Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bryton Rider


314 odpowiedzi w tym temacie

#101 Morf3usz

Morf3usz
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 31 maj 2017 - 09:51

Szukam pomiaru kadencji ewentualnie prędkości do bryton 310 znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/cz...bb-246e96320e40

Jakieś opinie?



#102 marcin_kost1

marcin_kost1
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 31 maj 2017 - 10:50

Używam tego czujnika od 3 miesięcy, jako czujnika prędkości, i nie ma z nim problemu.



#103 Morf3usz

Morf3usz
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 02 czerwiec 2017 - 16:47

Panowie mam problem po próbie sparowania bryton 310 ze smartfonem mam komunikat:

Konto Bryton jest już sparowane z tym UUID :(

Wiecie może o co chodzi?

 



#104 Arked

Arked
  • Użytkownik
  • 910 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 18:46

Nie zakładałeś innego konta czasem? Miałem tak i okazało się, że mam dwa konta. Jedno założone z maila i jedno z facebooka albo stravy. Jeden licznik może być na raz sparowany tylko z jednym kontem.



#105 Morf3usz

Morf3usz
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 02 czerwiec 2017 - 19:07

Nie zakładałeś innego konta czasem? Miałem tak i okazało się, że mam dwa konta. Jedno założone z maila i jedno z facebooka albo stravy. Jeden licznik może być na raz sparowany tylko z jednym kontem.

Możliwe  :lol: coś namieszałem jak chciałem ze strawą połączyć.

Co z tym fantem zrobić?



#106 Gosc_wojtek10611_*

Gosc_wojtek10611_*
  • Gość

Napisano 02 czerwiec 2017 - 19:15

Musisz jakoś dostać się do starego konta odpiąć brytona od niego i sparować z nowym. Ew. pisać do brytona, że zapomniałeś danych logowania niech oni z systemu odepną może. Innych metod nie ma 



#107 Arked

Arked
  • Użytkownik
  • 910 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 22:02

Spróbuj zalogować się Stravą, Facebookiem, mailem+hasłem i sprawdzać czy w Settings>User Settings>Device Manager jest sparowane urządzenie. Jeśli jest to możesz albo korzystać z tego konta albo znakiem minusa je usunąć i potem sparować z właściwym kontem.



#108 Morf3usz

Morf3usz
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 03 czerwiec 2017 - 09:56

Niestety nic takiego nie ma :(



#109 Gosc_wojtek10611_*

Gosc_wojtek10611_*
  • Gość

Napisano 02 lipiec 2017 - 18:53

Ktoś może wie co zrobić ale bryton 310 zawiesił mi się na ekranie wyłączania i nic nie da się zrobić ? Czy jedna opcja to czekać do momentu rozładowania baterii czy da się zrobić jakiś hard reset czy coś ? 

 

 

edit. hard reset zadziałał. Nalezy nacisnać wszystkie 3 przyciski jakby ktoś miał podobny problem :) 



#110 Feru

Feru
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 11:05

Witam
Mam 310 jak pobrać dane do gpx ? Nie widziałem nic na stronie. Mam trasę w liczniku ale nie exportowal mi jej do stravy tylko na stronę. Skasowalem na stronie i teraz został tylko w liczniku, da się powtórnie wgrać bo informuje że wszystko zgrane. Ktoś pisał że wyświetla się osoba dzwoniąca ?

#111 Arked

Arked
  • Użytkownik
  • 910 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 11:30

Nie do końca rozumiem twojego posta ale i tak postaram się odpowiedzieć ;)

 

Jazdę na Stravę możesz wrzucić ręcznie, podłączając 310 do komputera i wysyłając plik *.fit z odpowiednią datą (https://www.strava.com/upload/select)

 

Jeśli synchronizowałeś jazdę przez BT i pojawiłą się ona w aplikacji oraz na stronie Brytona, a nie pojawiła się na Stravie to znaczy, że nie sparowałeś aplikacji/strony Brytona ze Stravą lub nie masz włączonej opcji Autosync. Sprawdź swoje ustawienia.



#112 Feru

Feru
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 11:45

No opcję kompa jeszcze nie robiłem. Synchro działa dobrze bo na stravie się pojawiają moje testy. Tylko pierwszy większy plik się nie załadował do stravy, na brytona tak. Jak wywaliłem go z aplikacji brytona to już ponownie nie chce się pobrać z licznika. Spróbuję jeszcze z kompa co on tam pokaże.

#113 speed50

speed50
  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 12:31

Czas na zmiany

Planuję zamienić 310 na 330. Jestem mega zadowolony przez 10 miesięcy używania - nie działo się z licznikiem absolutnie nic złego. Wszystko działa jak należy więc z czystym sumieniem zamieniam na inny model.

Mam pytanie do użytkowników 330. Czy nie ma problemu z wgrywaniem i korzystaniem z wgranych tras? Co w momencie kiedy z jakiś powodów nie pojadę "po śladzie" albo będę chciał skrócić trasę podczas jazdy ale jednak dotrzeć do celu?

P.S. Gdyby ktoś był chętny na używaną 310 w bdb stanie, to zapraszam .



#114 JohnW

JohnW
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 17:10

Witam,

 

Mam Brytona 310 i mam problem z wyświetlaniem treningu...

 

Podłączyłem miernik mocy Stages, udało mi się go skalibrować i podczas jazdy czujnik mi wszystko pokazuje.

Niestety w podsumowaniu treningu nie ma żadnej informacji na temat mocy (ani maksa,ani średniej itp)

Czy to jest gdzieś w ustawieniach i ja tego nie mogę znaleźć?

Czy poprostu Bryton nie zapisuje takich danych?

 

Dzięki za pomoc



#115 Arked

Arked
  • Użytkownik
  • 910 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 19:00

Oczywiście, ze zapisuje. Nie wyświetla ich tylko w podsumowaniu. Żeby to obejść możesz sobie ustawić pola mocy średniej i maksymalnej i zobaczyć je zanim zastopujesz całkowicie trening. Albo po prostu korzystać ze Stravy do analizy swoich danych. Tam wszystko jest ładne i przejrzyste.



#116 JohnW

JohnW
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 21:55

Oczywiście, ze zapisuje. Nie wyświetla ich tylko w podsumowaniu. Żeby to obejść możesz sobie ustawić pola mocy średniej i maksymalnej i zobaczyć je zanim zastopujesz całkowicie trening. Albo po prostu korzystać ze Stravy do analizy swoich danych. Tam wszystko jest ładne i przejrzyste.

 

 

A rzeczywiście -tam wszystko jest ;)

jeszcze tylko muszę rozwiązać problem sparowania tel z brytonem i będzie ok -jedno nie widzi drugiego i nie mogę ich połączyć… ;/

 

Dzięki!!!



#117 speed50

speed50
  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 13 lipiec 2017 - 17:31

Panowie mam problem po próbie sparowania bryton 310 ze smartfonem mam komunikat:

Konto Bryton jest już sparowane z tym UUID :(

Wiecie może o co chodzi?

Właśnie borykam się z tym samy problemem. 310 usunąłem z aplikacji i z konta a 330 wyświetla mi taki właśnie komunikat. Rozwiązałeś jakoś ten problem Morf3usz?

 

#118 Morf3usz

Morf3usz
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 13 lipiec 2017 - 18:40

 

Właśnie borykam się z tym samy problemem. 310 usunąłem z aplikacji i z konta a 330 wyświetla mi taki właśnie komunikat. Rozwiązałeś jakoś ten problem Morf3usz?

 

 

Niestety nie, pisałem do suportu brytona, ale nie odpisali :(

Jak ma ktoś rozwiązanie to niech napisze.

Ostatnio podczas treningu zawiesił się, ale restart pomógł.



#119 speed50

speed50
  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 13 lipiec 2017 - 21:45

Napisałem gdzie się da i czekam na jakąś odpowiedź.... A czy w takiej sytuacji da się przerzucić treningi do Stravy z pominięciem aplikacji Bryton. Np poprzez usb do kompa i z kompa do Stravy?



#120 Feru

Feru
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 13 lipiec 2017 - 21:50

Pobierasz pliki fit z licznika i wgrywasz do stravy



Dodaj odpowiedź