Skocz do zawartości


Siodełko Wycena Jednego, Doradzenie Drugiego

siodełko fizik antares czerwone carbon braided

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc_Krzysztof122_*

Gosc_Krzysztof122_*
  • Gość

Napisano 04 marzec 2015 - 14:47

Witam. Posiadam dokładnie takie siodełko http://bikepark24.pl...o-czerwone/1934

 

Jest rok mało używane , ale bez żadnych śladów. Pytanie na ile byście je wycenili skoro ma rok ? 

 

A druga sprawa  , jakie doradzicie mi siodełko z dziurą ? Bo na takich mam zwyczaj jeździć i na takich pozostanę :) Nie za drogie i w miarę lekkie .

 

Dodam, że jestem bardziej rozciągnięty na rowerze szosowym, oraz mam 62 kg.  

 

Pozdro :)



#2 patolog

patolog
  • Użytkownik
  • 621 postów
  • SkądWa-wa

Napisano 05 marzec 2015 - 10:43

Niestety siodełko trzeba dopasować w najgorszy możliwy sposób- poprzez testowanie kolejnych. Ja chyba sześć kupiłem i nagorsze bylo Selle Italia dopasowywane przez ID match...

 


Kudos!


#3 Gosc_adazz_*

Gosc_adazz_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2015 - 11:02

Te siodło sprzedasz za mniej więcej pół ceny czyli 300-350zł ale to max pułap - niestety ilość siodełek Fizik *(skąd inąd bardzo dobrych) jest ogromna, używki, nówki z różnych źródeł ....

 

Co do Twojego drugiego pytania - to niestety...nikt nie poleci Ci konkretnego siodła, ja przewaliłem również około 5 siodełek ....metoda jedyna i pewna: "kupujesz - sprawdzasz, i tak do pożądanego efektu".



#4 Gosc_Krzysztof122_*

Gosc_Krzysztof122_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2015 - 14:50

Dzięki :) Więc znajdę jakieś z dziurą i będę liczył na to, że się okaże dobre.



#5 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 05 marzec 2015 - 22:24

A dla mnie np Antares jest najwygodniejsze ze wszystkich Fi'zi:k-ów i w ogóle ze wszystkich siodeł jakie dotąd miałem.


"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#6 Gosc_Krzysztof122_*

Gosc_Krzysztof122_*
  • Gość

Napisano 06 marzec 2015 - 15:33

Antares mam nadzieję, że okaże się ok. Kupiłem je z rowerem, a jest praktycznie nowe to zamierzałem je sprzedać i kupić jakieś z dziurą. Ale pojeżdżę troszkę i podejmę decyzję :)



#7 dywyn

dywyn
  • Użytkownik
  • 703 postów

Napisano 31 marzec 2015 - 11:18

Antares to popularny model, ale czerwony kolor najprawdopodobniej znacząco zmniejszy liczbę zainteresowanych. Nowe (czarne) kupiłem za 600 zł i udało się sprzedać za 400 zł.

Jeśli chodzi o siodła z dziurą to polecam przetestować Romin od Speca i siodła SMP. W obu przypadkach pozostaje kwestia dopasowania szerokości siodła.





Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: siodełko, fizik, antares, czerwone, carbon, braided