Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rezygnuję Z Fukcji Moderatora Oraz Ograniczam Czas Spędzany Na Forum


9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 08 listopad 2015 - 13:34

Witam administratorów, moderatorów i użytkowników.

Po paru latach moderowania rezygnuję z tej funkcji i jednocześnie ograniczam swój czas spędzany na tym forum.

 

Przez ten długi czas uczęszczałem na tym forum. Byłem świadkiem wielu zmian, wzlotów i upadków.

Poznałem sporo fajnych ludzi i w miarę możliwości pomagałem jak mogłem.

Z biegiem czasu zmieniają się priorytety życiowe i nadchodzi moment, w którym należy coś zmienić.

Na forum znajduje się sporo bardzo aktywnych użytkowników, którzy przesiadują tutaj sporo swojego czasu.

 

Co krok zapewniali, że byliby lepszymi moderatorami niż ja. Jedni zdążyli mnie polubić, szanować i doceniać. Są też tacy, którzy mnie nie lubią za zbyt rygorystyczne podejście do regulaminu w stosunku co do poniektórych lub za zamykanie durnych tematów (celem było uspokojenie publiki).

Poczułem, że nie jestem już tak aktywny jak kiedyś. Większość szybciej i lepiej pomaga innym, bądź wypisuje mnóstwo postów w kompletnym bełkocie. Nie mam zamiaru już dłużej sprzątać po Waszych "bitwach".

 

Ustępuję miejsca dla młodszych, aktywniejszych i ambitniejszych.

Wykażcie się zrównoważeniem, wyrozumiałością i poświęceniem.

 

Szczególnych pozdrowień nie będzie. Pozdrawiam Wszystkich tych, którzy pozdrowienia te przyjmą ;)

Trzymajcie się!



#2 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 08 listopad 2015 - 13:45

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym :P Dzięki Bury za ogarnianie spraw!

Ja napiszę to po raz n-ty, chętnie zajmę się sprzątaniem na forum.


Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#3 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8554 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 08 listopad 2015 - 17:40

Wiele razy się nie zgadzaliśmy, ale mimo wszystko dziękuję za poświęcony czas oraz dobrą wolę, bo jestem pewny, że nią się kierowałeś.

Wszystkiego dobrego!
  • Malik lubi to

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#4 piotrkol

piotrkol
  • Użytkownik
  • 1989 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 08 listopad 2015 - 17:52

Moderowanie forum to ciężka sprawa, sam coś o tym wiem. Tym bardziej dzięki za poświęcony czas i wykonaną pracę!



53608702113_1697d8a0bf_o.png 53650540372_5d02396ecc_o.png 41936344895_5d8a499da7_o.png 50927423167_21cc9455fd_o.png 51000815092_a2fafceb67_o.png 49380949278_d7c6896025_o.png


#5 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 08 listopad 2015 - 18:28

Wg mnie wręcz odwrotnie a to forum jest bardzo małe.

Przyda się ktoś kto da się zauważyć w tej roli, bo z tym kiepsko.



#6 FOBOS

FOBOS
  • Użytkownik
  • 392 postów
  • SkądReykjavík

Napisano 08 listopad 2015 - 19:44

____,,Nie na ludzi nie zastąpionych,, ale z drugiej strony ,,człowiek człowiekowi nie równy,, -_- Rodzi się pytanie, czy uda się utrzymać dotychczasowy poziom :unsure:, który wypracowałeś. Może być tak, że będzie ,,welcome back,, Zresztą tępiej się witać jak żegnać.



#7 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 09 listopad 2015 - 00:02

Gładkich asfaltów.

 

 

 

Zgłaszam się na moda.


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#8 Gosc_krystianzach_*

Gosc_krystianzach_*
  • Gość

Napisano 09 listopad 2015 - 22:37

Tomek co się stało? Pisz Pw

#9 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 10 listopad 2015 - 23:53

No witam. Jestem waszym nowym szeryfem. 


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#10 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 11 listopad 2015 - 00:58

@ krystianzach nic się nie stało. 

 

@ WSZYSCY: Tak jak wcześniej napisałem, poczułem się "stary" i niezbyt aktywny.

Według mnie moderator powinien charakteryzować się "niewidzialnością" i błyskotliwą reakcją.

Niewidzialność rozumiem poprzez niewtrącanie się w tok tematów. Natomiast, jeśli te odchodzą od wątku, wtedy trzeba interweniować w jak najszybszy i skuteczny sposób.

 

Może dla niektórych godzina bądź 2 dziennie spędzone przy komputerze to norma. Dla mnie to strata czasu, które TRZEBA poświęcić na pożyteczniejsze sprawy. Jakie? To już każdy powinien sam wiedzieć.





Dodaj odpowiedź