Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obrażliwa Opinia O Użytkownikach Forum

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ultek

Ultek
  • Użytkownik
  • 1695 postów

Napisano 23 grudzień 2015 - 09:20

W temacie „Nasze zakupy”, post nr 2223, kolega BraWo zacytował wypowiedź osobnika Gocu, z innego portalu, dla biegaczy. Może nasz kolega o identycznym niku, odniósłby się do tego, czy jest to przypadkowa zbieżność nazw użytkownika, czy to jego własna opinia o osobach z naszego Forum?

Przytoczone zdanie to przejaw wyjątkowego chamstwa, z którym należałoby coś zrobić.

#2 puchaty

puchaty
  • Użytkownik
  • 530 postów
  • SkądGdynia

Napisano 23 grudzień 2015 - 09:34

E tam, opinia o innych świadczy jedynie o tym, który ją tworzy. Ja w każdym razie w najmniejszy sposób nie czuję się dotknięty. Może nawet ma, co do mojej osoby, rację :)

#3 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 2331 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 grudzień 2015 - 10:05

Życie jest zbyt krótkie by przejmować się głupimi czynami innych.

Życzę Gocu by się trochę ogarnął to zaraz poziom forum pójdzie w górę.

Wesołych Świąt :)

• puchaty i Szolantic lubią to

7602ede9d85aa0ebmed.png

Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

"Oni [w Sky] nazywają  to marginal gains, wszystko co jest dozwolone w granicach zasad, jest możliwe. TUE mieszczą się w tych zasadach. Jeśli w dalszym ciągu z jednej strony będzie się mówić o etyce w kolarstwie, a z drugiej strony tak postępować, to jest to działanie obłudne." Pat McQuaid

#4 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 721 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 23 grudzień 2015 - 10:08

de788a3a4802843afaf5ed82903b1305.gif
  • puchaty lubi to

#5 Grzesiekkry

Grzesiekkry
  • Użytkownik
  • 196 postów
  • SkądSułkowice/Chynów

Napisano 23 grudzień 2015 - 12:43

Poczytałem, faktycznie ciekawe. Nie szukałbym tu antagonizmów między szosowcami a biegaczami. To raczej typowa "słoma z butów" bardzo prostego człowieczka.  Żal... Zacytuję wieszcza z pewnego, niezbyt szczytnego dzieła (zastosowałem małą cenzurę ):

..... też stworzenie boże, 
Że inaczej żyć nie może 
I że czasem w jajo utnie - 
Nie gubże jej tak okrutnie!

Dajmy szansę :)

#6 rowerowyninja

rowerowyninja
  • Użytkownik
  • 523 postów
  • Skądpodlaskie

Napisano 23 grudzień 2015 - 13:08

Toście się obudzili, przecież to samo trollował tutaj.

Pozdrawiam

#7 tobo

tobo
  • Użytkownik
  • 1589 postów
  • SkądWałbrzych

Napisano 23 grudzień 2015 - 15:01

W temacie „Nasze zakupy”, post nr 2223, kolega BraWo zacytował wypowiedź osobnika Gocu, z innego portalu, dla biegaczy. Może nasz kolega o identycznym niku, odniósłby się do tego, czy jest to przypadkowa zbieżność nazw użytkownika, czy to jego własna opinia o osobach z naszego Forum?

Przytoczone zdanie to przejaw wyjątkowego chamstwa, z którym należałoby coś zrobić.

Poczules sie dotkniety? Bo dopoki mnie ktos nie wymienia wskazujac dokladnie na moja osobe to kompletnie mam w zyci takie pierdy.

#8 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 1907 postów
  • SkądKraków

Napisano 23 grudzień 2015 - 16:44

Akurat gocu już jako bans pokazywał tu swoje prawdziwe oblicze i myślę, że zarówno te wybryki jak i multikonto są podstawą do:

należałoby coś zrobić.

Nie będę tutaj wprost podawał tożsamości Pana Narcyza, jednak jeżeli ktoś jest tym zainteresowany, wystarczy kliknąć tutaj: http://www.beskidmal.../topic887.html ... i zerknąć na wrzucone tam linki. Internet nie jest anonimowy ;)

"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

Ragazza Ravennesa

#9 Gosc_gocu_*

Gosc_gocu_*
  • Gość

Napisano 23 grudzień 2015 - 17:46

Pobudkaaa - przecież na tym forum  pisałem wielokrotnie to samo.

A znasz takie przysłowie "uderz w stół a nożyce się odezwą"? :))

Przyznaję, trochę dumny jestem - chyba pierwszy raz trafiłem do czyjejś stopki :)

"Należałoby coś zrobić"? Coś ostatnio często słychać ten tekst w mediach... ale to raczej u polityków rządzącej partii. Nic tylko czekać aż ktoś w nocy w drzwi załomocze...

Ale błagam, nie blokujcie mi konta - tak bardzo chce należeć do Kolarskiej Elity! :)

Dobre i to że kilku rozsądnych jednak się znalazło...

Mała uwaga - tak, kiedyś byłem "bansem", ale nie ma mowy o "multikoncie" - po prostu od pewnego czasu ni z tego ni z owego straciłem możliwość pisania z tamtego konta - podejrzewałem zablokowanie, ale na cywilizowanych forach dostaje się o tym jakąś informację od admina/moderatora.

BTW - pisanie o mnie "Pan Narcyz" to przedszkolna reakcja na zarzut "jesteś głupi" ripostą "to ty jesteś głupi!" :)

• Holden Caulfield lubi to

#10 Ultek

Ultek
  • Użytkownik
  • 1695 postów

Napisano 23 grudzień 2015 - 19:10

Jeśli jesteś bans, to wiele wyjaśnia. Natknąłem się na kilka twoich, wyjątkowo błyskotliwych uwag i spostrzeżeń na forum i to wystarczyło, by wyrobić sobie zdanie o tobie. Nawet żałuje teraz, że zacząłem temat. Twoje pretensje o poziom intelektualny użytkowników portalu, to jakiś żart i dalsze drążenie sprawy nie ma sensu.

#11 shmoo

shmoo
  • Użytkownik
  • 693 postów
  • SkądBrzeg, Wrocław, Bytom

Napisano 23 grudzień 2015 - 21:23

Panowie, szkoda życia na takie problemy. Nie wy macie problem, no chyba że w to wdepniecie.

#12 astronom

astronom
  • Użytkownik
  • 893 postów
  • SkądBurzyn

Napisano 29 grudzień 2015 - 12:48

Ludzie, dajcie spokój. Każdy popełnia błędy i ma prawo do zapomnienia. Ludzie się zmieniają. Amen.

www.youtube.com/user/AstronomzBurzyna

Dodaj odpowiedź