Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy Opłaca Się Kupic


16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maciusz89

Maciusz89
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 31 styczeń 2016 - 12:35

Dane techniczne:

materiał- ALUMINIUM
rozmiar- 62 cm-24 cali (WYSOKOŚĆ) OD POCZĄTKU RURKI POD SIODŁOWEJ DO ŚRODKA WKŁADU SUPORTU
rozmiar górny- 58 cm OD ŚRODKA RURY STEROWEJ DO ŚRODKA RURKI POD SIODŁOWEJ
koła- 28 cali aluminiowe Mavic Axiums Race
przerzutki tył- Shimano 105
przerzutka przód- Shimano 105
ergopower- Shimano 105 3x10
hamulce- szczękowe Shimano 105
korba- karbonowa Shimano 105 -175mm
piasty- Mavic Axium Race
widełki- karbonowe Batavus
kierownica- ITM
sztyca- alu
mostek- Uno 100mm
siodełko- Selle Italia
waga- 9,6 kg
Jak wyżej opłaca się kupować takie parametry roweru za 1800zl

#2 Lukeskywalker

Lukeskywalker
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 31 styczeń 2016 - 13:34

Rozmiary to raczej indywidualna sprawa, jednakże  takie nazwy jak "Aximus" to w swoim repertuarze mavic nie nie ma, ma koła aksium pytanie czy błąd autor czy też podróbka, kolejną kwestią to ta karbonowa korba, nie jestem wysokiej klasy specjalistą, ale z tego co się orientuje to shimano nie ma w ofercie karbonowych korb, a już tym bardziej w grupie 105 . Może zapodaj linka albo fotki to będzie bliżej coś wiadomo, bo może się zdarzyć, że jakiś handlarz autami dostał w bonusie "bajka" i nie bardzo się orientuje co ma za sprzęt.



#3 Paput

Paput
  • Użytkownik
  • 594 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 31 styczeń 2016 - 18:26

Rozmiary to raczej indywidualna sprawa, jednakże  takie nazwy jak "Aximus" to w swoim repertuarze mavic nie nie ma, ma koła aksium pytanie czy błąd autor czy też podróbka, kolejną kwestią to ta karbonowa korba, nie jestem wysokiej klasy specjalistą, ale z tego co się orientuje to shimano nie ma w ofercie karbonowych korb, a już tym bardziej w grupie 105 . Może zapodaj linka albo fotki to będzie bliżej coś wiadomo, bo może się zdarzyć, że jakiś handlarz autami dostał w bonusie "bajka" i nie bardzo się orientuje co ma za sprzęt.

Ale tam jest napisane axium,a nie aximus. No ale aksium to przypomina tylko fonetycznie :-). 

A korba,to może komuś chodzi o compaktową,a nie karbonową.

Tak, czy inaczej, przydałby się link i dobre fotki. Nawet najlepszy rower na super osprzęcie może być zajechany i nadawać się tylko do remontu. 



#4 Maciusz89

Maciusz89
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 01 luty 2016 - 09:54

http://allegro.pl/ro...5940614176.html

 

Został wystawiony  tylko czy się opłaca? 

Proszę o odpowiedź 



#5 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 01 luty 2016 - 11:38

Za taką cenę, wg. mnie tak.


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#6 Lukeskywalker

Lukeskywalker
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 01 luty 2016 - 12:23

Jeśli już załapałeś bakcyla na szosę i jest to Twoja pierwsza, to pod koniec sezonu będziesz już czuł niedosyt na nim :) Kolorystyka to już zupełnie inna sprawa ale to już kwestia gustu. Ponadto z uwagi na dość dużą nie znajomość w sprzęcie można śmiało zbić do 1,5 K Podając że to żadna karbonowa korba, opona pęka (widać na jednym ze zdjęć) i się dogadać po za allegro on nie płaci prowizji a Ty bierzesz za pobraniem.  



#7 Stasko

Stasko
  • Użytkownik
  • 497 postów

Napisano 01 luty 2016 - 13:21

Typowa mentalność niestety. Wystawić ale za to nie zapłacić. Małe oszustwo nie sprawia że nie jest to oszustwo....


  • Vegeta lubi to

#8 OpaQ

OpaQ
  • Użytkownik
  • 185 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 01 luty 2016 - 13:40

Ja bym się zastanowił.

Przerzutka tył dostała od upadku, prawa klamka ma wyrwane mięcho, czyli też zdrowo dostała, na lewej też rysy.

 

Tylna opona jakaś spękana. Swoją drogą, pierwszy raz widzę, że napisy na oponie są odwrotnie do ruchu koła. Dziwnie to wygląda. Ciekawostka.

 

Zobacz ile ma negatywów sprzedający.



#9 Lukeskywalker

Lukeskywalker
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 01 luty 2016 - 14:43

 

Typowa mentalność niestety. Wystawić ale za to nie zapłacić. Małe oszustwo nie sprawia że nie jest to oszustwo....

Plizzz..... Więc kiedy wystawiasz na allegro kup teraz jakiś dajmy na to rower, a wiadomo, że poczta pantoflowa działa i przyjeżdża do Ciebie klient nie sprzedajesz mu bo jest na allegro i trzeba zakończyć z nimi umowę ? Więc jaka jest różnica w takim zamiarze a formą po za allegro? Kupujący kiedy postanawia coś kupować po za alle bierze na słowo honoru sprzedającego. Bo nimby przez allegro bezpieczniej, ale jak już ktoś pokosztował wałka przez allegro to wie, że oni swoje a i tak procedura jest identyczna jak po za allegro.
PS. Kupujcie za pobraniem, sprawdzajcie jak najszybciej, w razie czego biegusiem na komiesariat zawiadomienie i funkcjusze są wstanie wstrzymać przelew do sprzedającego kiedy stwierdzono "oszustwo", przynajmniej działa to przy pośrednictwie poczty.
PS2 komuś udało się odzyskać z alle jakieś pieniądze z tego ich ubezpieczenia?

 

 

Typowa mentalność niestety. Wystawić ale za to nie zapłacić. Małe oszustwo nie sprawia że nie jest to oszustwo....

byłbym zapomniał, za wystawienie allegro od razu nalicza opłaty, także po mimo wycofania przedmioty za wystawienie się płaci. Więc nie wiem kiedy oszukuje...



#10 Maciusz89

Maciusz89
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 01 luty 2016 - 15:30

Wiec biorąc wszystko pod uwagę czy opłaca się go kupić jako pierwsza szose dodając ze będę kupować osobiście a nie wysylkowo?

#11 Lukeskywalker

Lukeskywalker
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 01 luty 2016 - 16:28

Ja osobiście za to cenę nie kupiłbym może za  999 rozważyłbym ale tylko żeby go dalej pchnąć, w tym budżecie i rozumiem że pod wzrost znalazłem ciekawsze pozycje :

http://allegro.pl/bu...5937840074.html

http://allegro.pl/fo...5953170645.html

http://allegro.pl/st...5947975467.html



#12 OpaQ

OpaQ
  • Użytkownik
  • 185 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 01 luty 2016 - 16:42

Ja osobiście bym nie brał.

 

Za 2000 można mieć naprawdę nowszy i pewniejszy rower, jako pierwszą szosę.

 

Przykładowo:

http://olx.pl/oferta...html#0bb0d4f4e2

 

Oczywiście rozmiar nie dla Ciebie, ale masz firmowy roczny rower kupiony w sklepie, roczny osprzęt  i ewentualnie buty.

 

Twój wybór.



#13 Gosc_gocu_*

Gosc_gocu_*
  • Gość

Napisano 02 luty 2016 - 08:10


byłbym zapomniał, za wystawienie allegro od razu nalicza opłaty, także po mimo wycofania przedmioty za wystawienie się płaci. Więc nie wiem kiedy oszukuje...

 

Że co??? Prowizję allegro nalicza _po_ zawarciu transakcji.

 

I nauczcie się do k... nędzy że "także" to nie "tak że". Przez te wszystkie fora dla fizycznych zaczynają mi się błędne formy utrwalać i robię błędy jakich nie zrobiłbym w podstawówce! Zamiast tylko pedałować to jakieś książki poczytalibyście!



#14 tessio

tessio
  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 02 luty 2016 - 10:01

"byłbym zapomniał, za wystawienie allegro od razu nalicza opłaty, także po mimo wycofania przedmioty za wystawienie się płaci."

 

Kumasz?

 

 


  • Lukasoo lubi to

#15 Lukeskywalker

Lukeskywalker
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 02 luty 2016 - 16:43

Że co??? Prowizję allegro nalicza _po_ zawarciu transakcji.

 

I nauczcie się do k... nędzy że "także" to nie "tak że". Przez te wszystkie fora dla fizycznych zaczynają mi się błędne formy utrwalać i robię błędy jakich nie zrobiłbym w podstawówce! Zamiast tylko pedałować to jakieś książki poczytalibyście!

Chylę czoła przed moim błędem :) A Tobie radzę oderwać się od czytania "głupot o żabkach" i po pedałować przewietrzyć umysł, ochłonąć, bo przez takie persony to właśnie fora stają się w "fizyczne". 



#16 przmor

przmor
  • Użytkownik
  • 500 postów

Napisano 02 luty 2016 - 16:44

Popedałować chciałeś napisać, prawda?

#17 Lukeskywalker

Lukeskywalker
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 02 luty 2016 - 20:31

Popedałować chciałeś napisać, prawda?

Aj.... nie inaczej ale to wszystko przez cyt. "  Przez te wszystkie fora dla fizycznych zaczynają mi się błędne formy utrwalać i robię błędy jakich nie zrobiłbym w podstawówce!  "  <lol> 





Dodaj odpowiedź