Skocz do zawartości


Szosowcy z Bielsko-Białej i okolic poszukiowani :D


152 odpowiedzi w tym temacie

#21 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 15 listopad 2010 - 19:29

Co tutaj tak cicho czyżby w Bielsku i okolicach nie było kolarzy? :-?

#22 Gosc_Zawisza_*

Gosc_Zawisza_*
  • Gość

Napisano 05 grudzień 2010 - 18:43

Pewnie ze są ale faktycznei cos jakso tacy inwidulani. teraz zreszta tez nie posmiasz na szosie ;p

#23 adhoc

adhoc
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • SkądElbląg

Napisano 02 czerwiec 2011 - 11:21

Propozycja na 7 lipca 2011

http://www.forumszos...opic.php?t=9809

Startujemy o 13:00 spod Sfery, tempo jazdy mocno umiarkowane ;)
Zapraszam wszystkich, zarówno na całość imprezy jak i chocby pierwszych kilka km :)


Mile widziane zgłoszenie uczestnictwa na:

http://www.facebook....189293487788859

Zapraszam serdecznie
arek

#24 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 02 czerwiec 2011 - 19:50

No nie wiem. W lipcu jest Pętla Beskidzka, dokładnie 9 i według informacji start jest właśnie 09.07.

#25 adhoc

adhoc
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • SkądElbląg

Napisano 03 czerwiec 2011 - 06:37

Tak, wiem. Jedziemy czesciowo po trasie Petli. Byl nawet pomysl zebysmy startowali z Istebnej, ale nam zalezy bardzo na starcie z Bielska-Białej. Informacje te kieruje wiec do tych ktorzy niekoniecznie startujac w Petli chcielby pokibicowac jej uczestnikom ;) No i oczywiscie do wszystkich , ktorzy po sobotnich zmaganiach odczuwac beda niedosyt - zapraszamy ich szczegolnie na drugi etap z Cieszyna do Świerklańca:
http://www.gpsies.co...hhftpjfxezkkjte

Mowiac prawde troche obawiam sie tego etapu, trase wyznaczylem z mapy, bez znajomosci drog po ktorych przyjdzie nam jechac. Mam nadzieje ze uda sie po niej przejechac szosowkami, no i ze nie wpakujemy sie gdzies gdzie niebezpiecznie.

Wskazowki, a najlepiej obecnosc lokalnego, szosowego przewodnika bylyby nieoceniona :)

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam
arek

#26 Gosc_xsnailx_*

Gosc_xsnailx_*
  • Gość

Napisano 03 czerwiec 2011 - 07:44

@adhoc, wg mnie lepiej bylo by jechac cieszyn -> zebrzydowice -> jastrzebie -> swierklany

#27 adhoc

adhoc
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • SkądElbląg

Napisano 03 czerwiec 2011 - 08:33

Dziekuje xsnailx. Zapomnialem wspomniec ze po drodze planujemy odwiedzic hospicja w Zorach i Chorzowie. No ale to zdaje sie nie komplikuje wskazanej przez Ciebie trasy. Czy zaznazcona przeze mnie 938 jest mocno zapchana? Ten etap pokonujemy w niedziele. Czy sa jeszcze jakies odcinki ktorych powinnismy unikac ze wzgledu na ruch drogowy ewentualnie nieciekawa nawierzchnie? Rozumiem ze wedlug wskazanej przez Ciebie trasy Jastrzebie mijamy z prawej strony np przez Bzie Dolne?

PS. Celem etapu jest Świerklaniec lezacy nad Chorzowem, nie Świerklany nad Jastrzebiem ;)

Pozdrawiam serdecznie
arek

#28 Gosc_xsnailx_*

Gosc_xsnailx_*
  • Gość

Napisano 03 czerwiec 2011 - 10:43

@adhoc, tak wiem jaki jest cel. po pracy (wieczorem) postaram sie wytyczyc trase, ale droga cieszyn pawlowice jest bez szalu - osobiscie zawsze jej unikam. Wg mnie przez jastrzebie bedzie bardziej optymalnie. zwlaszcza ze trafnie zauwazyles by minac jastrzebie przez bzie

#29 adhoc

adhoc
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • SkądElbląg

Napisano 03 czerwiec 2011 - 10:57

Dzikuje, na pewno przyda sie Twoja podpowiedz :)

#30 szopenhower

szopenhower
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • SkądKozy/Bielsko-Biała

Napisano 24 sierpień 2011 - 23:08

Cześć,
Troszkę odświeżę temat, może ma ktoś ochotę na jakąś przejażdżkę po szosach w okolicy bb w najbliższych dniach?

#31 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 25 sierpień 2011 - 07:09

W niedziele bardzo fajna traska z N Targu maratonik dookoła Tatr,polecam,można sie poprzeciągać trochę,lub pooglądać Tatry z drugiej strony

#32 jblih

jblih
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądBielsko Biała

Napisano 01 październik 2011 - 13:04

Cześć

Ma ktoś ochotę na wycieczkę/przejażdżkę w najbliższą niedzielę ? Okolice BB, Żywca, Szczyrku itp. ?

Pozdrawiam
Tomasz

#33 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 01 październik 2011 - 17:39

Cześć

Ma ktoś ochotę na wycieczkę/przejażdżkę w najbliższą niedzielę ? Okolice BB, Żywca, Szczyrku itp. ?


Napisz jakie tempo mniej więcej, ile km (też mniej więcej ;-) ) i jeszcze o której. Mogę zjechać w okolice Bielska i coś pokręcić

#34 jblih

jblih
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądBielsko Biała

Napisano 01 październik 2011 - 18:08

Cześć

Ma ktoś ochotę na wycieczkę/przejażdżkę w najbliższą niedzielę ? Okolice BB, Żywca, Szczyrku itp. ?


Napisz jakie tempo mniej więcej, ile km (też mniej więcej ;-) ) i jeszcze o której. Mogę zjechać w okolice Bielska i coś pokręcić


Tempo wycieczkowe ( "posobotnie" :) km - .. tak na 2 godz ? ogólnie po prostu przejechać się a wiadomo że w kilku przyjemniej. Start myślałem tak do południa 10-11 aby pojeździć i wrócić na obiad :) jak masz jakieś propozycje to jestem otwarty. Ja jestem z Rybarzowic dokładnie.

#35 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 01 październik 2011 - 18:13

Możemy zrobić pętelkę przez Salmopol, Kubalonkę i Koniaków, ale to jednak trochę ponad 2h

#36 emer

emer
  • Użytkownik
  • 582 postów
  • SkądGalicja

Napisano 01 październik 2011 - 18:14

2h .... troszkę krótkawo na umawianie sie ;-)

#37 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 01 październik 2011 - 18:17

2h .... troszkę krótkawo na umawianie sie ;-)


Można dłużej, ja jestem otwarty na propozycje...

#38 jblih

jblih
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądBielsko Biała

Napisano 01 październik 2011 - 18:19

Możemy zrobić pętelkę przez Salmopol, Kubalonkę i Koniaków, ale to jednak trochę ponad 2h


przemonr1 ile to km wychodzi ? Dziś mam urodzimy córki młodszej, żebym nie został gdzieś na podjeździe :-(

#39 emer

emer
  • Użytkownik
  • 582 postów
  • SkądGalicja

Napisano 01 październik 2011 - 18:22

córki młodszej ? no to soki, pepsi ... ;-)
tylko Kobiernice>Salmopol>Kobiernice to 3h do 3:30h ;-)

#40 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 01 październik 2011 - 18:31

Ja dziś w ramach kibicowania wariatom na Żarze spożyłem 6 czy 7 napojów energetycznych, ale myślę że dam rade ;-) Z Rybarzowic do Rybarzowic wyjdzie z 80km. Ja mam po drodze z Kobiernic tak że mogę się stawić. Emer - też reflektujesz? Ja się mogę tempem dostosować, chyba że będzie ponad 30km/h



Dodaj odpowiedź