Skocz do zawartości


Zdjęcie

Superkompensacja


26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Damian Chlanda

Damian Chlanda
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądChicago, Rzeszow

Napisano 23 listopad 2015 - 21:52

Mozna tez ustalic progi i bardziej sprecyzowac treningi 



#22 dywyn

dywyn
  • Użytkownik
  • 703 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 20:00

Autorze tematu proszę podziel się z nami jak wyszło z założonymi celami treningowymi.



#23 Jacek Anioł

Jacek Anioł
  • Użytkownik
  • 186 postów
  • SkądKatowice, Międzylesie

Napisano 13 styczeń 2016 - 09:50

Cześć, tak wyszło, że krótko po założeniu zapaliłem ścięgno Achillesa (trenażer ostro + wypad na Skrzyczne w szybkim tempie, gdzie bardziej ten drugi czynnik) i do dzisiaj jak trenuję na trenażerze to tylko max 140W w zwykłych butach i pedałami pod śródstopiem.



#24 Damian Chlanda

Damian Chlanda
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądChicago, Rzeszow

Napisano 13 styczeń 2016 - 16:06

Cześć, tak wyszło, że krótko po założeniu zapaliłem ścięgno Achillesa (trenażer ostro + wypad na Skrzyczne w szybkim tempie, gdzie bardziej ten drugi czynnik) i do dzisiaj jak trenuję na trenażerze to tylko max 140W w zwykłych butach i pedałami pod śródstopiem.

 

Dobrze zaczynac powoli tym bardziej ze jest srodek zimi, jak jest mozliwosc to polecam buty SPD. Jak bys potrzebowal wskazowek co do treningu to pisz !



#25 Jacek Anioł

Jacek Anioł
  • Użytkownik
  • 186 postów
  • SkądKatowice, Międzylesie

Napisano 13 styczeń 2016 - 16:43

Mam buty SPD, ale jeszcze bardziej pedałuję 'piętami', jak Achillesy pozwolą to będą buty SPD.



#26 shmoo

shmoo
  • Użytkownik
  • 1730 postów
  • SkądBrzeg, Wrocław, Bytom

Napisano 13 styczeń 2016 - 18:02

Dobrze zaczynac powoli tym bardziej ze jest srodek zimi, jak jest mozliwosc to polecam buty SPD. Jak bys potrzebowal wskazowek co do treningu to pisz !


Pomagasz charytatywnie czy odpłatnie?

logo1pp-64x64.pngmedium.jpgbadge_new.png


#27 Damian Chlanda

Damian Chlanda
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądChicago, Rzeszow

Napisano 13 styczeń 2016 - 18:59

Pomagasz charytatywnie czy odpłatnie?

Jesli ktos potrzebuje wskazowek do treningu to oczywiscie charetatywnie, jesli ktos chce konkretny plan treningowy to zajmuje sie tym profesjonalnie za co biore pieniadze.





Dodaj odpowiedź