Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tauron Lang Team Race 2015


100 odpowiedzi w tym temacie

#41 COST

COST
  • Użytkownik
  • 282 postów
  • SkądRADOM

Napisano 01 czerwiec 2015 - 19:56

Najgorsze ,że ludzie o takiej moralności nie widzą w tym nic złego! Co będzie dalej? skracanie trasy, spychanie przeciwników do rowu może szpryca z teściem?

Rozumiem kryzys, awarie, itd, ale przecież ta dziewczyna stanęła na podium i zabrała(ukradła?) innym dzieczyną nagrody!



#42 Gosc_adazz_*

Gosc_adazz_*
  • Gość

Napisano 01 czerwiec 2015 - 20:10

Co będzie dalej? skracanie trasy, spychanie przeciwników do rowu może szpryca z teściem?

 

Dalej? To jest już od dawna, wypadające inhalatory na dziurach, recepty na specyfiki oparte na sterydach i inne ciekawe "dropsy", osobiście dla mnie nic nowego, nic dziwnego, nic już *(niestety) nadzwyczajnego.

 

Pytanie czy rzeczywiście te nagrody są tak atrakcyjne? Czy tylko ambicje rozbuchane złym prowadzeniem treningu z nastawieniem "zwycięstwo za wszelką możliwą cenę"? 

 

*(żeby była jasność, wystartowałem kilka razy tu i tam, ale się obecnie nie ścigam i nie zamierzam "wyniki jako efekt uboczny...")



#43 Kornel24

Kornel24
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 01 czerwiec 2015 - 20:22

Jakie przełożenia miała czołówka? Ja założyłem 39/28, ale to było dla mnie za mało i na podjazdach przepychałem tragicznie.



#44 Wyrwiząb

Wyrwiząb
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 czerwiec 2015 - 20:43

Dalej? To jest już od dawna, wypadające inhalatory na dziurach, recepty na specyfiki oparte na sterydach i inne ciekawe "dropsy", osobiście dla mnie nic nowego, nic dziwnego, nic już *(niestety) nadzwyczajnego.

 

Pytanie czy rzeczywiście te nagrody są tak atrakcyjne? Czy tylko ambicje rozbuchane złym prowadzeniem treningu z nastawieniem "zwycięstwo za wszelką możliwą cenę"? 

 

*(żeby była jasność, wystartowałem kilka razy tu i tam, ale się obecnie nie ścigam i nie zamierzam "wyniki jako efekt uboczny...")

 

:) Cały czas mówimy o wyścigach amatorskich, tak? Ostra dewiacja jak dla mnie. Koledzy, szosę mam od dwóch miesięcy. Mój rekordowy wynik to średnia 32.04km/h na 85km po płaskim, normalnie jeżdżę 29 km/h do 30 średnia. Jest sens stawać na starcie, czy jeszcze trochę pokręcić i za rok spróbować? Jadę teraz na 4 dni na Podkarpacie (okolice Sędziszowa Małopolskiego), to trochę tam pośmigam

BTW "kolarz" pchający bardzo nieelegancki, wypowiedź fatalna z tą groźbą, no i to dziewcze z odciętym prądem, które miało na tyle odwagi, żeby stanąć na podium...



#45 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 01 czerwiec 2015 - 20:53

Średnie które wykręcasz solo, będą się znacznie różniły od tych w grupie. Po prostu musisz pojeździć w grupie i ocenić się na ich tle czy jesteś silny. Co do przełożeń, ja miałem 39-53 i 26-11, sporo osób z czołówki miało kasetę 11-28 :)


  • hqvkamil lubi to
Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#46 hqvkamil

hqvkamil
  • Użytkownik
  • 610 postów
  • SkądBieszczady

Napisano 01 czerwiec 2015 - 21:24

Ale ty jesteś w wadze piórkowej. :D
Focus user! :-P

#47 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 czerwiec 2015 - 22:11

Kuba Kopernika wjeżdżał na 39-24 :D i nawet mu koło się nie ślizgało, jak Boonenowi :P


  • hqvkamil lubi to

"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#48 sznerchu

sznerchu
  • Użytkownik
  • 52 postów

Napisano 01 czerwiec 2015 - 22:57

Jeszcze się przekodowuje i minie chwila zanim pojawi się materiał w 1080p50. Skrót z Węża, na końcu czołówka wyścigu na drugiej rundzie. Mogłem dać więcej prowadzących, ale po co?

 

Dzięki,, znalazłem się na filmie :) Świetna robota i świetna kamera :)



#49 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 01 czerwiec 2015 - 23:32

Kekacz, a mnie to już nie nagrałeś? :P


Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#50 severall

severall
  • Użytkownik
  • 690 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 05:25

https://twitter.com/...354592264667136

 

myślicie że przeprosili szczerze ? to zobaczcie i przemyślcie to sami (link powyżej)

 

Oczywiście, że przeprosiny nie są szczere. Zwykła próba ratowania dobrego imienia. 

 

Co nie zmienia faktu, że publikowanie treści prywatnych maili na forum publicznym jest moim zdaniem poniżej krytyki.



#51 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 1086 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 05:26

Kekacz, a mnie to już nie nagrałeś? :P


Za szybki byłeś :) Zanim zdecydowałem się wyjąć kamerę to pierwsze roboty były już na zjeździe w dół.

Jedyne co mam z Twoim udziałem to zdjęcie tuż po starcie, dierżyj linu:
http://kekacz.linuxp...er/tauron_h.jpg
  • haligówka lubi to

Trzepak 

"MAMIL"


#52 kris91

kris91
  • Użytkownik
  • 1314 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 02 czerwiec 2015 - 05:36

Na zjeździe w dół powiadasz ? A da się zjeżdżać pod górę ? :D
  • danek lubi to

#53 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 1086 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 05:44

Ba!



;)

Trzepak 

"MAMIL"


#54 danek

danek
  • Użytkownik
  • 608 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 02 czerwiec 2015 - 07:12

OT. byłem na obozie w COS-ie w wałczu i trener nas zabral na tą górkę  i puszczalismy butelki z woda "pod górkę" :D i biegalismy :D niezła beka jest :D

 

Co do tematu, to ile razu zawodnicy tak podwożą na maratonach koleaznki, przeciez to norma jest. Raz nawet mialem zglosic ale olałem w sumie choc szkoda bo wlasnie podwozona laska wygrala K1.

 

 


ROSE XEON CRS 5000 Campagnolo Chorus :D http://szosa.org/top...00/#entry261183

 

 


#55 emphasyst

emphasyst
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 10:30

Teraz przynajmniej wiemy dlaczego np. Armstrong się szprycował. Pewnie w razie problemów technicznych, żeby później nadrabiać. Tłumaczenie idiotyczne.



#56 czach

czach
  • Użytkownik
  • 521 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 czerwiec 2015 - 16:22

Dalej? To jest już od dawna, wypadające inhalatory na dziurach, recepty na specyfiki oparte na sterydach i inne ciekawe "dropsy", osobiście dla mnie nic nowego, nic dziwnego, nic już *(niestety) nadzwyczajnego.

Niektórzy naprawdę mają astmę. Nic przyjemnego.


-- 

Marcin Trzaska


#57 IdeeFixe

IdeeFixe
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 20:05

Panowie, niech mi to ktoś wyjaśni: czemu akcja z Porte na Giro jest OK, a akcja GVT już nie jest OK? Tylko bez spiny, naprawdę się pogubiłem.



#58 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1383 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 02 czerwiec 2015 - 22:20

Sam pomyśl. Głowę też trzeba trenować, nie tylko nogi.

Wysłano z mojej Xperia Z1 przy użyciu taptalka


  • sum lubi to

#59 IdeeFixe

IdeeFixe
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 07 czerwiec 2015 - 13:38

Senninho, bardzo Cię przepraszam ale - tak jak pisałem wyżej - pogubiłem się, a na trenowanie głowy już jest dla mnie za późno. Będziesz wstanie mi to wyjaśnić, dozgonnie będę Ci wdzięczny.

 



#60 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 07 czerwiec 2015 - 15:02

@IdeeFixe, nie udawaj głupiego. Żeby zadbać o trenowanie głowy to zadam pytanie. Ilu rywali oszukali Richie z Simonem i czy ktoś na tym manewrze uzyskał nieuczciwą przewagę? Ilu rywali oszukała dwójka z GVT i czy ktoś na tym manewrze uzyskał nieuczciwą przewagę?


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 




Dodaj odpowiedź