Skocz do zawartości


Zdjęcie

wyścigi kolarskie dla amatorów! - południowa wielkopolska


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 utkow91

utkow91
  • Użytkownik
  • 18 postów
  • SkądWielkopolska-Czajków

Napisano 03 sierpień 2007 - 21:48

tak jak w temacie, wiecie może o jakichs wyścigach na szosie dla amatorów w wielkopolsce (najlepiej okolice Kalisza i Ostrowa Wlkp.)? gdyż chciałbym się sprawdzić w jakimś wyścigu dla amatorów a nie mogę niczego znaleść!!

proszę o pomoc!!

#2 horny

horny
  • Użytkownik
  • 530 postów
  • Skądmazowieckie

Napisano 04 sierpień 2007 - 06:06

Jeżeli problemem dla amatorów jest znalezienie wyścigu kolarskiego na zachodzie Polski, to co mają powiedzieć mieszkańcy wschodnich terenów?
Wszystkie maratony PP to zachód od morza do gór. Proponuję udział w I Trzebnickim Maratonie Rowerowym 15 września 2007r.
Teraz dopiero spojrzałem na wiek,... niestety szesnastolatek może wziąć udział w maratonie pod opieką dorosłego na dystansie do 100km, a w Trzebnicy najkrótszy dystans to 112km :-/
... z 6 łatwo zrobić 8 :mrgreen:

pozdro horny

#3 utkow91

utkow91
  • Użytkownik
  • 18 postów
  • SkądWielkopolska-Czajków

Napisano 04 sierpień 2007 - 10:57

dzięki za pomoc horny, chociaz liczyłem na troche lepsze wieści :-(
opieka dorosłego raczej odpada bo nieznajde raczej żadnego znajomego który dałby się namówić :-? musze chyba pomyśleć nad załapaniem się do jakiegoś klubu (le kur.. wszedzie za daleko) :-(


same złe wieści

[ Dodano: 2007-08-04, 12:15 ]
a nie wiecie może o jakichś wyścigach dla młodzieży!! i czy musi być opiekun czy wystarczy pisemna zgoda opiekuna czy coś w tym stylu!! bo jak nie to jestem uziemiony :cry: a bardzo bym chciał się sprawdzić!! pomóżcie, doradźcie, cokolwiek

będę wdzięczny!!

#4 jarek

jarek
  • Użytkownik
  • 201 postów
  • SkądKOLBERG

Napisano 04 sierpień 2007 - 12:18

JEŻELI chcesz wystartowac --jedziesz na maraton i dogadujesz się z facetem , który startuje na 112 km i dogadujesz się z nim,,musicje mieć wspólny cel ,,,kondycje podobną aby jechać razem w grupie ,,i tak się zapisac ,,,,JAREK.. :lol: :mrgreen: :lol:

#5 emilpe

emilpe
  • Użytkownik
  • 180 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 sierpień 2007 - 16:14

Witam!!!
Moim zdaniem najlepiej zrobiłbyś idąc do klubu... Z tego co sie orientuje to najblizej Twojego miejsca zamieszkania jest KTK Kalisz (chociaz nie wiem czy oni przyjmuja jeszcze te roczniki bo tam poziom jest dosc wysoki :lol: -2 klub w Polsce jezeli sie dobrze orientuje :lol: ) Chociaz moze gdzies blizej tez masz jakis klub ale to juz pewnie cos na nizszym poziomie bo bym pamietal z jakis zawodow :mrgreen:

POZDRAWIAM

#6 utkow91

utkow91
  • Użytkownik
  • 18 postów
  • SkądWielkopolska-Czajków

Napisano 06 sierpień 2007 - 21:13

ja od wrzesnia idę do szkoły do ostrowa, bedę tam mieszkał w bursie więc rower chyba będę musiał tam sprowadzić i w tygodniu trenować a w weekendy w domu znaleść sobie inny środek lokomocji :-/ bo autobusem rowera wozić za bardzo nie ma jak :-( no ale trzeba bedzie sobie radzić!!
wkońcu im trudniej trenować tym trening efektywniejszy ;-)

pozdro i dzięki za rady

#7 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 13 sierpień 2007 - 07:46

Zajrzyj na www.interkol.osw.pl jest to grupa zapaleńców amatroów którzy po pierwsze mja ustawian etreningi co niedzilea i po drugie organizuja zawdoy dla mmatorów

Tompoz

[ Dodano: 2007-08-24, 11:01 ]
a mozę jakieś dzieki

#8 Gosc_noerror_*

Gosc_noerror_*
  • Gość

Napisano 12 wrzesień 2007 - 18:52

ja od wrzesnia idę do szkoły do ostrowa, bedę tam mieszkał w bursie więc rower chyba będę musiał tam sprowadzić i w tygodniu trenować a w weekendy w domu znaleść sobie inny środek lokomocji :-/ bo autobusem rowera wozić za bardzo nie ma jak :-(


Ale jak mieszkasz w bursie to wcale nie musisz rezygnować z rowerka
Ja uczę się w szkole w Miliczu (mam do niej 140km) i teraz jadę na weekend do domu, a w niedziele przyjeżdżam na rowerze :). Szkoda że wcześniej nie wiedziałem o tym maratonie w Trzebnicy bo bym wcześniej przyjechał :(

#9 valdusdus

valdusdus
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 wrzesień 2007 - 07:15

Witam,

Ja mam taki wyścig dla amatorów i nie tylko: to Pętla Karkonosko-Izerska

"Prawo do startu w wyścigu mają osoby, które ukończyły 18 lat, w przedziale wieku 16-18 lat za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych, poniżej 16 lat pod stałą opieką rodziców lub opiekunów prawnych startujących w imprezie."

Czyli tylko zgoda rodziców i do dzieła!

http://www.mazoviamt...index-petla.php

Pzdr Valdi[/quote]



Dodaj odpowiedź