Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ankieta Do Pracy Magisterskiej


31 odpowiedzi w tym temacie

#21 extremepl.rw

extremepl.rw
  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 20 marzec 2015 - 18:02

Napisz kiedy masz dead line. Mnie też napiernicza, więc chętnie pomogę :/

#22 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 20 marzec 2015 - 18:17

Mogę wiedzieć dlaczego ankieta dotyczy tylko szosowców i zjazdowców?



#23 Gosc_rowerowyninja_*

Gosc_rowerowyninja_*
  • Gość

Napisano 20 marzec 2015 - 18:25

To są elementy tak zwanej "metryczki", przydatne do późnejszej analizy wyników. Dzięki temu można porównać jak to się kształtuje w zależności od miejsca zamieszkania. Natomiast wykształcenie jest zmienną, od której też w pewnym sensie może zależeć wiedza na temat takich dolegliwości i także ich ewentualne wystąpienie (prewencja, przygotowanie do sezonu itp.)

Można. Można zapytać o rozmiar buta lub orientację seksualną i sprawdzić rozkład. Tylko po co?

#24 Biker123

Biker123
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 20 marzec 2015 - 18:57

Jeśli chodzi o czas zbierania wyników to myśle, że tak pod koniec kwietnia skończe (może troche wcześniej żeby wyrobić się z analizą). Ankieta dotyczy szosowców i zjazdowców ze względu na to, że musiałem jakoś zawężyć ten temat.



#25 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 20 marzec 2015 - 22:38

Wypełniłem

 

W pytaniu 27 powinna być możliwość udzielenia więcej niż jednej odpowiedzi, bo ...... byłem u lekarza i byłem u fizjoterapeuty.

 

 


"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#26 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 21 marzec 2015 - 09:36

Oczywiście co kto lubi jednak moim zdaniem podpinanie do ankiety grupy (bardzo) dużej i bardzo małej jest dziwne. Olbrzymią grupę rowerujących stanowią posiadacze i użytkownicy wszelkiej maści rowerów mtb. 



#27 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8554 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 21 marzec 2015 - 10:18

Dlaczego miałby to być błąd? Procent to procent, nieważne z jak dużej populacji (tak długo, jak z obu uzyskasz grupę dającą dane istotne statystycznie).

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#28 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 21 marzec 2015 - 10:39

Nie napisałem że to błąd, raczej wrażenie małej orientacji w temacie. (Trochę jak kojarzenie roweru z pełną amortyzacją jeszcze niedawno jako roweru wyłacznie zjazdowego).

Oczywiście - nie moja ankieta, nie moje wyniki do analizy.



#29 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 21 marzec 2015 - 19:14

Wypełniłem. Ogólnie to łupie w krzyżu, ale to olewam :>


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#30 Gosc_rowerowyninja_*

Gosc_rowerowyninja_*
  • Gość

Napisano 21 marzec 2015 - 23:35

Nie wiemy, jaki jest temat pracy magisterskiej. Za to kto pisał na jakikolwiek, ten wie, że to w sumie zbędny wysiłek i badania bez znaczenia. Ale pomyślałem sobie, a propos własnych wysiłków i doświadczeń, że chętnie poznałbym wyniki badań porównawczych w zakresie: 1. Bóle kręgosłupa biegacze kontra rowerzyści 2. Częstotliwość kontuzji biegacze kontra rowerzyści Tym bardziej, że w Polsce obecnie obie te aktywności zyskują bardzo szybko na "ważności". Rower i bieganie stają się modne, do wyrzygania.

#31 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 22 marzec 2015 - 14:07

A wszyscy rowerzyści i biegacze giną w tłumie nordingwalkerów - no, chodzących z kijkami.

Wystarczy wyjechać na dowolną DDR.

 

Mnie też łupie do czasu do czasu i też olewam.

Jak przeczytałem opis zdjęcia RTG, zleconego przy okazji takiego łupnięcia, to ... zdjęcie poszło do garażu - na uszczelki   :-D .


"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#32 Biker123

Biker123
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 19 kwiecień 2015 - 10:36

Witam ponownie, z dniem dzisiejszym kończe badania. Dzięki Waszej pomocy udało mi się zebrać 215 wypełnionych ankiet. Teraz kolej na analizę statystyczną. Z chęcią podzielę się uzyskanymi wynikami oraz wnioskami:) Jeszcze raz dziękuje za poświęcony czas i wypełnienie ankiety!





Dodaj odpowiedź