Skocz do zawartości


Zdjęcie

Początek


24 odpowiedzi w tym temacie

#21 mdrag11

mdrag11
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 12:10

Co do spodenek to wybrałbym jednak coś z żelową wkładką. 



#22 lubelaczek

lubelaczek
  • Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 12:29

ja takie coś kupiłem ostatnio : http://www.decathlon...id_8327990.html

W tej cenie warto (bazuję na opinii innych forowiczów, bo nie miałem droższych spodenek)



#23 Noxi

Noxi
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 12:41

No w sumie jezeli sa lepsze, i duzo dobrych opini, to warto dolozyc te pare groszy. reszta myslicie spoko? kask chyba kupie na miejscu.



#24 Gosc_grzesiek32_*

Gosc_grzesiek32_*
  • Gość

Napisano 10 sierpień 2015 - 19:28

Mam wszystkie ciuchy  z deca z ubiegłorocznej serii 700 ,spodenki, krótkie długie,koszulki krótkie długie, rekawki, nogawki skarpetki, czapkę, rekawiczki no wszystko.Po prostu w tym roku jeżdze w ciuchach btwin i niestety na tym jednym  sezonie  zakończe przygode z tym sklepem.

Niestety nie są to ciuchy do intensywnej jazdy rowerem. Po ponad 9 tys km w tym roku jedynie koszulki nie były reklamowane. Powiem tak - jeśli decathlon to od pasa w góre ujdzie. Spodenki fakt maja dobrą wkładkę ale to ich jedyny plus, minusy pękają w nogawkach, przecierają się na tyłku i obszycie wokół wkładki puściło w dwóch miejscach,do tego kiepsko oddychają ale to przez ten żelowy insert. 

Fakt, przyznac trzeba ceny nie wygórowane, bardzo pozytywna polityka reklamacyjna, ale te ich opisy produktów po prostu mijają się z rzeczywistością 



#25 Noxi

Noxi
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 21:36

Dobra chyba po ptakach, tak sobie przypomnialem ze cos mam nie tak z kreuoslupem, dyskopatia chyba? Ale nie mam praktycznie bolu, czasami jakos zaklucie, nic wiecej, o dziwo jak dziwgalem ciezkie klematy nic mnie nigdy nie bolalo a mam to dawno... wiec chyba jak szybko chcialem zaczac tak skoncze. Nie wiem czy warto nawet w tym momencie cos probowac... ale dziekuje wszystkim za pomoc i zycze powodzenia :)





Dodaj odpowiedź