Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kupno Tabletu.


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 kris91

kris91
  • Użytkownik
  • 1314 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 29 maj 2015 - 21:07

Witam Was drodzy użytkownicy dwóch kółek :)

 

Mam takie ciut inne pytanie niż tu najczęściej zadawane.

 

Chcę sobie kupić tablet (najlepiej samsung). Chcę na nim głównie siedzieć w internetach, oglądać YT, pisać czasem jakies notatki. :)

Ale totalnie się nie znam, totalnie nie wiem jak to rozwiązac :)

Mam dość targania ze sobą wszędzie laptopa. Tablet jest mały, zgrabny i nawet na kibelku się da ;)

 

 

I teraz pytanie czy i jeśli tak to co polecacie ? Tak w cenie do 500zł ?! Będzie coś sensownego ?

 

Oraz jak rozwiązać problem z internetem: nie zawsze jestem pod wifi. Czy są tablety z kartą sim ? Czy muszę kupować jakiś nowy numer ? Czy mogę zrobić jakiś duplikat swojej taryfy z telefonu gdzie mam 5 gb internetu za grosze ?! Jak to można rozwiązac ?

 

pozdrawiam :)



#2 nick

nick
  • Użytkownik
  • 2246 postów
  • Skądkrakow

Napisano 29 maj 2015 - 21:24

Jesli Ci wystarczy 7cali , to mam Samsung Galaxy Tab 2 i jest bardzo ok. Ma gniazdo karty SIM i gniazdo karty  pamięci. WiFi chodzi bardzo dobrze. Możesz używać swoja kartę SIM, a działa tez karta z darmowym internetem Aero 2. Dodatkowo świetnie się sprawdza jako nawigacja, bo odbiornik GPS ma doskonały. Nie jestem wielkim znawcą , ale jak dla mnie bardzo dobry. Dałem 600 za używany przez pół roku.  pozdr



#3 danek

danek
  • Użytkownik
  • 608 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 30 maj 2015 - 07:23

małe OT :D odnosnie kibelka :D a kartę tandem mozna sobie zrobic bez łaski oczywiscie za opłatą :D bo typowy duplikat to sie robi po utracie karty. A na "tabletkach" się nie znam i nie zamierzam się znać :D

 

11050746_954627804577421_781571456895351


  • beskidbike i Senninho lubią to

ROSE XEON CRS 5000 Campagnolo Chorus :D http://szosa.org/top...00/#entry261183

 

 


#4 GoscNiedzielny

GoscNiedzielny
  • Użytkownik
  • 563 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 maj 2015 - 07:55

Witam Was drodzy użytkownicy dwóch kółek :)

Mam takie ciut inne pytanie niż tu najczęściej zadawane.

Chcę sobie kupić tablet (najlepiej samsung). Chcę na nim głównie siedzieć w internetach, oglądać YT, pisać czasem jakies notatki. :)
Ale totalnie się nie znam, totalnie nie wiem jak to rozwiązac :)
Mam dość targania ze sobą wszędzie laptopa. Tablet jest mały, zgrabny i nawet na kibelku się da ;)


I teraz pytanie czy i jeśli tak to co polecacie ? Tak w cenie do 500zł ?! Będzie coś sensownego ?

Oraz jak rozwiązać problem z internetem: nie zawsze jestem pod wifi. Czy są tablety z kartą sim ? Czy muszę kupować jakiś nowy numer ? Czy mogę zrobić jakiś duplikat swojej taryfy z telefonu gdzie mam 5 gb internetu za grosze ?! Jak to można rozwiązac ?

pozdrawiam :)


A nie prościej wejść na jakieś branżowe forum, portal, rankingi i trochę po prostu poczytać i samemu określić/ustalić co Ci najbardziej odpowiada? ;-)

Nie potrzebujesz dodatkowego sima, bo wystarczy telefon który masz.
Włączysz w nim hotspot i w ten sposób udostępnisz po wifi tabletowi połączenie/transfer danych z telefonu w ramach oferty posiadanej na simie.

#5 Gosc_qrczakzul_*

Gosc_qrczakzul_*
  • Gość

Napisano 01 czerwiec 2015 - 08:03

Miałem galaxy tab 2 i prędkość działania doprowadzała mnie do szału, poszukaj jakiegoś smartphone. Obecnie mam xperię t3 i jest bardzo miło.

#6 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 01 czerwiec 2015 - 13:34

Pamiętaj, że robiąc hotspot ze swojego smartfona narażasz się na niesamowicie szybki ubytek baterii :P Ja sobie udostępniam internet w ten sposób bardzo często za pomocą samsung galaxy young i pełna bateria wystarcza mi na około 4h


Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#7 bajkerone

bajkerone
  • Użytkownik
  • 86 postów
  • SkądPolska

Napisano 02 czerwiec 2015 - 21:44

http://sklepxiaomi.p...tablety-xiaomi/

 

Ten zbiera bardzo dobre recenzje jako tańsza alternatywa topowych samsungów.

Sam się zastanawiam nad nim (wersja 64gb).



#8 lubelaczek

lubelaczek
  • Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 21:48

Myślałeś może nad tabletem z windowsem i procesorem atom ? Już od 400zł chodzą, ciekawi mnie jak to się sprawdza.



#9 play

play
  • Użytkownik
  • 361 postów
  • Skądpzn

Napisano 03 czerwiec 2015 - 14:59

Jak samsung do 500zł to bierz Tab 4, 7 cali czyli SM-T230





Dodaj odpowiedź