Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamówienie Koszulek W Jasnych Barwach


237 odpowiedzi w tym temacie

#81 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 15 luty 2016 - 21:12

Ankieta dotycząca kolorów chyba byłaby potrzebna.

Rozmowa zaczynała się od bardzo jasnych propozycji i mam wrażenie, że wtedy byłoby najwięcej chętnych (najłatwiej dopasować).

Może warto byłoby pomyśleć o bieli z ewentualnymi barwnymi akcentami, może czarnymi?

 

Aktualna ankieta wskazuje na dwu kolorową koszulkę. Jaśniej niż biały + jasny inny odcień się już chyba nie da. ;) Druga opcja to biała + paski, ale do tej pory nie pojawiła się sensowna propozycja w tym wzorze, a moje eksperymenty kończyły się flagą na koszulce.



#82 jaroMKV

jaroMKV
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 15 luty 2016 - 21:16

Może tak z tym, że paski poziomo. Flagi to raczej nie przypomina.

Niestety tylko link do sklepu:

http://www.morecycli...y-Style-Wave/53
  • jaroMKV lubi to

#83 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 16 luty 2016 - 20:04

Jak na 13 głosujących na wybrany wzór to mało osób się do tej pory wypowiedziało. W każdym razie dodałem ankietę z wyborem koloru. Standardowo jest to ankieta wielokrotnego wyboru.



#84 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 20 luty 2016 - 16:39

Pobawiłem się trochę spodenkami. Napis w stylu Raphy/Macka do tego ściągacze w jednym z kolorów koszulki. Co napisać to do przemyślenia jeśli się zdecydujemy na taki projekt.

 

UolpFcE.png

 

udEdEDZ.png



#85 dejo

dejo
  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 20 luty 2016 - 17:28

Ładny komplet, spodenki z jaśniejszym paskiem i napisem bardzo ładne. Jak jeszcze koszulka miałaby trochę czarnego byłoby idealnie. Jestem zainteresowany.

#86 Maitre

Maitre
  • Użytkownik
  • 483 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 20 luty 2016 - 19:30

Mi się podoba. Ładnie wyszło z napisem. Do spodenek dodałbym tylko na końcówkach nogawek cienki (ok. 1 cm) pasek granatowy, tak by były dwa kolory niebieskiego z przewagą jasnego niebieskiego. Chodzi o to, że koszuli ma dwa odcienie niebieskiego. Tak też dałbym do spodenek. Można też pomyśleć o małym napisie lub logo na lewej stronie koszulki na białym, ewentualnie też na rękawku logo.

#87 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 20 luty 2016 - 20:08

Z dwukolorowymi paskami (4 rodzaje osobno na każdej nogawce).

 

SJeC613.png

AlEV4t9.png

 

Z logami na koszulce to zobaczymy jakie będą wymagania producentów. Na pewno będą musiały być w jakiejś formie.



#88 Maitre

Maitre
  • Użytkownik
  • 483 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 20 luty 2016 - 21:04


Błyskawiczna reakcja 😊 Dzięki. Chyba jednak ten prostszy model (same jasnoniebieskie końcówki)był lepszy. Bardziej pasuje do stylu koszulki. Niech się wypowiedzą inni.

#89 diigii

diigii
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 20 luty 2016 - 21:07

Mi osobiście bardziej podobają się jednolite ciemne zakończenia spodenek(z posta #84)
  • smolar16 lubi to

#90 superfrog

superfrog
  • Użytkownik
  • 143 postów

Napisano 20 luty 2016 - 22:54

1. Cena koszulki to 200? Czy jakość koszulek będzie przybliżona do tego, co można dostać za taką cenę, czy raczej dopłacamy za własny wzór, itp.?
2. Ile wyjdzie +- za spodenki?
3. Co z wymiarami?

#91 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 22 luty 2016 - 17:09

Aktualnie mam ofertę od jednego producenta. Cena bazowa wynosi około 180zł za koszulkę i tyle samo za spodenki. Natomiast do tej ceny trzeba będzie prawdopodobnie doliczyć opłatę za projekt (sporą) dzieloną między wszystkie zamówione ubrania. Im więcej osób zamówi tym wyraźniej cena spadnie. Katalogowo spodenki i koszulki tego producenta z ich wzorem to koło 240zł, więc dla nas na pewno będzie taniej. Jakość bardzo dobra. Wymiary oczywiście zgodne z rozmiarówką producenta. Co ważne u tego producenta minimum zamówienia to 10 sztuk danej rzeczy.

 

Aktualnie czekam jeszcze na ofertę od drugiego producenta. Mam nadzieję, że ją szybko dostanę i będzie można decydować oraz przygotować ostateczny projekt (szczególnie kwestia napisu na spodenkach).



#92 superfrog

superfrog
  • Użytkownik
  • 143 postów

Napisano 22 luty 2016 - 17:59

Jestem wstępnie zainteresowany koszulką.

#93 Gosc_wojtek10611_*

Gosc_wojtek10611_*
  • Gość

Napisano 23 luty 2016 - 01:22

A nie gadałeś z martombike ? Koszulka 213 jest bardzo fajna i przy 11 zamówieniach kosztuje 139zł nie wiem jak z projektem. 

 

spodenki 573 też bardzo dobre i cenowo 163zł przy 11 zamówieniach. Tyle chyba by się uzbierało przy takich cenach. 



#94 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 23 luty 2016 - 13:34

Z Martombike nie. Widziałem ich komplety z daleka i średnio się prezentowały według mnie. Dzisiaj jeśli będę miał możliwość to przyjrzę się dokładniej. Czytając opis produktów, to materiały i wkładki mają podobne do konkurencji, więc jest to do rozważenia.

 

Wstępnie wybrałem jako producentów Vitesse (kilka zamówień forumowych już obsłużyli, jakość chyba bez zastrzeżeń) oraz Raso (było rozważane przy ostatnich zamówieniu Uraza oraz produkują ciuchy dla kilku polskich marek jak Mack, Podia czy Contour).

 

 



#95 Gosc_wojtek10611_*

Gosc_wojtek10611_*
  • Gość

Napisano 23 luty 2016 - 15:34

Z martomu wiem, że chłopaki z rowerowego lublina zamawiali właśnie w jasnych kolorach i zadowoleni w tym roku kolejne juz zamówienie realizują.

#96 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 24 luty 2016 - 16:52

Wygląda na to, że wybór jest pomiędzy Vitesse, a Martombike. Nie jestem w stanie podać ostatecznych cen, bo zależą one od liczby chętnych oraz niejasnych kosztów projektowania. Jeśli cena byłaby zbliżona lub niższa to wybiorę Vitesse, natomiast jeśli Martombike będzie sporo tańszy to wybiorę Martombike. Ktoś ma coś przeciwko?

 

Obejrzałem sobie wczoraj komplet Martoma i wygląda całkiem ok. Koszulka mogłaby mieć nieco większe kieszenie i domyślnie kieszonke z zamkiem (trzeba dopłacacić za to). Użyte materiały były w dobrej jakości. Fajnie wykończone rękawki (długie, prawie do łokcia). Spodenki chyba też w porządku, a wkładka wygląda na tą samą co w Vitesse.



#97 Maitre

Maitre
  • Użytkownik
  • 483 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 24 luty 2016 - 17:29

Skoro jakość jest zbliżona, to dobrze. Ale chyba w przypadku Martombike byłaby możliwość zrobienia standardowych rękawków. Moda na długie może zaraz minąć, a poza tym wolę mieć granicę opalenizny trochę wyżej :)

#98 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 26 luty 2016 - 09:31

Ważne pytanie przed wykonaniem ostatecznego projektu - co napisać na spodenkach? Raso odpadło jako producent, a Vitesse i Martombike to za długie słowa, żeby umieścić je w ten sposób. Pomyślałem o słowie "SZOSA", ale obecnie bardziej wskazywałoby na popularną gazetką kolarską...

 

Ostatecznie wybranym projektem jest koszulka niebieska* ze spodenkami z ciemnym ściągaczem [kwestia napisu jeszcze otwarta] - jak tu po prawej:

udEdEDZ.png

 

*Zamek będzie oczywiście na całej długości.



#99 diigii

diigii
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 26 luty 2016 - 09:48

Ja bym tam widział coś w stylu: "Shut up legs" pewnie nie w cigu, a jeden wyraz pod drugim.

https://www.google.p...nMu2-K4TJGuhSM:

 

Jednak co do podlinkowanego wzoru to pojawia sie problem praw autorskich, ale gdyby wbrać inna czcionke, problem powinien zniknac. 



#100 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 26 luty 2016 - 10:10

"Shut up legs" obecnie za bardzo z szymonbajkiem się kojarzy. "OŚKA BLAT"? :P





Dodaj odpowiedź