Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bianchi 9-2-8


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 kuyash

kuyash
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 04 październik 2015 - 17:11

Cześć, poniżej moja szosa, narazie 1tys km za mną od sierpnia tego roku, jeździ się super :)

 

Załączone miniatury

  • DSC_1044_1.jpg
  • DSC_1042_1.jpg


#2 guralek

guralek
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 04 październik 2015 - 17:32

Ładny skąd jesteś bo ostatnio widziałem taki u mnie w sklepie

#3 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 04 październik 2015 - 17:59

Fajne są te ramy Bianchi. Myślę, że powinieneś przemyśleć usunięcie choćby cześci podkładek spod kierownicy. Wygoda jest najważniejsza, ale przy tej wysokiej główce, jak wywalisz dwie z trzech, wygoda nie ucierpi, bo tak to z rasowego ścigacza się robi koza w rajtuzach.



#4 KSiedlaczek

KSiedlaczek
  • Użytkownik
  • 252 postów
  • SkądWrocław

Napisano 04 październik 2015 - 18:28

to prawda co mówi Kugel, ja swoją biankę "obciąłem" i od razu zaczęła lepiej wyglądać :) no i pozycja się zmienia na +



#5 przmor

przmor
  • Użytkownik
  • 500 postów

Napisano 04 październik 2015 - 18:47

A gdybys ukucnal i zrobil jeszcze raz zdjecie na tle sciany to byloby super. Perspektywa zabia to sie w fotpgrafii nazywa.

#6 kuyash

kuyash
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 04 październik 2015 - 18:53

Fajne są te ramy Bianchi. Myślę, że powinieneś przemyśleć usunięcie choćby cześci podkładek spod kierownicy. Wygoda jest najważniejsza, ale przy tej wysokiej główce, jak wywalisz dwie z trzech, wygoda nie ucierpi, bo tak to z rasowego ścigacza się robi koza w rajtuzach.

 

Też nad tym myślałem, ale bałem się nieco o nadgarstki, bo czasem mnie bolą bo dłuższej jeździe

 

 

Ładny skąd jesteś bo ostatnio widziałem taki u mnie w sklepie

Wrocław

 

A gdybys ukucnal i zrobil jeszcze raz zdjecie na tle sciany to byloby super. Perspektywa zabia to sie w fotpgrafii nazywa.

proszę bardzo, dodaję załącznik

Załączone miniatury

  • DSC_1043_1.jpg


#7 przmor

przmor
  • Użytkownik
  • 500 postów

Napisano 04 październik 2015 - 19:20

Dzieki, tak lepiej wyglada. Ladna maszynka.

#8 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 04 październik 2015 - 21:00

kuyash nadgarstki ważna rzecz, ale delikatne przesunięcie ( 2-3 mm ) siodełka ku przodowi połączone z podobnym obniżeniem sztycy czyni cuda