Skocz do zawartości


Zdjęcie

Buty SH, ból pięty


13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Matt.

Matt.
  • Użytkownik
  • 33 postów
  • SkądPolska

Napisano 06 grudzień 2009 - 19:56

Cze, moja prawa stopa jest krótsza od lewej o jakieś 7mm, jeżdżąc na trenażerze po jakimś czasie zaczyna mnie boleć w tym miejscu pięty, "gdzie zaczyna się największy palec", w tym miejscu jest wkręcony wkręt w bloku, mozna temu jakos zaradzic?

#2 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 grudzień 2009 - 20:18

Człowieku gdzie Ty masz pięty??


#3 radek_3131

radek_3131
  • Użytkownik
  • 453 postów
  • SkądPabianice

Napisano 06 grudzień 2009 - 20:22

Matt., może masz źle ustawione bloki (chodzi mi o wysunięcie lewo-prawo; góra-dół). Pokombinuj z ustawieniami i wybierz najwygodniejsze.

#4 Matt.

Matt.
  • Użytkownik
  • 33 postów
  • SkądPolska

Napisano 06 grudzień 2009 - 23:15

Matt., może masz źle ustawione bloki (chodzi mi o wysunięcie lewo-prawo; góra-dół). Pokombinuj z ustawieniami i wybierz najwygodniejsze.

A jest jakaś uniwersalna pozycja mocowania bloków?
//maciej, rzeczywiście, nie wiem co mi odwaliło z tymi piętami, niestety nie moge juz edytnąć tego posta, dzięki za upomnienie.

#5 radek_3131

radek_3131
  • Użytkownik
  • 453 postów
  • SkądPabianice

Napisano 06 grudzień 2009 - 23:32

Uniwersalnej chyba nie ma. Ja osobiście preferuje mieć bloki po wewnętrznej stronie buta i jeszcze wysunięte maksymalnie do czubka. Ale jak już wcześniej napisałem trzeba troszeczkę poustawiać i wybrać najwygodniejsze. Kwestia indywidualna.

I jeszcze może cię dlatego boleć stopa, bo masz za mocno zapięte buty. Ja tak miałem. Po leciutkim poluzowaniu rzepów przeszło. :-)

#6 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 grudzień 2009 - 17:55

Matt a czy czasem śruba za długa nie jest i nie włazi do środka buta?? Ja tak miałem ze swoimi butami i ta wewnętrzna śruba ugniatała mnie w stopę. Masakra była, nie szło nawet kilku metrów ujechać. Pomogło skrócenie śruby.


#7 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 07 grudzień 2009 - 19:40

Matt., nie wiem ile masz lat ,ale ja mialem podobny problem ale gdy biegałem..
poszedłem do ortopedy i powiedzial ,że wiekszosc młodziezy ma ten problem ,że w pięcie[pietach] są jakieś bruzdy ,czy cos tam, jakieś puste miejsca które muszą same się wypełnić [naprawić] ... i mial gosciu racje.. już mnie nie boli ;-)

co najwyzej możesz jeszcze za mocno dociskać rzepy ,klamry, sznurówki w butach ;-) to też boli.. cos o tym wiem :lol:

#8 Bizon77

Bizon77
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • SkądŻory

Napisano 08 grudzień 2009 - 11:41

Być może śruba wystaje jak pisze maciej1986 jeśli to nie to to zawsze można spróbować wymienić wkładkę w butach .

#9 Matt.

Matt.
  • Użytkownik
  • 33 postów
  • SkądPolska

Napisano 11 grudzień 2009 - 21:31

Śruba jest tak długa jak wszystkie inne, przesuwałem bloki nie pomogło, luzowałem rzepy, też nie pomogło. Macie jeszcze jakieś propozycje?

#10 radek_3131

radek_3131
  • Użytkownik
  • 453 postów
  • SkądPabianice

Napisano 11 grudzień 2009 - 21:41

A nie masz przypadkiem troszeczkę za małych butów :?:

#11 Matt.

Matt.
  • Użytkownik
  • 33 postów
  • SkądPolska

Napisano 12 grudzień 2009 - 20:28

A nie masz przypadkiem troszeczkę za małych butów :?:

Ahaha, ty czytałeś mój pierwszy post? :-> Jeden but jest za duży (ten gdzie mnie boli), ponieważ moja stopa jest mniejsza od drugiej o 7 mm.

#12 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 13 grudzień 2009 - 10:02

A nie masz przypadkiem troszeczkę za małych butów :?:

Ahaha, ty czytałeś mój pierwszy post? :-> Jeden but jest za duży (ten gdzie mnie boli), ponieważ moja stopa jest mniejsza od drugiej o 7 mm.


No to nie ma innej opcji jak zakup dwóch różnych rozmiarów butów i masz problem z głowy. :-P

#13 Matt.

Matt.
  • Użytkownik
  • 33 postów
  • SkądPolska

Napisano 13 grudzień 2009 - 12:41

A nie masz przypadkiem troszeczkę za małych butów :?:

Ahaha, ty czytałeś mój pierwszy post? :-> Jeden but jest za duży (ten gdzie mnie boli), ponieważ moja stopa jest mniejsza od drugiej o 7 mm.


No to nie ma innej opcji jak zakup dwóch różnych rozmiarów butów i masz problem z głowy. :-P

To był żart? :-?

#14 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 14 grudzień 2009 - 09:15

No powiedzmy, rada z przymrużeniem oka. Wiadomo, że dwóch różnych butów nie dostaniesz jeśli nie kupisz obu par, a chyba takie rozwiązanie dla Ciebie byłoby najlepsze.
Mam kumpla, który ma identyczny problem. Ciężko mu w ogóle znaleźć jakiekolwiek trepy.



Dodaj odpowiedź