Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamówienie Koszulek W Jasnych Barwach


237 odpowiedzi w tym temacie

#61 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 14 luty 2016 - 16:15

Mi też. Chcemy iść tę stronę? Dajcie znać.

 

Kilka propozycji w tych klimatach. Kolory wzięte z google grafika "pastel colors". ;)

 

Z białymi rękawkami:

Qn5InZp.png

 

Z kolorowymi:

I802j4i.png

 

vx9u7eX.png



#62 Maitre

Maitre
  • Użytkownik
  • 483 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 14 luty 2016 - 19:58

Z powyższych dla mnie najlepsza jest niebieska z rękawkami w kolorze paska (środkowy rząd z postu Sirkoziego).

A to moja propozycja - trochę zmieniona niebieska:

 

 



#63 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 15 luty 2016 - 10:26

Nie wczytuje mi się Twoja propozycja. Niebieski wydaje się dość uniwersalny i neutralny. Mi osobiście pasuje. Wypowiedzcie się proszę czy akceptujecie wzór z niebieskim - odcień może się delikatnie pozmieniać.



#64 diigii

diigii
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 15 luty 2016 - 10:29

Jak dla mnie niebieski z środkowego rzędu jest OK.



#65 stryjek

stryjek
  • Użytkownik
  • 815 postów
  • SkądSobótka

Napisano 15 luty 2016 - 10:34

Mnie niebieski do niczego nie pasuje :-(

#66 maad11

maad11
  • Użytkownik
  • 227 postów
  • SkądLublin

Napisano 15 luty 2016 - 11:08

Ja bym bardziej wolał czerwony lub pomarańczowy.

Pozdrawiam



#67 Maitre

Maitre
  • Użytkownik
  • 483 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 15 luty 2016 - 11:45

Nie wiem, czemu nie wyświetliło mi grafiki. Później sprawdzę. Generalnie moja propozycja odpowiadała tej niebieskiej ze środkowego rzędu, ale pasek był granatowy (moim zdaniem fajne zestawienie).

Można pomyśleć, czy kołnierzyk nie powinien być też w kolorze paska, choć chyba lepszy biały.

 

Sirkozi, nie ma szans na odblask? Bo można by spróbować z drugim paskiem w kolorze żółtego odblasku (fluo), powyżej pierwszego. Czyli biała góra, pasek fluo, pasek granatowy, dół niebieski, zakończenia rękawków granatowe. Jak by to wyglądało jako całość? Więcej kolorów to większe bezpieczeństwo ;)

 

Z tymi kolorami (niebieski, czerwony, pomarańczowy, może jeszcze inny), to chyba znowu trzeba zrobić ankietę, jak się inni wypowiedzą.



#68 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 15 luty 2016 - 11:58

Myślę, że zrobimy jeszcze ankietę odnośnie koloru. Jeśli oczywiście ludzie zgadzają się na ten wzór (pastelowy dół, ciemny pasek w tym kolorze, biała góra)- dajcie znać. Jutro uruchomię ankietę jeśli zaakceptujecie. Także piszcie czy się podoba. ;)

 

 

Maitre, możesz pokombinować, chociaż wydaje mi się, że żółte fluo słabo się łączy z jasnymi kolorami. Kołnierzyk to detal, zobaczymy później.

 

Odnośnie paska odblaskowego to o czymś takim myślałem. Może na kieszonce równolegle do zamka? Co myślicie? Nieduży element odblaskowy odrobinę poprawiający widoczność.



#69 Maitre

Maitre
  • Użytkownik
  • 483 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 15 luty 2016 - 12:02

P.S. Coś takiego.

1
Album: Koszulka w jasnych barwach
1 grafiki
0 Komentarze

Trzeba sobie wyobrazić, bo ten żółty na grafice nie jest odblaskowy.

 

Aha. Taki dodatek fajnie komponowałby się na spodenkach do kompletu - dla tych, co chcieliby też spodenki.

 

 

Odnośnie paska odblaskowego to o czymś takim myślałem. Może na kieszonce równolegle do zamka? Co myślicie? Nieduży element odblaskowy odrobinę poprawiający widoczność.

Ja jestem za.

 



#70 kukiz30

kukiz30
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • SkądStrzelin

Napisano 15 luty 2016 - 12:33

Jak najbardziej za .Myślę ze cały komlet wygladałby super.

 

 



#71 jaroMKV

jaroMKV
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 15 luty 2016 - 13:56

Ja na jakikolwiek odblask czy coś fluo niestety mówię nie. Zupełnie mi to nie podchodzi :-(

#72 jaroMKV

jaroMKV
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 15 luty 2016 - 16:17

A coś takiego. Połączenie kolorów dosyć fajne, przyjemne i pogodne :) ewentualnie ten ciemny niebieski zastąpić jaśniejszym odcieniem lub białym. Trzy paski raczej żadnej flagi nie przypominają :)

 

1234
 
zdjęcie małe ale tylko takie znalazłem. Mnie się nawet ten ciemny niebieski podoba.

 



#73 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 15 luty 2016 - 16:25

Jak to nie przypomina? Rosja na pierwszy rzut oka. ;)

 

Odblaskami i takimi pierdołami się teraz nie zajmujemy. Piszcie tylko czy dwukolorowa Rapha w stylu podanych wyżej jest ok.



#74 Szolantic

Szolantic
  • Użytkownik
  • 112 postów

Napisano 15 luty 2016 - 16:31

Jestem zainteresowany!

#75 Kresowiak

Kresowiak
  • Użytkownik
  • 532 postów
  • SkądKraków

Napisano 15 luty 2016 - 17:31

Może być, jeno czerwona.

#76 Maitre

Maitre
  • Użytkownik
  • 483 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 15 luty 2016 - 17:54

Piszcie tylko czy dwukolorowa Rapha w stylu podanych wyżej jest ok.


A jak wygląda sprawa u producenta, jest ograniczenie liczby kolorów, ma to wpływ na cenę, może lepiej, żeby wzór odpowiadał krojom koszulki?

#77 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 15 luty 2016 - 18:41

Jeszcze nie wiem, nie będę pytał w próżnię nie znając mniej więcej liczby chętnych na dany wzór.



#78 Gosc_Cyborg_*

Gosc_Cyborg_*
  • Gość

Napisano 15 luty 2016 - 19:48

Ankieta dotycząca kolorów chyba byłaby potrzebna.

Rozmowa zaczynała się od bardzo jasnych propozycji i mam wrażenie, że wtedy byłoby najwięcej chętnych (najłatwiej dopasować).

Może warto byłoby pomyśleć o bieli z ewentualnymi barwnymi akcentami, może czarnymi?



#79 Stasko

Stasko
  • Użytkownik
  • 497 postów

Napisano 15 luty 2016 - 20:00

Sirkozi współczuję ☺ Im więcej chętnych tym więcej problemów. Podziwiam wytrwałość! ☺

#80 arekpio

arekpio
  • Użytkownik
  • 32 postów
  • SkądJarocin

Napisano 15 luty 2016 - 20:07

Na pewno łatwo nie będzie. :-) Osobiście jestem za przedstawionym wcześniej projektem w odcieniach niebieskiego z paskami na rękawach.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka





Dodaj odpowiedź