Skocz do zawartości

Zdjęcie

<Sprzedany> Cannondale Caadx Sora 2016 Disc - Nowy

cannondale caadx sora

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pesti

pesti
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 23 styczeń 2016 - 21:01

Mam na sprzedaż rower przełajowy Cannondale CAADX Sora Disc 2016 (rama 54cm).

Funkiel nówka, nieśmigana, świeżo dostarczona z brytyjskiego sklepu Wheelies w ramach ubezpieczenia, po tym jak wjechał we mnie niesforny kierowca (niestety stracił zniżki). Jako że postanowiłem nieco dołożyć i zakupić sobie trochę innego caadxa, tego potrzebuję spieniężyć. Rower jest w stanie fabrycznym (żadny tam powystawowiec ze sklepu), wyjęty z pudełka na szybką fotosesję, po czym schowany tam czym prędzej, aby się przypadkiem nie zarysował. W zestawie oczywiście znajdują się wszystkie papiery oraz gwarancja z numerem seryjnym.

Sam rower to super przełaj z hamulcami tarczowymi o wadze około 10.5 kg. Ramy CAADX są raczej duże, rozmiar 54cm będzie idealny dla kogoś o wzroście około 180cm (sam mam tyle, przesiadam się przy okazji z 56cm na mniejszą - mój poprzedni CAADX, ten trafiony-zatopiony, był o rozmiar za duży).

Dostawa kurierem (z ubezpieczeniem) z UK do dowolnej miejscowości w Polsce wliczona w cenę (płatność normalnie w złotówkach, chyba, że ktoś woli inaczej). Z przyczyn oczywistych zwrot nie wchodzi w grę. Więcej dokładnych zdjęć na życzenie. Sposób bezpiecznej płatności do omówienia.

Moje dane kontaktowe:

[email protected]<script data-cfhash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script>

+447853207469

Cena: 4000 PLN

Załączone pliki

#2 pesti

pesti
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 23:42

Kilka fotek:

IMG_1843.JPG

#3 pesti

pesti
  • Użytkownik
  • 31 postów

IMG_1844.JPG

#4 pesti

pesti
  • Użytkownik
  • 31 postów

IMG_1842.JPG

#5 pesti

pesti
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 10 luty 2016 - 23:40

Z uwagi na zmianę kursu GBP/PLN, mogę sprzedać w tym momencie nawet za 3750PLN.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cannondale, caadx, sora