marzec 2015 - 20:49

Ja wcale nie "sram", tylko prezentuję punkt który moim zdaniem wydawał się być trochę nie na miejscu. Jak sobie kupisz Tribana za 2000zl to też nie będziesz naklejał logotypu np. Specialized ot tak, bo tobie się podoba. To jest po prostu sprawa dobrego wychowania.

A kolega wspominający o Szymonbajku też moim zdaniem nie miał złych zamiarów, co zresztą potwierdził swoim kolejnym postem.

#46 kris91

kris91
  • Użytkownik
  • 1314 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 09 marzec 2015 - 20:54

Kiedy koszulki z forum ? :)



#47 zerosiedempiec

zerosiedempiec
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • SkądMonachium

Napisano 09 marzec 2015 - 21:04

A i mam jedno pytanie, wlasnie chcialem zlozyc zamowienie, czy jest mozliwosc wysylki do Niemiec?



#48 er_te

er_te
  • Użytkownik
  • 710 postów

Napisano 09 marzec 2015 - 21:26

Ludzie co wy się czepiacie chłopaka. Rzucił temat, sam się zajął sprawą,a wy wyjeżdżacie mu z jakimiś logotypami, patentami itd. Jak nie chcecie korzystać to po co siejecie zamęt.

 

Typowo polskie, nie skorzystam, to chociaż nasram, żeby inni nie mieli..

 

Wracając do tematu:

Ta bawełna w wersji "premium" jest jak mniemam "zmelanżowana" o lekko hipsterskim zabarwieniu ?: )

 

Jak oceniłbyś jakość wprasowanki (trwałość) ?

 

pozdro

 

 

łał, zwrócenie uwagi na bezprawne wykorzystanie cudzej własności do celów zarobkowych (nieważne ile, ważne że) jest typowo polskie? bądźmy poważni.



#49 thorian

thorian
  • Użytkownik
  • 858 postów
  • SkądRoztocze

Napisano 09 marzec 2015 - 22:59

 

Wracając do tematu:

Ta bawełna w wersji "premium" jest jak mniemam "zmelanżowana" o lekko hipsterskim zabarwieniu ?: )

 

Jak oceniłbyś jakość wprasowanki (trwałość) ?

 

pozdro

 

Nie widziałem wszystkich na żywo, ale tak właśnie by to wyglądało... lub jak kto woli wintydż  ;-)

Co do prasowanek... próbną prałem je już z 8 razy, nawet w 90* i kolory nawet nie zblakły. Zaprasowywałem je też i po czasie nie było śladów zagięcia. Wydaje mi się, że po pierwszym praniu i prasowaniu prasowanka jakby się jeszcze wtopiła w materiał i stała się przyjemniejsza w dotyku. Śmiem przypuszczać, że szybciej koszulki się spiorą niż prasowanki się odkleją lub wyblakną. 

 

 

 

 

Kiedy koszulki z forum ? :)

 

Jutro... plus jeszcze jeden wzór  ;-)

 

 

 

 

A i mam jedno pytanie, wlasnie chcialem zlozyc zamowienie, czy jest mozliwosc wysylki do Niemiec?

Raczej, że nie będzie problemu. Przesyłka priorytetowa do 1kg to wg cennika PP 34 zł.

 

 

Miałem też dwa pytania o płatności.. najpierw chciałbym, żeby zebrała się wymagana ilość a dopiero późnej przelewy. Nie chciałbym potem odsyłać gdyby coś nie wypaliło. 

Poustawiałem też zdjęcia tak, żeby kolejność miniaturek odpowiadała kolorom przy formularzu zamówienia. 

 

 

dao... widzę, że Ty dalej swoje. Ok niech Ci będzie, że zarabiam... 



#50 danek

danek
  • Użytkownik
  • 608 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 10 marzec 2015 - 07:10

danek no jakoś tej ironii nie wyczułem, bardziej podejrzenie, że ja to on. Nie zaglądam na stronę szymonbajka. Raz coś na forum przeczytałem, odwiedziłem stronę i więcej tam nie zaglądałem... to chyba jakiś blog jeszcze był. Ogólnie jakoś mi pan nie przypadł do gustu... to tyle w kwestii podobieństw  ;-)

Jeśli chodzi o przelewy to chciałbym to zrobić jak już się te minimum 15 nazbiera... o ile się nazbiera. 

szymon nawet swoich szatapowych skarpetek nie ogarnia, bo siedzi na majorce :D a co dopiero koszulki...koniec tematu o szymonie :D heeejjjjjjjjj


ROSE XEON CRS 5000 Campagnolo Chorus :D http://szosa.org/top...00/#entry261183

 

 


#51 thorian

thorian
  • Użytkownik
  • 858 postów
  • SkądRoztocze

Napisano 10 marzec 2015 - 09:10

Koszulki szosa.org dodane...



#52 bassride

bassride
  • Użytkownik
  • 76 postów
  • Skądkrk

Napisano 11 marzec 2015 - 10:12

i jak tam, mamy juz komplecik do zamówienia?

 



#53 kris91

kris91
  • Użytkownik
  • 1314 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 11 marzec 2015 - 10:29

Ja jeszcze dzisisj na wieczór klikne.

#54 kris91

kris91
  • Użytkownik
  • 1314 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 11 marzec 2015 - 17:35

dao... widzę, że Ty dalej swoje. Ok niech Ci będzie, że zarabiam... 

 

Thorian, nawet jeśli zarabiasz na tym dyszkę / dwie / trzy to i tak z chęcią dam Ci zarobić bo dobra robota ! Jakbym sam chciał osobiście pojedynczą koszulkę zrobić pewnie wyszło by drożej. A jeśli nie zarabiasz nic to ode mnie dostaniesz jeszcze na piwo :D

 

Ps. Zlożyłem już zamówienie na tą koszulkę co zrobiłeś przykład na poprzedniej stronie tego tematu: niebieska z podłuznym napisem szosa.org slim fit M :)

 

pozdro, daj znać jak będzie trzeba kasę przelać .



#55 thorian

thorian
  • Użytkownik
  • 858 postów
  • SkądRoztocze

Napisano 11 marzec 2015 - 17:58

i jak tam, mamy juz komplecik do zamówienia?

 

Jak na razie mamy 9 sztuk zamówionych. 

 

Proponuję, żeby każdy kto jest zainteresowany złożył zamówienie do  22 marca, tak żeby do świąt koszulki były już gotowe. 

 

 

kris91 na piwo chyba nie wypada na forum sportowym... bardziej na izotonik ;-)



#56 bajkerone

bajkerone
  • Użytkownik
  • 86 postów
  • SkądPolska

Napisano 11 marzec 2015 - 20:34

jest wielki temat o piwach i alkoholu i generalnie wątek idzie w kierunku, że jedno można : - )

 

policzyłeś moje zamówienie?



#57 mindgame

mindgame
  • Użytkownik
  • 39 postów
  • SkądBytom

Napisano 11 marzec 2015 - 22:06

Zamówiłem 3 sztuki:) Teraz tylko czekam na info co do przelewu i cierpliwie wyczekiwać listonosza.

#58 Gosc_wojciech_bmv_*

Gosc_wojciech_bmv_*
  • Gość

Napisano 11 marzec 2015 - 22:06

Szczupła sylwetka, 187cm wzrostu. L czy XL fit ?



#59 kris91

kris91
  • Użytkownik
  • 1314 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 12 marzec 2015 - 06:34

Ja wziąłem M fit a jestem szczupły i mam 188cm.

#60 poziom79

poziom79
  • Użytkownik
  • 173 postów
  • SkądŁódź

Napisano 12 marzec 2015 - 07:24

Ja przy 176 wziąłem S regular....albo ja się kurczę albo rozmiarówka sie zmienia :)





Dodaj odpowiedź