Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konkurs Foto - Potrzebne Glosy


33 odpowiedzi w tym temacie

#21 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 30 listopad 2015 - 09:47

 

Gdzieś czytałem, że jak kobieta dużo jeździ na rowerze to rozwijają się jej mięśnie niekoniecznie atrakcyjne dla płci przeciwnej...

Jak się traci czas na czytanie to nie ma czasu, żeby sobie popatrzeć na fajne kobitki na rowerach :D


  • piotrkol lubi to

"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#22 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 1086 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 30 listopad 2015 - 10:21

Poszło.

300 głosów straty niestety.


Trzepak 

"MAMIL"


#23 przmor

przmor
  • Użytkownik
  • 500 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 12:52

Dzieki za wszystkie glosy. Niestety trafilismy na zawodowca do tego podejrzewanego o doping. Wyniki konkursu 15 grudnia. Napisze w tym temacie o finale konkursu. Na ta chwile roweru nie wygralismy ale biorac pod uwage ile osob wzielo w glosowaniu serce rosnie. Jeszcze raz dzieki !

#24 Gosc_gocu_*

Gosc_gocu_*
  • Gość

Napisano 30 listopad 2015 - 13:05

Dobra dupa z twarzy

 

Mam nadzieję że jej facet cię znajdzie i nauczy kultury.



#25 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 30 listopad 2015 - 13:11

Mam nadzieję że jej facet cię znajdzie i nauczy kultury.

To ja mam nadzieję, że kiedyś wybiorą takiego moda na tym forum, który Cie zbanuje :) 

pozdro 


  • Vegeta lubi to
Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#26 Ultek

Ultek
  • Użytkownik
  • 1695 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 13:17

to cholernie niesprawiedliwe, że u mnie w okolicy nie ma żadnej dziewczyny, która jeździ na rowerze.

 

Piotrkol, widok, za jakim tęsknisz, nie sprzyja osiągom. W głowie kłębią się dygresje, myśli błądzą, zmysły szaleją, organizm się rozstraja, hormony buzują, testosteron wrze, sylwetka traci opływowość, zaburza się przepływ powietrza wokół kolarza… Imperatyw walczy z pokusą, mieszają się priorytety – czyste szaleństwo! :D
 


  • piotrkol lubi to

#27 Gosc_gocu_*

Gosc_gocu_*
  • Gość

Napisano 30 listopad 2015 - 13:18

Osłabiają mnie tacy prostacy - żadnej refleksji, żadnego "OK, przepraszam, przesadziłem".

 

Wiem, wydaje ci się że byłeś super dowcipny - zatem informuję cię że się myliłeś.



#28 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 30 listopad 2015 - 14:12

Osłabiają mnie tacy prostacy - żadnej refleksji, żadnego "OK, przepraszam, przesadziłem".

 

Wiem, wydaje ci się że byłeś super dowcipny - zatem informuję cię że się myliłeś.

Ci, Cię. Jeśli chcesz poprawiać innych to zacznij od siebie


Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#29 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 1086 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 30 listopad 2015 - 14:35

Zasadniczo to użycie małej lub dużej litery w zwrotach "cię", "ci", "ty" itp., zależy od tego, czy autor chce wyrazić szacunek do adresata. Użycie małej nie jest błędem.

 

Za to w pogoni za pisaniem tych słów z dużej litery widywałem jak niektórzy słodzili sobie samym pisząc "Ja" w środku zdania ;)


  • kubens lubi to

Trzepak 

"MAMIL"


#30 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 30 listopad 2015 - 14:45

to nie czas i miejsce na tego typu dywagacje. Lecz jeśli ktoś uczy mnie kultury to przydałoby się, żeby też takową epatował :P


Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#31 roweras88

roweras88
  • Użytkownik
  • 725 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 15:20

Piotrkol, widok, za jakim tęsknisz, nie sprzyja osiągom. W głowie kłębią się dygresje, myśli błądzą, zmysły szaleją, organizm się rozstraja, hormony buzują, testosteron wrze, sylwetka traci opływowość, zaburza się przepływ powietrza wokół kolarza… Imperatyw walczy z pokusą, mieszają się priorytety – czyste szaleństwo! :D

"W głowie.."? Bez przesady. Jedziesz na kole i głowa odpoczywa... Za to główka pracuje ;)

#32 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 30 listopad 2015 - 20:07

Piotrkol, widok, za jakim tęsknisz, nie sprzyja osiągom. W głowie kłębią się dygresje, myśli błądzą, zmysły szaleją, organizm się rozstraja, hormony buzują, testosteron wrze, sylwetka traci opływowość, zaburza się przepływ powietrza wokół kolarza… Imperatyw walczy z pokusą, mieszają się priorytety – czyste szaleństwo! :D
 

Ultek, śmiem twierdzić, ze to wszystko działa pozytywnie - motywacja, te sprawy :) A testosteron? Niektórzy sobie go dają w żyłę, żeby wrzał :D


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#33 roweras88

roweras88
  • Użytkownik
  • 725 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 20:48

Wracając do konkursu to z tego co widzę koleżanka zajęła drugie miejsce...Na pocieszenie można powiedzieć,że już ma dobry rower w przeciwieństwie do tego wygranego ;)

#34 Ultek

Ultek
  • Użytkownik
  • 1695 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 11:33

to wszystko działa pozytywnie

 

 

No, nie bardzo. Jak tak miałem, to się wywaliłem :D

 


  • Greek lubi to



Dodaj odpowiedź