Skocz do zawartości


Zdjęcie

Handbike Dla Szymona - Potrzebne Wasze Wsparcie.

handbike wsparcie akcja prośba 1 procent

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 szokpl

szokpl
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 14 styczeń 2016 - 16:13

Witam. Nazywam się Szymon. Za pośrednictwem Fundacji Avalon, której jestem podopiecznym, prowadzę zbiórkę środków na zakup roweru o napędzie ręcznym tzw. handbika. Koszt takiego roweru jest olbrzymi, wynosi około 18tys. złotych. Szukam wspaniałych ludzi dobrej woli, których zainteresuje swoją akcją i którzy pomogą mi zebrać wymaganą kwotę.

 

Kilka słów o mnie: w wieku dwóch lat przeszedłem skomplikowaną operację przepukliny rdzenia kręgowego. Dzięki intensywnej i długotrwałej rehabilitacji udawało mi się przez długi czas prowadzić normalne i aktywne życie. Niestety kilka lat temu choroba przypomniała o sobie. Moje nogi słabły, aż całkiem odmówiły posłuszeństwa. Obecnie poruszam się na wózku.

 

Zakup handbika jest moją szansą na utrzymanie aktywności fizycznej i realizacji rowerowej pasji. Przez trzy tygodnie testowałem wypożyczonego handbika. Pokonałem na nim ponad 200km i przekonałem się, że jest to sport idealny dla mnie.

 

Jeśli chciałbyś mnie wesprzeć finansowo lub w inny sposób to zapraszam na stronę fundacji: Łuczka Szymon - Subkonta • fundacja dla niepełnosprawnych • pomoc dzieciom

Prowadzę również osobistą stronę na którą zapraszam: main - Handbike dla SzymonaHandbike dla Szymona

 

Moim wielki marzeniem jest organizacja wyprawy "hanbikowej" do Santiago De Compostela, którą mógłbym połączyć ze zbiórką środków na jakiś szczytny cel. Wierze, że uda mi się zrealizować to marzenie w ciągu najbliższych 5 lat.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na szosie wink.png

 

logo-big.png


  • System lubi to

1% podatku - mały procent, wielkie wsparcie! Sprawdź.




Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: handbike, wsparcie, akcja, prośba, 1 procent