Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamówienie Koszulek W Jasnych Barwach


237 odpowiedzi w tym temacie

#41 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 09 luty 2016 - 12:21

Ograniczyłem ankietę do 4 opcji. Mam nadzieję, że tym razem uzyskamy lepszą koncentrację głosów. Połączyłem Raphę 2/3 paski w jedną opcję, bo praktycznie jedyna różnica to środkowy pasek, gdzie w jednym był w kolorze reszty koszulki, a w drugim przypadku osobnym kolorze.

 

@vuc, to co sobie narysujesz rastrowo na templacie, ktoś potem musi przełożyć na wektory - czyli my lub producent. Po naszej stronie żaden grafik się nie wyklarował, a poleganie na producencie to zapewne, a) większe koszty, B) problem z dopracowaniem projektu.


  • dejo lubi to

#42 exvicked

exvicked
  • Użytkownik
  • 37 postów
  • SkądŁódź

Napisano 09 luty 2016 - 13:09

Ja też jestem zainteresowany :)



#43 Maitre

Maitre
  • Użytkownik
  • 483 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 09 luty 2016 - 13:12

sirkozi, mógłbyś dać grafiki (zdjęcia) tych ostatecznych 4 wzorów poddanych pod głosowanie, bo już się wszystko miesza?

 

Moim zdaniem większość tych projektów jest jakaś nijaka. Kolarza ma być widać i o ile jeszcze spodenki mogą być jednolite (ale z jakimś akcentem), to koszulka powinna być widoczna.



#44 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 09 luty 2016 - 13:21

Są linki w ankiecie (trzeba skopiować i wkleić). Które projekty są nijakie i co znaczy, że ma być widoczna? Na wstępie mówiłem, że żółty fluo odpada, jeśli to miałeś na myśli. ;)



#45 Maitre

Maitre
  • Użytkownik
  • 483 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 09 luty 2016 - 13:45

Dzięki. Już wszystko gra.



#46 jaroMKV

jaroMKV
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 09 luty 2016 - 22:19

Widzę, że Rapha prowadzi :) sirkozi fajnie by było aby była opcja kilka centymetrów dłuższe rękawki np. do łokci. Vitesse tak bodajże ma.



#47 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 luty 2016 - 10:25

Zwrócę na to uwagę przy kontakcie z producentami.



#48 Mateunio

Mateunio
  • Użytkownik
  • 944 postów
  • SkądKT

Napisano 11 luty 2016 - 10:51

też byłbym zainteresowany.

od siebie wrzucam propozycję, troche nieudolna bo w paincie http://i.imgur.com/gUmXxm3.jpg


Sticker-e1508358125669.jpgcrankalicious.pl - profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji roweru

 


#49 dejo

dejo
  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 11 luty 2016 - 17:44

Jestem zainteresowany.



#50 Contour

Contour
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 11 luty 2016 - 22:43

Hej chłopaki, A nie lepiej zorganizować (czyt. zamówić) sobie wzór, a nie zrzynać z Raphała, MAAPa czy wręcz rodzimej Podii?;)

 Zapewne wyszłoby Was to jakieś 10-20 zł więcej na komplecie, a kolejna kopia Raphy nie jest ani oryginalna ani ciekawa ani też samą Raphą nie jest. Pozdrawiam jako autorka projektów wymienionych w którymś z powyższych postów.


  • soar lubi to

#51 Maitre

Maitre
  • Użytkownik
  • 483 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 11 luty 2016 - 23:46

O takiej Raphie trudno mówić o zrzynaniu, jeśli koszulka jest gładka, a przez środek przebiega pasek ;) To raczej Rapha korzysta z istniejących wzorów.

Co masz na myśli z tym zamówieniem? Może podasz jakąś propozycję co do tego zamówienia wzoru? Ile to by miało kosztować, jak określić zamówienie, ile wzorów można zrobić do wyboru, itd. Rozumiem, że zajmujesz się tym? Więcej szczegółów to większa szansa na konkretne zainteresowanie.

#52 Contour

Contour
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 12 luty 2016 - 00:14

To, że większość wzorów Raphy nie jest żadnym odkryciem dizajnerskim i czerpią z klasyki kolarskiej + są po prostu wizytówką firmy, to wiemy. Ale fakt, że tysiące osób ją "podrabia" (patrz wzór dla Sky) stało się dość smutnym i co najmniej nudnym faktem.

 

Nie sugerowałam nawet siebie, a ogólny zamysł zlecenia grafikowi projekt strojów. Tak, sama też się tym zajmuje, aczkolwiek głównie projektowaniem dla swojej marki, a zamówienia indywidualne to poboczna sprawa. Koszt, cóż, wszystko się do tego sprowadza, ale cena za komplet w wektorach zaczyna się od 500 zł i zależy jeszcze od tego czy ma być to projekt przygotowany na szablonie, czy na wykroju (tu można uniknąć kosztów grafika u producenta). Natomiast z racji tego, że zadowolić wszystkich w 100% nie można, a im mniejszy wybór tym szybsza decyzja, to zazwyczaj proponuję 2-3 wzory (i albo "siądzie" albo nie;)).

 

Żeby nie było, to nie jest jakaś reklama. Po prostu fajnie jakby człowiek nie oglądał więcej chamskich kopii Maapa albo "skaja". 

 

 



#53 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 12 luty 2016 - 09:05

Fajne koszulki. Jak będziesz je sprzedawać w sensownej cenie pewnie się skuszę na którąś.

 

Odnośnie projektowania przez grafika to generalnie jestem jak najbardziej za. Ale nie startując z projektem w lutym i nie dla 10-15 chętnych. :)

 

Te wzory Raphy z poziomymi paskami są tak generyczne, że ciężko stwierdzić czy podrabiamy ich czy może np. Trek-Leopard albo jedną z 15 innych firm robiących niemal identyczny wzór.



#54 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 12 luty 2016 - 21:31

Wygląda na to, że wygrały wzory typu Rapha. Przygotowałem spartańskie template'y do tych wzorów. Zachęcam do pobrania i eksperymentowania z kolorami. Wystarczy Paint i narzędzie wypełniające kolorem. ;)

 

http://imgur.com/a/mGWId



#55 jaroMKV

jaroMKV
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 12 luty 2016 - 23:13

3
  1

 

:)

 

 



#56 Kresowiak

Kresowiak
  • Użytkownik
  • 532 postów
  • SkądKraków

Napisano 13 luty 2016 - 17:37

Proponuję biało-czerwony pas w czarnym konturze i będzie git.



#57 jaroMKV

jaroMKV
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 13 luty 2016 - 17:50

1234
 
123

 

jak dla mnie fajnie :) 

 


  • Kresowiak lubi to

#58 Maitre

Maitre
  • Użytkownik
  • 483 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 13 luty 2016 - 19:33

Ze względów praktycznych dobrze by było, żeby co najmniej kieszonki z tyłu, a dobrze, żeby też ramiona koszulki, nie były białe. Nie wiem, czy ktoś z Was miał taką koszulkę, ale po jeździe w deszczu (wiem, że nie każdy jeździ w deszczu, ale może złapać po drodze) ciężko jest doprać brud lecący z kół na tył koszulki i ramiona (rozlane na drodze oleje, benzyna, błoto, itp.).

 

Z tymi paskami poziomymi jest ciężko coś sensownego ułożyć, bo z reguły przypominają one flagę jakiegoś państwa (często afrykańskiego :) ).



#59 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 13 luty 2016 - 20:49

Z paskami to masz rację, co bym nie próbował, to jakoś dziwnie podobne się do flagi wydawało. ;)

 

Kilka propozycji. W sumie z żadnej nie jestem do końca zadowolony. Największy potencjał widzę w niebieskim, pomarańczu i żółtym tylko dobre odcienie dobrać. Czarny chyba tylko jako środkowy pasek, bo się robi zbyt ciemno jak jest na połowie koszulki.

 

YuM8NIn.png

Xp5AkaK.png

YEnhkCf.png

OjwJ7zn.png

gAACSjN.png

7uNdWQa.png



#60 jaroMKV

jaroMKV
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 13 luty 2016 - 21:19

Numer 5 mi się podoba. Ogólnie widziałbym tutaj właśnie takie pastelowe kolory i odcienie. Góra cała biała



Dodaj odpowiedź