Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wilier Gtr Team Columbia

Wilier GTR

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 seba71

seba71
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądLisse

Napisano 29 maj 2015 - 18:46

Rama: Carbon Monocoque
Widelec: Carbon Monocoque
Przerzutka przednia i tylna: SHIMANO ULTEGRA 6700
Korba:FSA Tarcze: 52/39
Koła: SUPRA RAPro
Klamko-manetki: SHIMANO ULTEGRA 6700
Hamulce: SHIMANO ULTEGRA 6700
Kierownica: DEDA RHM 01
Mostek: DEDA ZERO1
Siodełko : FIZIK ARIONE CX
Sztyca: DEDA RS 01

Załączone miniatury

  • image.jpg


#2 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 maj 2015 - 20:19

Kurczę, chyba ładny rowerek, ale żeś go tak oszpecił tym zdjęciem :P Zrób jakieś lepsze i w ciekawszym plenerze.

Poszedłbym tu w żółtą owijkę i siodło - w kontekście takich barw tylnych widełek, mógłby być ciekawy efekt. Plus koszyki w jakichś cieplejszych barwach. Bo tak to białe siodło, czarna owijka - jakoś nijak się ma jedno do drugiego.

Co Ci tam dynda na górnej rurze? :)


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#3 seba71

seba71
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądLisse

Napisano 29 maj 2015 - 20:49

Dzięki za sugestie,dziś właśnie go odebrałem i nie mogłem się doczekać aż się pochwałę i dlatego takie zdięcie. Dynda sobie tam dzwonek bo w Holandii bez niego nie da się bezpiecznie jeżdzić i sposób jak jest zamontowany jest mi wygodnie.

#4 seba71

seba71
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądLisse

Napisano 14 czerwiec 2015 - 16:03

Nowe zdięcie,macie koledzy jakieś uwagi co by w nim poprawić z góry śliczne dzięki.

Załączone miniatury

  • image.jpg


#5 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4482 postów
  • SkądSurrey

Napisano 14 czerwiec 2015 - 16:20

Zacznij od zdjec z wlasciwej strony roweru.
Koszyki zbyt krzykliwe, imo.
Jak juz wczesniej wspomniano, siodlo swoim kolorem odcina sie od reszty.
Pompka do kieszonki koszulki i bez tej torby.
No chyba ze akurat jechales na tygodniowe zakupy do Tesco.

#6 grzes85

grzes85
  • Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 14 czerwiec 2015 - 18:19

Zgadzam się z przedmówca.:(

#7 seba71

seba71
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądLisse

Napisano 14 czerwiec 2015 - 20:10

Siodło zostało mi z poprzedniej ramy i chyba narazie nie zmienię bo jes dopasowane do mojej...,ten bagażnik jes przydatny kiedy jeżdzę po 4-6 godzin i jest w nim pare przydatnych rzeczy,koszyki do zmiany a zdięcie poprawię.

#8 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 14 czerwiec 2015 - 20:36

Zacznij od zdjec z wlasciwej strony roweru.
Koszyki zbyt krzykliwe, imo.
Jak juz wczesniej wspomniano, siodlo swoim kolorem odcina sie od reszty.
Pompka do kieszonki koszulki i bez tej torby.
No chyba ze akurat jechales na tygodniowe zakupy do Tesco.

 

Pompka, dętka, łatki, łyżki, imbusy, klucze do domu, kasa, telefon, batoniki. To wszystko mam na plecy pakować? Do tego na zmienną pogodę jakąś kamizelkę i rękawki? Pewnie dziwny jestem, ale dla mnie jeżdżenie z takim "plecakiem" jest bardziej trzepackie (i przede wszystkim niewygodne), niż sensowna torebka pod siodłem.
 

Poza koszykami super się prezentuje. Siodełko moim zdaniem też pasuje. Jest dużo białych detali i siodło nie odstaje kolorystycznie.



#9 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4482 postów
  • SkądSurrey

Napisano 14 czerwiec 2015 - 20:43

Wystarczy zrobic użytek z tego co i juz masz na plecach, kieszonki koszulki.
A druga rzecz, zabierać ze soba niezbedne minimum, a nie caly warsztat i pol szafy ubran :)

#10 Coriner

Coriner
  • Użytkownik
  • 164 postów
  • SkądSwinoujscie

Napisano 14 czerwiec 2015 - 21:07

Radzę szybko założyć gumki na linki bo będziesz miał porysowaną ramę.



#11 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 14 czerwiec 2015 - 22:00

Wystarczy zrobic użytek z tego co i juz masz na plecach, kieszonki koszulki.
A druga rzecz, zabierać ze soba niezbedne minimum, a nie caly warsztat i pol szafy ubran :)

 

Wymieniłem tylko niezbędne rzeczy. Ja jeszcze do tego dokładam paczkę chusteczek. Plecak w cudzysłowie to właśnie takie wypakowane koszulki. Ani to wygodne, ani nie wygląda.
 


  • kaczor lubi to

#12 big75

big75
  • Użytkownik
  • 1560 postów
  • Skądpolska

Napisano 15 czerwiec 2015 - 07:32

Pompka, dętka, łatki, łyżki, imbusy, klucze do domu, kasa, telefon, batoniki. To wszystko mam na plecy pakować? Do tego na zmienną pogodę jakąś kamizelkę i rękawki? Pewnie dziwny jestem, ale dla mnie jeżdżenie z takim "plecakiem" jest bardziej trzepackie (i przede wszystkim niewygodne), niż sensowna torebka pod siodłem.
 

 

Nie słuchaj tych herezji  typu ,,zasady Velominti'' -że wszystko w kieszonce koszulki, ale torba podsiodłowa wpinana na klips byłby zdecydowanie  lepsza niż na sznurki- ( nie dynda Ci to ).



#13 puchaty

puchaty
  • Użytkownik
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 15 czerwiec 2015 - 09:14

Ja sobie myślę, że jeśli robi się zdjęcie do kącika szosowego to, nawet jeśli jeździ się z tymi wszystkimi precjozami typu pompka, podsiodłówka, czy co tam jeszcze, to do zdjęcia warto je zdjąć. Rower sporo zyska na wyglądzie a przecież głównie to jest tutaj oceniane.

Sam rower fajny, chociaż faktycznie siodło nie bardzo pasuje no i ta wysoko umieszczona kierownica odbiera pazura maszynie.



#14 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 15 czerwiec 2015 - 15:47

Jeśli chodzi o Velominati i "bycie pro" to wożenie wszystkiego po kieszeniach (dętki, pompka, łyżki, klucze) jest odbierane jako równie trzepackie jak torebki podsiodłowe.  Po prostu - chcesz być pro, nie wóź niczego, co najwyżej żarełko, a jeździj z samochodem technicznym :) Tak to już jest ;)


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#15 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 15 czerwiec 2015 - 15:49

Jeśli chodzi o Velominati i "bycie pro" to wożenie wszystkiego po kieszeniach (dętki, pompka, łyżki, klucze) jest odbierane jako równie trzepackie jak torebki podsiodłowe.  Po prostu - chcesz być pro, nie wóź niczego, co najwyżej żarełko, a jeździj z samochodem technicznym :) Tak to już jest ;)

 

W wersji budżetowej można z samym telefonem i w razie "W" dzwonić po pomoc ;)

Ile to już razy spotykałem gości na poboczu i na moją propozycję pomocy odpowiadali, że czekają na "samochód techniczny" ;)



#16 litespeed

litespeed
  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 15 czerwiec 2015 - 15:56

Torebkę podsiodłową mógłbyś spokojnie kupić dwa razy mniejszą.



#17 seba71

seba71
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądLisse

Napisano 15 czerwiec 2015 - 17:52

Dzięki koledzy,następne zdięcie będzie z nowymi koszykami i bez torby co do kierownicy to co w niej mam opuścić?

#18 puchaty

puchaty
  • Użytkownik
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 15 czerwiec 2015 - 18:13

Nie no, nic nie opuszczaj, skoro jest Ci wygodnie tak, jak jest. Po prostu ładniej by rower wyglądał, gdyby wyjąć podkładki z pod mostka i uciąć rurę sterową.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wilier, GTR